kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 18:11, Atreides napisał:

Spodziewam sie jakiegos sprostowania, wyjasnienia, moze notki od Naczelnego - w recenzji
sa zawarte informacje niezgodne z prawda, nieobkiektywne oceny i po prostu stek bzdur...
Trudno mi sie wypowiedziec jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy, ale wg mnie byc
moze recenzent gral w cos innego...


Blotkiem sie fajnie rzuca, ale... oczywiscie nie przytoczysz zadnych argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qnik mnie rozbawił stwierdzeniem w recenzji nowego PESa, że dał sobie spokój z graniem Ligi Mistrzów na Top Player Manchesterem United, bo za trudno. No kurde, ale przesadził. Aż tak ta gra trudna nie jest, chyba że grał na kierownicy. Eld by się uporał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:08, Wojman napisał:

> Spodziewam sie jakiegos sprostowania, wyjasnienia, moze notki od Naczelnego - w
recenzji
> sa zawarte informacje niezgodne z prawda, nieobkiektywne oceny i po prostu stek
bzdur...
> Trudno mi sie wypowiedziec jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy, ale wg mnie
byc
> moze recenzent gral w cos innego...

Blotkiem sie fajnie rzuca, ale... oczywiscie nie przytoczysz zadnych argumentow.


Nie rzucam blotem, nikogo nie obrazilem, ocenilem tylko jakosc tego konkretnego artykulu. Kazdy moze przeczytac co jest w nim napisane. Ne bede tutaj kopiowal tekstu artykulu bo to sie mija z celem - oceniam artykul jako calosc..
Jesli ktos chce - mozemy go rozebrac na czesci pierwsze i dokonac analizy - ale nie o to chodzi przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:17, Atreides napisał:

Jesli ktos chce - mozemy go rozebrac na czesci pierwsze i dokonac analizy - ale nie o
to chodzi przeciez...


Dyskusja polega na tym, ze jak sie o czyms mowi to sie przedstawia argumenty a nie "sa zawarte informacje niezgodne z prawda" a ja prosze o przyklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zwykle dobry itd. Lecz mam takie pytanie. Czy wam również chrzanią się napisy w grze Darkstar One, bo u mnie od czasu do czasu, napisy w ogóle pokazują coś innego niż powinny, np. w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga na okladce z F3 jest blad, ktorego podobno mialo nie byc. Przy pelnej wersji gry Squad Assault West Front sa takie literki PL, a gra jest w wersji angielskiej.

Kolejna sprawa - nadal nie ma kluczy do Codename: Panzers Faza Druga. :/ To juz naprawde przesada, wyszedl kolejny numer CDA, a nie zadbano o to, zeby w poprzednim numerze byla pelna wersja gry. Na razie jest ona pelnawa. A w samym CDA brak jakiejkolwiek informacji na ten temat, w tym przypadku niestety redakcja chowa glowe w piasek i udaje, ze problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 dostał 9?! Kiepski żart. Przypomina mi się sytuacja z Oblivion''em(10/10) - oceny w czasopismach i serwisach wysokie, a graczom nie za bardzo tytuł ten się podobał.
Ale nie ma się co dziwić, skoro recenzję napisał fan Sims''ów i wszystkiego co dla casual''i. Na dodatek ta sama osoba napisała reckę tejże gry jeszcze dla Click!''a (to się dopiero nazywa oszczędność czasu).
Ciekawe jaką ocenę by wystawił Gem.ini (który ponoć jest wielkim fanem serii Fallout)?
Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym według mnie wyborem byłoby zrobienie recenzji łączonej jak w przypadku np Call of Duty 2. Jeden z piszących pisałby z perspektywy fana Fallouta, a drugi jako osoba dla której Fallout jest obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

IMO Oblivion jak najbardziej zasługuje na taką ocenę. A z resztą to są oceny dawane przez redakcje nie przez graczy, jednym może się tytuł podobać a innym nie. Dla mnie np. Mass Effect powinien dostać 10, a co dostał 9 (czy 9+) i nie płaczę. To tak samo jak np. jedni wolą FIFE a inni PES''a. A wracajac do Fallouta: Ja jestem wielkim antyfanem Falloutów, po prostu nie lubię tej gry, nie trawię jej, a na przykład po obejrzeniu gameplaya z części 3 ta właśnie część mi sie podoba i mam zamiar ja kupić. I co może jeszcze będziesz nazywał mnei od idiotów bo nie lubię takiej klasyki jak Fallout? Każdy ocenia grę, książkę, cokolwiek tak jak chce i nic/nikt nie ma prawa do narzucania komuś swojej opinii. Istnieje coś takiego jak wolność słowa.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 20:40, Santino93 napisał:

Najlepszym według mnie wyborem byłoby zrobienie recenzji łączonej jak w przypadku np
Call of Duty 2. Jeden z piszących pisałby z perspektywy fana Fallouta, a drugi jako osoba
dla której Fallout jest obojętny.

Popieram. Czytałem tą reckę i podobna do niej bodaj w Świecie Gier Komputerowych (R.I.P.) i była bardzo fajna. Dobrze by było, gdyby recenzje najgłośniejszych gier były recenzowane w ten sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Taką recenzje miał Max Payne 2 w CDA(13/03). Jeden recenzent krytykował te gre bo u się nie spodobała, a drugi chwalił bo uważał ją za świetny tytuł. Osobiście recka mi się podobała(tylko ocena troche słaba z tego co pamiętam w okolicach 7) i była obiektywna(ocena to kompromis między 6, a 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:31, plmko napisał:

Czy w waszych płytach w menu też niema Squad assault?? Bo u mnie niewiem jakim cudem
brakuje tego pełniaka...


Jest razem z antologią Sudden Strike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:49, nekromanta7 napisał:

a co dostał pes..? już kupiłem go, ale chciałbym wiedziec jak cda go ocenia ;]

równe 8... Ja bym osobiście dał 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:31, plmko napisał:

Czy w waszych płytach w menu też niema Squad assault?? Bo u mnie niewiem jakim cudem
brakuje tego pełniaka...


Uruchom instalator SS tam do wyboru bedzie wtedy Squad Assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 20:59, delfo napisał:

Kurczę, nowy numer CD-Action leży obok na półce i na mnie zerka, a ja muszę wkuwać.


Ja mam gorzej. Na polce lezy nowy CDA, a ja musze raport na jutro rano napisac. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się