kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Przyznaje że jestem bardzo zaskoczony pełną wersją w postaci SpellForce 2. Gra jest bardzo dobra (wiem, bo mam), ale odnoszę wrażenie że sporo graczy jej nie doceniło, a szkoda. Teraz jestem tylko ciekaw co będzie ostatnim pełniakiem, bo może sie spodziewać iż to będzie gra jeszcze lepsza, a przecież poprzeczka jest już postawiona bardzo wysoko. Numer zapowiada się więc bardzo ciekawie zwłaszcza że pod względem recenzji też nie będzie gorzej wszak na pewno pojawią sie Call Of Duty: World at War czy Tomb Raider - Underworld.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no Spellforce 2 to miłe zaskoczenie połączenie RPG/RTS chociaż RTs miało już nie być mimo wszystko ta gra aż tak pod ten gatunek tak bardzo nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny pełniak. Z pewnością w niego zagram : ). Przydałby się jeszcze jakiś FPS na coverku. Mam też nadzieję, że recki będą ciekawe (z gier, które mnie interesują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że jestem z pełniakami w CDA na bakier, skoro nie pamiętam, ale ostatnio coraz więcej mam dziur w mózgu :P. Dobrze natomiast, że Spellforce 2 dali, świetny pełniak. A w Gangsters jedynkę grałem kiedyś i było tam logo Talonsoftu (co mnie ucieszyło, bowiem Talonsoft odpowiada za świetnego Eastern Front i Western Front), a gra była OK, poza niewygodnym interfejsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:53, Baluk25 napisał:

Jeżeli kupujesz tą gazetę dla gier...To aż brak słów. I później mówią, że nastolatki
to nic nie czytają, tylko w gry grają.

Co do Spellfore, co bardzo fajnie, bo nigdy nie miałem szansy aby w to zagrać.

Nastolatki nastolatkami, ja jestem jedynym uczniem z klasy 3Gimnazjum, który przeczytał książkę nie związaną z lekturą szkolną, też czytam recenzje, ale na razie nie mogę dać punktu CDA za recenzje bo nie wiem czy te gry mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja, ale super, dobrze że sobie zażyczyłem na mikołajki CDA, nie no SF2, chłopaki sie postarali. Oby tak dalej z tymi pełniakami było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:52, swietlik94 napisał:

No, D-O-S-K-O-N-A-Ł-Y pełniak (SF2)! Biedronka, CDA, mikołajki w szkole - skąd ja wezmę
kasę?! ;)

Poza mikołajkami, mam to samo. :P
W dodatku mi chyba czasu braknie na to wszystko...
SF2 w sumie jeszcze mam premierówkę(no cóż, ale gra warta uwagi i to najmocniejszy pełniak od dłuższego czasu). Ghost w dodatku zapowiada, że jeszcze lepszy tytuł będzie na coverku... : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedronka? Którą grę z biedronki kupujesz? :>
Jutro 3ci pełniak. Mówią, że to będzie mocny tytuł. Mocny? Może jakiś Very Hard Shit? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni numer pod względem pełnych wersji był taki sobie, ten zaś zapowiada się wyśmienicie. Spellforce 2... mniam :). Czekam z niecierpliwością na trzeciego pełniaka, jeśli będzie jeszcze lepszy niż ten, to już naprawdę zestaw marzeń jak o fulle chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem tekstu CDA leci na łeb na szyję, co się dzieje 0o
Czytanie waszych recenzji nie sprawia mi już takiej przyjemności jak rok-dwa temu, tracicie polot powoli chłopaki :/
WAR - ocena 6 no WTF gra bardziej rozbudowana od WoWa...
F3 - Ocena 9 - kiedyś nie dawaliście się pojmać wszechobecnemu Hype''owi i mieliście własne zdanie, które widzę powoli tracicie...
A teraz AR, coś mi się wydaje że zmienili smugglera, nigdy nie nadużywał emotek tak bardzo jak teraz, i kiedyś był bardziej chamski czego mi strasznie brakuje :)
Jedynie pełniaki trzymają klasę ;)
No i of kuz NL :]
P.S. Thx for Spellforce 2, akurat miałem kupować zaoszczędze 15 zł i kupię tylko władcę smoków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się