kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

brał ktoś udział w konkursie na wideoreklame ??

A przcieki powinny być tydzień przed pojawieniem się w kioskach. Raczej przeważnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 13:05, lol94 napisał:

Dzisiaj 10 dni zostało do następnego numeru. Wie ktoś kiedy będą przecieki? (10 dni wcześniej
było w zeszłym miesiącu.


Przecieki nie zawsze się ukazują i mogą się ukazać kiedy indziej, a nie tylko 10 dni przed wyjściem nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że przecieki zaczną się pojawiać około poniedziałku, czyli na tydzień przed premierą nowego CDA ;) Ale jestem ciekawy, co tam bedzie w nowym numerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 22:25, Robak 007 napisał:

A ja uważam, że przecieki zaczną się pojawiać około poniedziałku, czyli na tydzień przed
premierą nowego CDA ;) Ale jestem ciekawy, co tam bedzie w nowym numerze ;)


nic niemów ja już od miesiąca mam zarezerwowaną kasę na nowy numer i autobus do empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 22:28, kagema napisał:

nic niemów ja już od miesiąca mam zarezerwowaną kasę na nowy numer i autobus do empiku

Heh, ja też czekam z CDA z niecierpliwością - październikowy numer, zresztą jak wszystkie przeczytałem w kilka dni :) Na szczęście już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 22:30, Robak 007 napisał:

> nic niemów ja już od miesiąca mam zarezerwowaną kasę na nowy numer i autobus do
empiku
>
Heh, ja też czekam z CDA z niecierpliwością - październikowy numer, zresztą jak wszystkie
przeczytałem w kilka dni :) Na szczęście już niedługo ;)


ja tak samo tylko dotrwać do 02.11.08!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 22:31, kagema napisał:

> > nic niemów ja już od miesiąca mam zarezerwowaną kasę na nowy numer i autobus
do
> empiku
> >
> Heh, ja też czekam z CDA z niecierpliwością - październikowy numer, zresztą jak
wszystkie
> przeczytałem w kilka dni :) Na szczęście już niedługo ;)

ja tak samo tylko dotrwać do 02.11.08!!!!!!!!!!!!!!


w niedzielę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie. Jak w niedzielę jest drugi to CDA będzie w poniedziałek czy w nielicznie otwartych punktach prasowych będzie można go zakupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 23:30, Davw napisał:

No to ładnie. Jak w niedzielę jest drugi to CDA będzie w poniedziałek czy w nielicznie
otwartych punktach prasowych będzie można go zakupic??



CDA wychodzi 04.11 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 07:41, lol94 napisał:

Jasne... Uważaj bo jeszcze uwierzę.


nie musisz wystarczy że tam pojedziesz i weźmiesz ulotkę przed sklepem i ta będzie jak byk napisane na pierwszej stronie ale mi wierzyć nie musisz wystarczy mi to że wiem lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 17:37, kagema napisał:

nie musisz wystarczy że tam pojedziesz i weźmiesz ulotkę przed sklepem i ta będzie jak
byk napisane na pierwszej stronie ale mi wierzyć nie musisz wystarczy mi to że wiem lepiej


A nie była to przypadkiem data premiery poprzedniego numeru? Bo wychodził 02.10... Poza tym jak można reklamować nowy numer, skoro nawet nie wiadomo jak wygląda okładka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecieki ruszyły - http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=28152&st=20

Jak na razie z pełnych wersji o niczym nie wiemy, ale pierwsza zagadka została odgadnięta. Nowy CD Action będzie dostępny w dwóch wersjach okładkowych - te zostaną zaprezentowane po przeciekach dotyczących pełnych wersji. Heh, pomysł niezły, ale czy okaże się dobry - bo w końcu jaki jest sens wydawania dwóch wersji, różniących się tylko jedną stroną? Lepiej byłoby, gdyby dodano jakąś fajną książeczkę / plakat / kalendarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie dwie okładki to żadna nowość. Jako stały czytelnik PSX ikstrim i N+ doświadczyłem tego zjawiska wiele razy. Mimo to zawsze to jakieś urozmaicenie. Ahh ciekaw jestem tych pełniaków. Liczę na coś co mi w końcu przypadnie do gustu : P.

> Wolałbym jak by wyszły 2 wersje płyt każda z innymi grami :) Ale to jest raczej nie możliwe.
Wtedy za CDA musiałbym zapłacić 2x więcej : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się