kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 15:40, Wojman napisał:

Ciekawa definicja slabej gry. Slaba gra to taka, ktora sie nie interesujesz, albo taka
ktora juz masz. Ja bym chcial, zeby bylo wiecej takich "slabych" gier jak Codename: Panzers
w CDA. Jak dla mnie to trzeci miesiac z rzadu daja na cover DVD hitowa i bardzo grywalna
produkcje. Przechodze wlasnie Codename: Panzers - Faza Pierwsza, ktora byla jakis czas
temu w CDA w pelnej wersji, zebym byl przygotowany na nadejscie Fazy Drugiej. :)

Sam jak pisałem to zdanie to wiedziałem, ze można je różnie zrozumieć. Jakoś mi się nie chciało poprawić. Szkoda( widzisz przyznaję się do błędów) Teraz to sprostuję. Codename: Panzers – Faza Druga jest dobrą grą, CDA zawsze daje jakiś jeden hit. Galactic Assault takie średnie, reckę czytałem, a grą się nie interesuję. Roler coster 2 , słabe na dzisiejsze czasy. Shadowgrounds Survivor niestety ocenić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 18:16, Zagul napisał:

Ciekawe czy powróci CDP Insilder.


Mnie kompletnie wcale nie brakuje tego pisemka, bo i tak były w nim same bzdury i nic więcej. Ot zwykła reklamowa broszura praktycznie niczym nie różniąca sie od tej która mi wrzucają niemal codziennie do skrzynki na listy. Jak było dodawane do CDA to i tak od razu lądowało w koszu, nawet tam nie zaglądałem, bo i po co? W OBIEKTYWNY sposób tam nie było napisane praktycznie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 18:11, Heterko napisał:

Roler coster 2 , słabe na dzisiejsze czasy.


No ten tekst mnie rozwalił. Dlaczego Rollercoaster Tycoon 2 jest "słabe na dzisiejsze czasy"? Bo ma słabą grafikę? Czy o Starcraftcie albo Baldurze też powiesz że jest słabe na dzisiejsze czasy? Nie, te gry nadal są b. dobre. Liczy się grywalność, nie sama grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:01, krl.krl napisał:

Rollercoaster Tycoon 2 jest fajne ale ma wkurzającą muzykę w menu a podczas gry w ogóle
jej nie ma.

Dziwne. Jeśli ci nie podobają się dobre gry tylko dlatego, że muzyka jest zła to może ci przed nosem przelecieć wiele świetnych tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:05, kurak123 napisał:

Dziwne. Jeśli ci nie podobają się dobre gry tylko dlatego, że muzyka jest zła to może
ci przed nosem przelecieć wiele świetnych tytułów

Przecież napisałem, że gra jest fajna. A muzyka w grach jest imo ważna, buduje klimat. I żeby ktoś się jeszcze nie czepiał;) : muzyczka jest dobra, ale brzmi jakby zrobili ją na GameBoyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2008 o 18:57, Robak 007 napisał:

No ten tekst mnie rozwalił. Dlaczego Rollercoaster Tycoon 2 jest "słabe na dzisiejsze
czasy"? Bo ma słabą grafikę? Czy o Starcraftcie albo Baldurze też powiesz że jest słabe
na dzisiejsze czasy? Nie, te gry nadal są b. dobre. Liczy się grywalność, nie sama grafika.

Nie chodzi mi głównie o grafikę, pod tym względem też jest słaba. Roler coster 3 jest chociażby bardziej rozbudowany i inne gry, w których buduje się miasto lub coś podobnego. Ale nie piszmy nie na temat. CDA mało mnie w tym miesiącu interesuje, z recenzji to jedynie nowy crisis. Ale i tak o wszystkim mogę sobie poczytać na różnych portalach o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z gier interesuje tylko Crysis i Fable II. A poza tym bardzo bardzo ciekawi mnie:
-Najnudniejsza gra świata
-Temat numeru: Telefony przyszłości dziś
-Newsy sprzętowe
-Konfigurator
-Nie daj się nabrać
-Trendy: Szybko i nowocześnie z punktu A do B
-Wszystkie testy sprzętu
Z kolei nie ciekawi mnie płyta DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:01, krl.krl napisał:

Rollercoaster Tycoon 2 jest fajne ale ma wkurzającą muzykę w menu a podczas gry w ogóle
jej nie ma.

Nieprawda, jest. Niektórym(ba, prawie wszystkim) atrakcją można włączyć jakąś muzykę. Swoją drogą jest to bardzo fajne, jak kilka różnych atrakcji ma odmienne ścieżki muzyczne, które dobiegają z różnych stron(o dziwo, mimo wieku gry tworzy niezły efekt na dobrych słuchawkach;)). I właśnie to daje odpowiedni klimat, szczególnie jeśli połączy się to z setką ludzkich głosów. Chaos, rozgardziasz, ot lunapark jak się patrzy:D.
A co do samej gry, to zawiodłem się na grafie. nie dlatego, że jest kiepska(choć jest;P), tylko że prawie w ogóle nie różni się od tej z jedynki, dodatkowo ma błędy graficzne, których w poprzedniku nie było(albo nie rzucały się w oczy). Ogólnie od RC2 odbiłem się szybko, ale dlatego, że sypał się na moim sprzęcie i miał kilka bugów(w jednej misji popularność bez żadnego powodu zaczęła spadać na łeb na szyje, i tak, zgadliście, w jedynce tego nie było!).
A co do innych gier, to mnie nie interesują, mam w co grać. Choć cieszę, się że będę mógł sprzedać swoje pudełko z RC2;P. Przyda mi się kasa;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 15:35, Lisun napisał:

Małe pytanie do Smugglera: czemu poraz drugi publikujecie zapowiedź Afterfall? Mam przed
sobą numer 05/2007 i tam jest zapowiedź Afterfall... Więc o sso chozzzi?



