kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Na razie żaden pełniak mnie nie interesuje, zwłaszcza, że Spellforce 2 nawet mi nie pójdzie, ostatnio CDA kupiłem, jak było Fable :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 23:37, lama123 napisał:

Pod względem tekstu CDA leci na łeb na szyję, co się dzieje 0o
Czytanie waszych recenzji nie sprawia mi już takiej przyjemności jak rok-dwa temu, tracicie
polot powoli chłopaki :/


Albo ty dziadziejesz :) - nie uwazasz, ze zawsze jest ta druga strona medalu?

Dnia 26.11.2008 o 23:37, lama123 napisał:

WAR - ocena 6 no WTF gra bardziej rozbudowana od WoWa...


###No i? Oceniam gry jako takie, a nie ich "rozbudowywalnosc"

Dnia 26.11.2008 o 23:37, lama123 napisał:

F3 - Ocena 9 - kiedyś nie dawaliście się pojmać wszechobecnemu Hype''owi i mieliście
własne zdanie, które widzę powoli tracicie...


###Czytaj: poniewaz ta ocena jest rozna od mojej, to jest dowodem, ze tracicie wlasne zdanie?

Dnia 26.11.2008 o 23:37, lama123 napisał:

A teraz AR, coś mi się wydaje że zmienili smugglera, nigdy nie nadużywał emotek tak bardzo
jak teraz, i kiedyś był bardziej chamski czego mi strasznie brakuje :)



###NIGDY nie bylem chamski, wbrew pozorom. Moglem byc wredny i zlosliwy, ale nie chamski. Ale jak ci tego brakuje to moge cie zaraz zmieszac z blotem z gory na dol. nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 23:37, lama123 napisał:

Czytanie waszych recenzji nie sprawia mi już takiej przyjemności jak rok-dwa temu, tracicie
polot powoli chłopaki :/


To poczytaj sobie dla odmiany te naprawdę stare :P. Technicznie te nowe są dużo lepsze, a EGM nadal wymiata. W zasadzie nawet bardziej niż kiedyś.

Dnia 26.11.2008 o 23:37, lama123 napisał:

WAR - ocena 6 no WTF gra bardziej rozbudowana od WoWa...


Rozbudowanie ≠ dobra gra. Pamiętaj o tym.

Dnia 26.11.2008 o 23:37, lama123 napisał:

F3 - Ocena 9 - kiedyś nie dawaliście się pojmać wszechobecnemu Hype''owi i mieliście
własne zdanie, które widzę powoli tracicie...


No co? Gra nie jest wcale taka zła a poza tym ostatnio sam w niego dużo pykasz, więc jaki problem? :P Jeśli recenzentowi gra się tak podoba, to czemu ma nie wystawiać dobrej oceny? Jeśli wystawiliby powiedzmy 6, co by się przypodobać czytelnikom i fanom Fallouta, którzy jak widzę lubią objeżdżać F3, to wtedy by to było danie się pojmać wszechobecnemu Hype''owi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SMG
1.Może dziadzieje, ale jak czytam te stare numery to wydają mi się lepsze, recenzje pisane z jakąś fantazją :P
2.Przepraszam ale oddanie maniakowi WoWa, recenzji jego największego konkurenta nie jest good...
3.Za nazwanie Fallouta 3 eRPeGiem powieszenie za czuprynę...
4.Mnie nic nie ruszy :f
@Meeewalker650
1.Poczytałem, lepsze, a EGM rulz wtedy i rulz teraz :]
2.Idź grać w swojego sapera
3.Tak pykam, bo to dobry FPSik a FPSiki lubię, gdybym traktował tą grę jako RPG jak autor recenzji, to 2+ maxymalna ocena, ogólnie sumując wyszłoby około 6, bo jest to zakatowanie marki jaką fallout był samą w sobie + totalna idiotyzacja społeczeństwa (vide prąd w całym mieście WTF!?, dzikie ghule WTF!?, OMG idziemy szukać starego!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 27.11.2008 o 14:51, lama123 napisał:

3.Tak pykam, bo to dobry FPSik a FPSiki lubię, gdybym traktował tą grę jako RPG jak autor
recenzji, to 2+ maxymalna ocena, ogólnie sumując wyszłoby około 6, bo jest to zakatowanie
marki jaką fallout był samą w sobie + totalna idiotyzacja społeczeństwa (vide prąd w
całym mieście WTF!?, dzikie ghule WTF!?, OMG idziemy szukać starego!)

Dodałbym jeszcze:
1. Ludzie z megatony, którzy przeżyli wybuch atomówki.
2.Skoro supermutanty to zmutowani laboratoryjnie ludzie, to skąd bierze się behemot? Z człowieka behemota?
3."Dalej nie możesz iść zawróć" - niewidzialne ściany
4. Animacje. Animacja biegnącego Bramina rządzi.
5. Mrówki zionące ogniem. (co to ma być)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 15:44, spider88 napisał:

Tylko jedno małe sprostowanie , życzenia świąteczne ukazywały się w listopadzie nie w
styczniu ;)


Ano racja - wiedziałem, że coś przekręcę, tylko nawet po kilkukrotnym przeczytaniu tego co napisałem, nadal nie mogłem dojść do tej rzeczy - dzięki za wyprowadzenie mnie z błędów.

