kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 12:33, darth 16 napisał:

Ja tam wolę Edycję Premierową danej gry niż z gazet ;P Ładniej się prezentuje :D


Fakt, ale nie kupujesz gry dla pudełka, tylko dla samej gry :D. Więc co za różnica, czy kupisz Edycję Premierową, czy z CZASOPISMEM (dobrze, że nie ma tu Smugglera ;D), skoro to ten sam tytuł i gra się tak samo w obydwie części. A w dodatku z czasopismem wychodzi taniej i jest co poczytać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czasami jak coś jest w gazecie to EP tanieje znacznie i można kupic ;p np. Freedom Force vs 3rd Reich - wyszło w CyberGrze za 2 dychy, a ja za 25 zł kupiłem sobie premierowa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 20:03, darth 16 napisał:

Tyle że TO już w takeij cenie bardzo długo na gram.pl :D

Tak,narzekaj dalej... na gram.pl za 20 zł masz JEDNĄ z tych gier... w CDA,oprócz cholernie dobrego magazynu masz 3 gry...

Pała z przedsiębiorczości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 12:38, darth 16 napisał:

Ja tak wolę i tyle ;P Każdy ma swój gust :D


...a o gustach się nie dyskutuje :D. Ja sam mam sporo gier w premierówce, czy w XKN, ale też niezłą część mojego stojaka na płyty zajmują kompakty i DVD z CDA i innych czasopism komputerowych. Wychodzi taniej a pogfrać też można. Szczerze mówiąc to ja i tak kupuję czasopismo dla czasopisma, a płytę traktuję jako miły dodatek. Jak jest fajna pełna wersja to nieraz kupuję specjalnie dla płyty, ale najczęściej kupuję dla poczytania. Lubię wiedzieć, co w branży piszczy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:08, darth 16 napisał:

nASZCZĘŚCIE DZISIAJ NIE IDĘ DO SZKOŁY ;p


A kto idzie? Poza tym to, że nie idziesz nie uwalnia cię od pały :D. W naszym forumowym dzienniczku została już zapisana. Jeśli nie poprawisz, możesz liczyć się z powtórką z rozrywki (czyt. "Klasy") :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:57, ziom91 napisał:

> Only CDA

Ale żeś się perfidnie wkręcił. :P



:D:D:D Sorry jeżeli przeszkodziłem, ale nie mogłem się powstrzymać, żeby nie dodać własnego posta... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:02, MałpaHellTime napisał:

:D:D:D Sorry jeżeli przeszkodziłem, ale nie mogłem się powstrzymać, żeby nie dodać własnego
posta... :D:D:D


W szerszych kręgach to nazywa się spam, ale ja nie mam nic przeciwko :)

Mam pytanko czemu Cd Action dało pełną wersję tej gry Dead to Rights II skoro dostała u nich 5 ??? Nigdy tego nie rozumiałem bo zawsze tak jakoś mało reprezentacyjnie to wygląda. Czy ta gra jest po polsku bo jakaś afera była z tym związana chyba ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:06, YahooPL napisał:

> :D:D:D Sorry jeżeli przeszkodziłem, ale nie mogłem się powstrzymać, żeby nie dodać własnego

> posta... :D:D:D

W szerszych kręgach to nazywa się spam, ale ja nie mam nic przeciwko :)

Mam pytanko czemu Cd Action dało pełną wersję tej gry Dead to Rights II skoro dostała u nich
5 ??? Nigdy tego nie rozumiałem bo zawsze tak jakoś mało reprezentacyjnie to wygląda. Czy ta
gra jest po polsku bo jakaś afera była z tym związana chyba ???


Spam to by był jak bym napisał, że lubie FIATA 126p, mój post był mimo wszystko związany z temtem... :D:D:D:D:D:D:D:D
Wiesz wszyscy antyfani mówią coś o słabych grach w piśmie, to w końcu dostali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 15:09, MałpaHellTime napisał:

Spam to by był jak bym napisał, że lubie FIATA 126p, mój post był mimo wszystko związany z
tematem... :D:D:D:D:D:D:D:D


Wspomniałem, że mi to nie przeszkadza ( tylko w niektórych przypadkach) ??? No właśnie ...

