kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 20:26, xbit71 napisał:

No, to już znamy tytuł pierwszego pełniaka w numerze listopadowym. :D Brzmi on następująco:
Squad Assault: West Front.
P.S. Gry nie znam. :P

Też jej nie znałem ale GOL zawsze służy pomocą ^^ http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2091 Squad assault jest chyba dosyć przeciętnym RTS''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim numerze, zresztą bardzo dobrym, zaskoczyła mnie jedna rzecz. recenzja moda do pes. jak to możliwe, ze w piśmie, które w nieprzejednany sposób walczy z piractwem (i słusznie) pojawia się nagle recenzja moda, który jest ewidentnie piracki? nie mogłem uwierzyć, że to się pojawiło. wprawdzie autor pisze, ze mod łamie licencję, ale równocześnie podaje link skąd go ściągnąć. przypomina, to recenzję pirackiej wersji gry...na ile dobrze rozumuję, ten mod to zwykła kradzież, ponieważ korzysta bezprawnie z czegoś (licencja na drużyny z ekstraklasy), co jest czyjaś własnością. dla mnie, to jakbyście zamieścili recenzje cracka, z adresem strony skąd można go ściągnąć. jak to możliwe, że coś takiego ukazało się w cda. nie mogę uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:19, jaceloth napisał:

w ostatnim numerze, zresztą bardzo dobrym, zaskoczyła mnie jedna rzecz. recenzja moda
do pes. jak to możliwe, ze w piśmie, które w nieprzejednany sposób walczy z piractwem
(i słusznie) pojawia się nagle recenzja moda, który jest ewidentnie piracki? nie mogłem
uwierzyć, że to się pojawiło. wprawdzie autor pisze, ze mod łamie licencję, ale równocześnie
podaje link skąd go ściągnąć. przypomina, to recenzję pirackiej wersji gry...na ile dobrze
rozumuję, ten mod to zwykła kradzież, ponieważ korzysta bezprawnie z czegoś (licencja
na drużyny z ekstraklasy), co jest czyjaś własnością. dla mnie, to jakbyście zamieścili
recenzje cracka, z adresem strony skąd można go ściągnąć. jak to możliwe, że coś takiego
ukazało się w cda. nie mogę uwierzyć...


Kolego od tego jest moderator, aby oceniać mody. A gdyby nie napisano, że jest nielegalny to byś się nie czepiał? To jest tylko przestroga, nie ma tam nigdzie napisane "ściągnij koniecznie"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:29, polskavaenk napisał:

Kolego od tego jest moderator, aby oceniać mody.

coś chyba ci się pomięszało, co ma moderator do modów?

>A gdyby nie napisano, że jest nielegalny to byś się nie czepiał? To jest tylko przestroga, nie ma tam nigdzie napisane "ściągnij koniecznie"!
recenzowanie jakiegoś produktu jest również promowaniem go...ot, co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:32, jaceloth napisał:

> Kolego od tego jest moderator, aby oceniać mody.
coś chyba ci się pomięszało, co ma moderator do modów?

>A gdyby nie napisano, że jest nielegalny to byś się nie czepiał? To jest tylko przestroga,
nie ma tam nigdzie napisane "ściągnij koniecznie"!
recenzowanie jakiegoś produktu jest również promowaniem go...ot, co...


To było śmieszne... Od kiedy recenzowanie = reklama? Recenzowanie jest to ocenianie produktu wymienianie jego wad i zalet. A w reklamie chyba wad Ci nie wymienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:32, jaceloth napisał:

> Kolego od tego jest moderator, aby oceniać mody.
coś chyba ci się pomięszało, co ma moderator do modów?

>A gdyby nie napisano, że jest nielegalny to byś się nie czepiał? To jest tylko przestroga,
nie ma tam nigdzie napisane "ściągnij koniecznie"!
recenzowanie jakiegoś produktu jest również promowaniem go...ot, co...


Srry pomyliło mi się nie moderator tylko modulator.
A jak mod dostanie kiepską ocenę, to ja nie wiem czy to jest jego promowanie, czy przestroga, że to kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:34, lol94 napisał:

To było śmieszne... Od kiedy recenzowanie = reklama?

od zawsze. zauważ, że wiele gier, płyt, filmów nie dostępuje tego zaszczytu, by mieć recenzje w dużym i poczytnym piśmie.dobry marketing - jeśli masz jakiekolwiek o tym pojęcie - polega przede wszystkim na tym by jak najwięcej mediów mówiło danym produkcie.
>Recenzowanie jest to ocenianie produktu wymienianie jego wad i zalet. A w reklamie chyba wad Ci nie wymienią.
jeśli coś jest nielegalne i łamie prawo, to żadnym produktem nie jest. idąc twoim tokiem rozumowania, to powinno się zamieszczać recenzje spiraconych gier. przecież nikt ich nie promuje, tylko ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 22:28, 88Bonzo napisał:

Znowu niezbyt prezentujący się RTS :( również według mnie, tego typu gier ostatnio za
dużo w CDA

Nie no, ostatnio za dużo tych biedaRTSów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:48, Damianuss1 napisał:

Super zachęcająco to, to raczej nie wygląda. Mam nadzieję, że kolejne pełniaki jakoś
to zrekompensują.


Zawsze sa takie komentarze jak prezentuja pierwsza z kilku pelnych wersji. :) A pozniej jak jest zaprezentowany pelniak numeru duzo osob jest zadowolonych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:29, polskavaenk napisał:

Kolego od tego jest moderator, aby oceniać mody.


Moderator jest od pilnowania porzadku na forum, a nie od oceny modow w jakims czasopismie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojman: część narzekających (w tym i ja) też lubią RTSy ale niewiele gorsze od Codename Panzer czy nawet lepsze:)
Szkoda że nie można ściągać obrazków z forum CDA, pierwszy przeciek do numeru 11/08 był fajny do analizy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 08:47, Spector 109948 napisał:

Szkoda że nie można ściągać obrazków z forum CDA, pierwszy przeciek do numeru 11/08 był
fajny do analizy:/


Przycisk [Print Screen] oraz windowsowy najprostszy Paint potrafi zdzialac cuda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 22:26, Mac Cry napisał:

Niee, znów RTS? Chyba zacznę marudzic :P


Marudzić? :P Ja na Twoim miejscu to bym sie tylko cieszył, bo w najgorszego pełniaka numeru pewnie i tak byś nie zagrał i tak, a tak to masz teraz praktycznie pewność, że dwie-trzy następne gry RTS-mi już nie będą. Jak widać trzeba docenić też tego plusy ;) Ja osobiście przyznam że gry RTS bardzo lubię (zwłaszcza te osadzone w realiach II wojny światowej), ale chętnie gram i w inne gry. Gorzej jest tylko z przygodówkami, których jakoś nie trawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się