Jeśli chodzi o pełniaki, których na chwilę obecną znamy dwa tytuły, wszyscy powinni być zadowoleni. Zwłaszcza ciekawym elementem "zestawu" będzie Spellforce 2. Jest to dość młody tytuł, ma bodajże dwa lata na karku, tak więc będzie w co grać na zimowe wieczory. Ciekaw jestem co będzie trzecie, ale Ghost podkreślił, że będzie to coś naprawdę niezłego - zatem czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ktoś jakie pełniaki będą w grudniowym CDA?? Smuggler na jaki adres wysyłać screedshooty?? Moim zdaniem CDA jest teraz bardziej nowoczesne i bardzo dobrze mu to służy. Recenzje są ciekawe (z nutką humoru), gry wciągające (oczywiście nie wszystkie) i to mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 16:23, master matrox napisał:

Ciekaw jestem co będzie trzecie, ale Ghost podkreślił, że będzie to coś naprawdę niezłego
- zatem czekamy!


Właśnie... Jeśli to co mówią (ta gra jest słabsza od ostatniej) jest prawdą to już się boję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:04, Michaelius napisał:

A okaze sie , ze ostatni bedzie fear :D


Skoro to ma być coś lepszego od SpellForce 2 to bardzo wątpię aby to był właśnie F.E.A.R. Na początku byli nim zachwyceni, wystawili "dziewiątkę" i znaczek jakości, ale teraz już raczej krytykują tą grę przy każdej nadarzającej się okazji. Natomiast o SpellForce 2 zawsze wyrażają sie bardzo ciepło. Chętnie bym pograł coś w klasyki i nie obraziłbym sie gdyby to było Aliens vs Predator 2 lub No One Lives Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:04, Michaelius napisał:

A okaze sie , ze ostatni bedzie fear :D


"No wiec powiem tylko tyle, ze to NIE FEAR. :)" - Smuggler w odpowiedzi na post, w którym ktoś się modli się, żeby to nie był FEAR.

Można tego posta odczytać dwuznacznie:
- FEAR nie będzie na coverze,
- to nie fair (prawie jak fear ;)), że ktoś odgadł kolejnego pełniaka przed przeciekami ;)

Ostatni przeciek ok. 18.30, pełna zawartość jutro ok. 9-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:13, Damianuss1 napisał:

Oo temat zamknięty przy ostatniej odpowiedzi : P. XIII?



Jeśli to miała być ta niezła gra.... Już Spellforce 2 lepsze,przecież.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podumowując - ostatnią pełną wersją jest gra:

XIII

W wersji PL.

Pełna zapowiedź już jutro. Warto na nią poczekać bo w magazynie będzie ... "

Szału nie ma, gra była przemielona we wszystkich seriach, a obecnie jest dostępna za 15zł. Mimo to ciągle miło wspominam demo i z przyjemnością w nią zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:16, Vernio napisał:

> Oo temat zamknięty przy ostatniej odpowiedzi : P. XIII?


Jeśli to miała być ta niezła gra.... Już Spellforce 2 lepsze,przecież.:|

Porównujesz Spellfirce do XIII? ... ok. Nareszcie jakiś świetny FPS : D. Kiedyś chciałem zagrać i teraz będzie szansa. Świetne pełne wersje i zapowiadające się recenzje gorących tytułów : P (przynajmniej mam taką nadzieję). Grudniowe CDA palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:20, Damianuss1 napisał:

> > Oo temat zamknięty przy ostatniej odpowiedzi : P. XIII?
>
>
> Jeśli to miała być ta niezła gra.... Już Spellforce 2 lepsze,przecież.:|
Porównujesz Spellfirce do XIII? ... ok. Nareszcie jakiś świetny FPS : D. Kiedyś chciałem
zagrać i teraz będzie szansa. Świetne pełne wersje i zapewne zapowiadające się recenzje
gorących tytułów : P. Grudniowe CDA palce lizać.


Tak porównuje. Widziałem kiedyś gameplaya na hyper z tej gry. I nie napawał mnie chęcią do zagrania w tą grę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:20, Damianuss1 napisał:

> > Oo temat zamknięty przy ostatniej odpowiedzi : P. XIII?
>
>
> Jeśli to miała być ta niezła gra.... Już Spellforce 2 lepsze,przecież.:|
Porównujesz Spellfirce do XIII? ... ok. Nareszcie jakiś świetny FPS : D. Kiedyś chciałem
zagrać i teraz będzie szansa. Świetne pełne wersje i zapewne zapowiadające się recenzje
gorących tytułów : P. Grudniowe CDA palce lizać.


Jak dla mnie to spellforce jest duuuużo lepsze niż jakieś XIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się