Dnia 25.12.2006 o 15:09, MałpaHellTime napisał:

Wiesz wszyscy anty fani mówią coś o słabych grach w piśmie, to w końcu dostali...


Ale bez przesady niedługo Ardenes Ofensive albo Terrorist Takedown dadzą a wkrótce potem jakiś film Uwe Bolla i co będzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:16, YahooPL napisał:


> Spam to by był jak bym napisał, że lubie FIATA 126p, mój post był mimo wszystko związany
z
> tematem... :D:D:D:D:D:D:D:D

Wspomniałem, że mi to nie przeszkadza ( tylko w niektórych przypadkach) ??? No właśnie ...

> Wiesz wszyscy anty fani mówią coś o słabych grach w piśmie, to w końcu dostali...

Ale bez przesady niedługo Ardenes Ofensive albo Terrorist Takedown dadzą a wkrótce potem jakiś
film Uwe Bolla i co będzie ???


Dobra skończmy temat spamu...
A firmy Uwe Bolla polecam na zaparcia, złe samopoczucie (Zasada: inni jednak mają gorzej...), a TT lub AO to bardzo wartościowe gry... potrafią pokazać co by było gdyby nie Call of Dut i Medal of Honor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:21, ziom91 napisał:

Bardzo wartościowe. Ale pierwsze TT dostało u nich 5+. Więc nie jest najgorzej.


Co nie zmienia faktu, że gdybym zobaczył tą grę na Cover DVD to zaparło by mi dech w piersiach. Z przerażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:23, YahooPL napisał:

Co nie zmienia faktu, że gdybym zobaczył tą grę na Cover DVD to zaparło by mi dech w piersiach.
Z przerażenia :)


Z przerażenia, że CDA schodzi na psy i już łapie się nawet takiego chłamu, czy z przerażenia, że zmarnowali tyle miejsca na taki chłam, czy z przerażenia, bo nie ma nic ciekawszego na płytce? Właściwie wychodzi na jedno.

Co do Dead To Rights: fakt, gra nie wyszła, jeszcze to tłumaczenie... uważam, że to zabieg mający za zadanie uświadomić graczom "dlaczego tak, a nie inaczej". Żeby sami mogli spróbować, co oznacza recenzowanie DTR. I chyba jeszcze powodem zamieszczenia DTR na coverze jest to, że nie znaleźli ciekawszej licencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie chcą nas za bardzo rozpuścić,ostatnie 2 numery były bardzo dobre, pełniaki też całkiem całkiem to teraz trzeba dać coś gorszego bo inaczej będziemy niedługo narzekać, jeśli dadzą coś poniżej Carbona czy Gothica 3. A tak w następnym dadzą coś trochę lepszego i już wszyscy będą zadowoleni, że w porównaniu z poprzednim miesiącem to teraz mają super gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:44, darkwind21 napisał:

Po prostu nie chcą nas za bardzo rozpuścić,ostatnie 2 numery były bardzo dobre, pełniaki też
całkiem całkiem to teraz trzeba dać coś gorszego bo inaczej będziemy niedługo narzekać, jeśli
dadzą coś poniżej Carbona czy Gothica 3. A tak w następnym dadzą coś trochę lepszego i już
wszyscy będą zadowoleni, że w porównaniu z poprzednim miesiącem to teraz mają super gry:)


Hehehe, prawda, prawda... Ja tam mam w co grać, więc tak jak już pisałem CDA kupuję bardziej do poczytania niż dla płyty. Ale jak się trafi coś fajnego to nie pożałuję miejsca na HDD i odpalam :D. Ale w najnowszym też nie są takie głupie pełniaki... może poza DTRII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się