O nowe wiadomiosci, ktore przez te blisko 1,5 roku sie pojawily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 07:19, lol94 napisał:

Niesamowite jak to łatwo im idzie stworzyć ciekawy numer ;] Przynajmniej jeden pełniak
przypadnie mi do gustu i to raczej będzie Codename Panzer: Faza Druga.



Latwo? :) Hehe, my sobie zyly wypruwamy, zeby kolejny nr powstal. to wcale nie jest latwe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w tym numerze raczej nie w moim guście, ale CDA kupię jak zwykle, bo mnie interesują głównie teksty, a te jak dla mnie miodzio. Ciekawi mnie, czymże jest ta Najnudniejsza Gra Świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do numeru 09/2008 jest tam pałna wersja gry Combat Mission Shock Force. Miałem zamiar kupić grę w sklepie z tanszej serii ale jak narazie nie ma takiej. Czy ta gra jest w wersji PL napisy i dialogi czy tylko napisy, tego nie pisze w CDA (czytałem w sklepie ale jeszcze nie kupiłem) i gra jest już w wersji 1.08 czy trzeba znowu szukac po internecie patchy do niej. Pełne wersje gier z CDA zwykle tak z nimi jest, że czegoś tam do nich brakuje. Odpowiedzcie szybko jak ktoś ma grę, facet z kiosku mówi, że te CDA (są jeszcze 2 sztuki) ma jeszcze do jutra a potem wykłada nowy numer do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi, zazwyczaj nie czytam, ale może bym przejrzał Afterrfall''a i Ojca Chrzestnego 2, o Fable może bym też coś ciekawego przeczytał... choć jakiejś szczególnej ekscytacji u mnie te teksty nie wywołują.
Z recek to zastanawia mnie gra WWII... głównie dlatego, że przez jej tytuł nie bardzo mogę znaleźć grę o którą chodzi na necie, o Kolonizacji też mógłbym poczytać - reszta, ciekawi mnie bardzo umiarkowanie, albo wcale. Jeśli chodzi o pełniaki:
-Codename: Panzers – Faza Druga, faza pierwsza jak na RTSa była nawet niezła, ale mam ciekawsze gry w które jakoś na razie nie chce mi się grać, lub nie mam na to czasu, więc ta pozycja mnie specjalnie nie ciekawi.
Galactic Assault – Więzień Mocy - najbardziej zainteresowało mnie w tym tytule to, że jest to gra od Paradoxu, do tego turowa, jedyna gra, która może mnie zachęcić do zakupu.
RollerCoaster Tycoon 2- jak do większości "tajkunów" nie ciągnie mnie za bardzo i zazwyczaj odechciewa mi się prób zarażenia się ich magią już od momentu zakończenia instalacji, tak do tajkuna o kolejkach górskich nie ciągnie mnie wcale.
Shadowgrounds Survivor PL - w Alienn Breeda kiedyś się grywało i było miło, ale na razie mam jeszcze niezainstalowaną "podobną rozpierdzielankę, której tytułu nie pamiętam" więc do Shadowgrounda mnie nie specjalnie ciągnie.
Czyli ogólnie numer raczej nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę sobie zagrać w Full Spectrum Warrior :D. No i oczywiście ocena Spore''a jak najbardziej zasłużona...poza tym dodali parę stron więc w końcu więcej do czytania (tixomaniak ;p). Jeden z lepszych numerów, m.in. z uwagi na zapowiedzi (WoW : WoTLK) !!! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 13:38, alfega vokov napisał:

W końcu mogę sobie zagrać w Full Spectrum Warrior :D. No i oczywiście ocena Spore''a
jak najbardziej zasłużona...poza tym dodali parę stron więc w końcu więcej do czytania
(tixomaniak ;p). Jeden z lepszych numerów, m.in. z uwagi na zapowiedzi (WoW : WoTLK)
!!! Polecam!


Nie tixomaniak, tylko Tip100maniak 2008 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 13:38, alfega vokov napisał:

W końcu mogę sobie zagrać w Full Spectrum Warrior :D. No i oczywiście ocena Spore''a
jak najbardziej zasłużona...poza tym dodali parę stron więc w końcu więcej do czytania
(tixomaniak ;p). Jeden z lepszych numerów, m.in. z uwagi na zapowiedzi (WoW : WoTLK)
!!! Polecam!

Czy jeden z najlepszych numerów ? Dobry, ale nie powiedziałbym ze jeden z najlepszych :P Grudniowemu z 2007r. do pięt nie dorastał ; D Mam nadzieje ze w tym roku grudniowy będzie równie dobry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się