kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2008 o 20:50, Skywalker560 napisał:

Trzymajcie mnie, bo zaraz ja jeszcze padnę ze śmiechu. Hack''n''slashe to roguelike''i
z dużo lepszą grafiką, nie żadne RPG.


a to padaj, trzymajcie mnie bo ja padnę, więc h''n''s to nie rpg ha ha ha, action rpg to też nie rpg, pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem hack n'' slash to nie RPG. Już prędzej cRPG ale i tak nie bo uwaga hack n''slash to hack n''slash. Wiem że to cholernie skomplikowane ale tak jest -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:17, Lesz3yk napisał:

I już jest pierwsza pełna wersja: Mafia Tycoon

Czyli coś dla mnie. Nareszcie będę mógł poczuć się jak prawdziwy Don, bo ani Mafia ani The Godfather mi tego nie dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:22, Tomek1120 napisał:

Mafia Tycoon

Co to w ogóle za gra? Nawet google nic o niej znaleźć nie może


Nie wiem, też szukałem i nic nie znalazłem. Typowy zapychacz. W każdym razie mnie tycoony i tak nie interesują, a jak twierdzi Ghost druga pełna wersja ma być znacznie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA - Mój Portfel
0 - 1
Oj ciężko będzie, zobaczymy jutrzejszy przeciek, oby bło coś naprawdę dobrego bo o Mafia Tycoon to nic na internecie znaeźć niemożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:41, nekromanta7 napisał:

ha ha ha ha ha trzymajcie mnie bo padnę wg ciebie h''n''s to nie rpg..? dobra :*


Nie ma to jak odpowiedzieć na posta nie dość, że nie do siebie, to jeszcze sprzed 6 dni... Jeśli chciałeś o tym podyskutować to się o kilka dni spóźniłeś. A jak chcesz nadal to zapraszam do odpowiedniego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 08:18, kapistar1 napisał:

> ha ha ha ha ha trzymajcie mnie bo padnę wg ciebie h''n''s to nie rpg..? dobra :*

>

Nie ma to jak odpowiedzieć na posta nie dość, że nie do siebie, to jeszcze sprzed 6 dni...
Jeśli chciałeś o tym podyskutować to się o kilka dni spóźniłeś. A jak chcesz nadal to
zapraszam do odpowiedniego tematu.


Człowieku! odpowiada kiedy ma czas, i na co chce lol.

Ps. którego wychodzi grudniowy numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 09:43, KinggAdek napisał:

Ps. którego wychodzi grudniowy numer?

Wychodzi 2 grudnia, na stronie CDA jest kalendarz, a w nim jest ta informacja. Czy dzisiaj już będą przecieki odnośnie pełnych wersji? Czy jest w ogóle jakiś ustalony do tych spraw konkretny termin co miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mafii mało informacji jest bo to premierowa gra. Co do H&Sy to jednak poniekąd są cRPGi tzn. wywodzą się z nich właśnie. Mamy postać, rozwijamy ją według własnej woli (w niektórych mamy nawet jakieś nędzne zalążki drużyny więc chcąc nie chcąc mamy trochę koślawego ale jednak RPGa. A że cała gra sprowadza się do siekania tysięcy wrogów i zbierania coraz to lepszego sprzętu to dla tego właśnie zrobiono z tego oddzielną kategorię zwaną H&S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:02, xD ominik napisał:

Czy dzisiaj już będą przecieki odnośnie pełnych wersji?


Z tego co mi wiadomo to przecieki ruszyły już wczoraj, a pierwsza (i zapewne najsłabsza) pełna wersja gry jest już znana. Jest nią Mafia Tycoon.

>Czy jest w ogóle jakiś ustalony do tych spraw konkretny termin co miesiąc?

Zwykle jest to coś około tygodnia przed ukazaniem się numeru w kioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się