kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 16:49, Damianuss1 napisał:

Dal mnie dwie okładki to żadna nowość. Jako stały czytelnik PSX ikstrim i N+ doświadczyłem
tego zjawiska wiele razy. Mimo to zawsze to jakieś urozmaicenie. Ahh ciekaw jestem tych
pełniaków. Liczę na coś co mi w końcu przypadnie do gustu : P.

Mnie ostatnio nie pamiętam co przyciągneło do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:35, Mac Cry napisał:

Nie wiesz dlaczego? Maniacy kupią dwa razy CDA dla różnych okładek xD


a mozee po prostu w jednym cda beda jedne pelniaki a w drugim inny zestaw ??
bo cos watpie aby cda wrocilo do plytek cd a na bluray jeszcze nie pora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Z tą płytką to dobry pomysł jest. ;P BARDZO często w coverku od CDA jest coś,co mnie w ogóle nie interesuje... Mało powiedziane,ja płytę wkładam raz na rok do DVD romu,większość nigdy nie jest wyjmowana z pudełka. o.O A tak to bym sobie kupił wersję bez płyty i nie ma problemu,wszyscy zadowoleni. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 22:18, Mac Cry napisał:

Ej, to jest myśl. Ja liczę na to, że jedna wersja będzie z płytą, a druga bez. Oczywiście
różnic będą się ceną ;] Ach, oby to była prawda ^^

Zapomnij. Kiedyś poruszałem ten temat i dowiedziałem się chyba nawet od samego Smugga, że to po prostu nieopłacalne... Może i faktycznie średnio opłacalne, ale jeżeli cena takiego "suchego" pisma spadłaby o jakieś 5-10 zł to ja bardzo chętnie bym kupował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 22:38, dominik713 napisał:

Hmm... Z tą płytką to dobry pomysł jest. ;P BARDZO często w coverku od CDA jest coś,co
mnie w ogóle nie interesuje... Mało powiedziane,ja płytę wkładam raz na rok do DVD romu,większość
nigdy nie jest wyjmowana z pudełka. o.O A tak to bym sobie kupił wersję bez płyty i nie
ma problemu,wszyscy zadowoleni. ;P

Ja tam płytę wkładam każdą, ale żeby zainstalować "bonus". A pełniaki to instaluje około 4 z prawie wszystkich numerów na rok. Nie kupuję każdego numeru. Kiedyś kupowałem każdy ale już przestałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 08:08, kagema napisał:


i byś dostawał tak jak kiedyś czyli 36 str. pisma


Skąd Ty się urwałeś?! Najpierw CDA które wychodzi 02.11, a teraz dowiaduję się nowych faktów na temat jego przeszłości... Powiedz mi - kiedy CDA miało 36 stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 08:08, kagema napisał:


i byś dostawał tak jak kiedyś czyli 36 str. pisma


No właśnie... może i długo nie kupuje ale nikt nigdy nie wspominał o tym, że CD-A miało 36 stron (czytam 2 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:10, lol94 napisał:

No właśnie... może i długo nie kupuje ale nikt nigdy nie wspominał o tym, że CD-A miało
36 stron (czytam 2 lata)


CDA kolekcjonowałem dużo dużo wcześniej :) w 99` albo w 2000 kupiłem swój pierwszy numer :) i wtedy również nie liczyło 36 stron :D tak więc komuś coś się pomyliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:10, lol94 napisał:

>
> i byś dostawał tak jak kiedyś czyli 36 str. pisma

No właśnie... może i długo nie kupuje ale nikt nigdy nie wspominał o tym, że CD-A miało
36 stron (czytam 2 lata)


a 11 lat temu czytałeś ja też togo nie wiedziałem lecz na jednym obozie barwnie mi to opowiedział jeden z opiekunów który czytał CD-A niemalże od samego powstania więc sam potwierdzić tego nie mogę ale po co miał by kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:39, 88Bonzo napisał:

CDA kolekcjonowałem dużo dużo wcześniej :) w 99` albo w 2000 kupiłem swój pierwszy numer
:) i wtedy również nie liczyło 36 stron :D tak więc komuś coś się pomyliło :D


Bonzo, kolega u góry mówi, że 11 lat temu było coś takiego. Możesz sprawdzić w GW poprzednich numerach czy było coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:49, kagema napisał:

a 11 lat temu czytałeś ja też togo nie wiedziałem lecz na jednym obozie barwnie mi to
opowiedział jeden z opiekunów który czytał CD-A niemalże od samego powstania więc sam
potwierdzić tego nie mogę ale po co miał by kłamać?

A mój brat kupował CDA od pierwszego numeru, który ukazał się w 96 i ja wielokrotnie je w późniejszym czasie przeglądałem, i nie pamiętam, żeby CDA kiedykolwiek miało 36 stron. Wg. mnie było ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:56, Linux M napisał:

Pierwszy numer CDA (z ''96r.) miał 48 stron, a wątpię żeby później jeszcze zmniejszyli
objętość. ;)


dobra pomyliłem się o kilka stron ale mówiłem tylko to co usłyszałem on mi tak mówił mógł się pomylić albo ja coś przekręciłem o kilka stron lecz dzisiaj jest po 160 str. więc jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:49, kagema napisał:

a 11 lat temu czytałeś ja też togo nie wiedziałem lecz na jednym obozie barwnie mi to
opowiedział jeden z opiekunów który czytał CD-A niemalże od samego powstania więc sam
potwierdzić tego nie mogę ale po co miał by kłamać?

W którymś CDA dołączono skany kilku archiwalnych numerów, w tym nr 1 więc jeżeli komuś chce się szukać to można to łatwo sprawdzić ;)
EDIT: Agh, przeterminowany post :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się