kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ale macie dylemat, przecież okładka z Power Armorem z Falluta 3 już była (przemilczę to że ten pancerz wygląda naprawdę badziewnie, i mówi to miłośnik ciężkich ochraniaczy) natomiast szkoda że nie dali na okładkę aktorki grającej Daszę (tak się chyba nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 13:06, Spector 109948 napisał:

Ale macie dylemat, przecież okładka z Power Armorem z Falluta 3 już była (przemilczę
to że ten pancerz wygląda naprawdę badziewnie, i mówi to miłośnik ciężkich ochraniaczy)
natomiast szkoda że nie dali na okładkę aktorki grającej Daszę (tak się chyba nazywa).


Mi tam ten power armor się w sumie podoba, a to że już był (tyle że w innym ujęciu) mi nie przeszkadza. Jak można się domyślić, ja wezmę tą Falloutową okładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nad tymi okładkami nie zastanawiam, którą mi tam sprzedawczyni z kiosku poda wersję tą wezmę. Jak byłbym w Empiku to wziąłbym tą z nowym Red Alertem. Wygląda bardziej oryginalnie i dobrze rzuca się w oczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cholera - dylemat teraz. Którą okładkę wybrać? :P

Żartuje oczywiście, chociaż powiem Wam szczerze, że gdyby była jedna okładka byłoby łatwiej. Ale co tam, odmiana co jakiś czas musi nastąpić i jest to miła niespodzianka, ja jednak raczej skłaniam się do tej z Fallouta 3, aczkolwiek znając polskie sieci kolportażowe może dojść do tego, że będzie dostępna tylko jedna wersja do wyboru... Sam numer standardowo trzyma poziom. Będzie co czytać, bo recenzje są "smakowite" - Fallout 3, PES 2009, Warhammer Online, Lego Batman, Dead Space - na pewno te od razu przeczytam. Zapowiedzi też trochę jest, ja z tych tytułów najbardziej czekam na Shaun White Snowboarding. Pora czekać do wtorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak nie będę mógł wybrac to wezmę obie :D:D A jak nie to tą, która zostanie.

W którym numerze była zapowiedź Fuel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 17:02, Davw napisał:

W którym numerze była zapowiedź Fuel??


nr. 156,
tylko że zapowiedź bardzo krótka, na pół strony (targi GC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:11, Wojtas94 napisał:

> W którym numerze była zapowiedź Fuel??

nr. 156,
tylko że zapowiedź bardzo krótka, na pół strony (targi GC).


Wiem właśnie, że krótka, bo pamiętam ją ale nie wiedziałem, który nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam, że właśnie wczoraj wystartował klan na xfire dla wszystkich czytelników CDA, kto chętny niech napisze do mnie, moje xfire jest na gs-ie. Zapraszam.

P.S.
Forum wkrótce wystartuje (na xfire)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:28, Davw napisał:

Szał po prostu :P


Ja mam nadzieję, że nie zabraknie tego z okładką Fallouta.



Nie wiem jak wy ale ja mam z tym spokój;d Bo u mieszkam na wsi i są tylko trzy osoby w miejscowośi które kupują CDA więc napewno bede miał;p Dziś dopiero sciagają zeszly numer z października... Ze 3 sztuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:19, Heterko napisał:

Czy to jakiś numer specjalny że jest aż 188 stron i numer jest wydawany w dwóch okładkach?
Na pierwszy rzut oka numer jest fajny, ale nie ma recenzji Far cry 2, dziwne. Często
w CDA piszą, że to oni dostają wszystko pierwsi. Dobrze że są też inne pełne wersje bo
myślałem że będą same student strik-i i że cena nie wzrosła.


To ja kumulacja w totku - czasem sie trafia duzo wiecej za te sama cene. To zle? O tym, czemu nie ma recki FC2 w tym numerze CDA juz pisalem, ze dwa razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 12:03, fearlord napisał:

A gdzie recenzja Legendary?


Dostaniemy gre w wersji d orecenzji, to i bedzie. Z bety mamy robic recke? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już cię dorwałem Smugg na forum to pozwól że o coś zapytam :). Czy planujecie ( a w zasadzie to dział DTP ) jakiś nowy design magazynu w przyszłym roku ? Czy jeszcze zostaniecie przy starym wyglądzie ? I drugie pytanie. Czy w przyszłym roku możemy spodziewać się jakichś dużych rewolucji w CDA ? ( nowi członkowie w ekipie, więcej stron etc etc ) ? Wiem że nie możesz zdradzić wszystkiego ale napisz chociaż czy coś "jest na rzeczy" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:40, smuggler napisał:

> A gdzie recenzja Legendary?

Dostaniemy gre w wersji d orecenzji, to i bedzie. Z bety mamy robic recke? ;/

do recenzji* to jak komulacja* xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugg, apropo CDA na PGA. Gdzie dokładnie będzie można Was spotkać? ;) (Chcę autograf od CormaCa i Huta :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:01, SSj2- napisał:

Smugg, apropo CDA na PGA. Gdzie dokładnie będzie można Was spotkać? ;) (Chcę autograf
od CormaCa i Huta :P)


Dokładam się do pytania :D Trzeba będzie za wami gonic po PGA czy siądziecie gdzieś na 10 min i dacie kilka autografów :D

Ps. Smuggler pewnie będzie w kominiarce chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja się dokładam do pytania ^^ Chcę zgarnąc tyle autografów ile się da :P Chcę z kumplem napisac sobie markerem na białej koszulce "Jam jest Smuggler" xD (na PGA oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 17:43, Mac Cry napisał:

Chcę zgarnąc tyle autografów ile się da :P


Cytując popularną ostatnio reklamę: "Prosimy osoby dające autografy, aby wyraźniej pisały, bo później znajomi nie chcą wierzyć." ;D

Dnia 03.11.2008 o 17:43, Mac Cry napisał:

Chcę z kumplem napisac sobie markerem na białej koszulce "Jam jest Smuggler" xD (na PGA oczywiście)


Oj, nie radziłbym, a nóż przedrze się tam jakiś antyfan - z miejsca zostaniesz obrzucany wszystkim, co się takiemu pod rękę nawinie, a może nawet posuną się do brutalniejszych czynów.
Dlatego właśnie prawdziwy Smuggler tak dba o swoją prywatność. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu!!! to dla mnie bida z nędzą. Poza falloutem nic mnie nie interesuje. Brak recki FC2?? Wybaczcie ale czytanie o grze której premiera była ponad miesiąc temu (mówię o przyszłym CDA) jest niedopuszczalne. Tak jak recenzowanie gier z wersji beta (stalker). Do tego na płytce też straszna bieda tym razem. Mam juz naprawdę dość strategi. Pierwsze CDA od 3 lat którego nie kupię.

P.S. Chyba WEST FRONT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się