kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

No pełniaki faktycznie gorące :) Z nich mam tylko XIII z KK, a z chęcią sprawdzę czy Spellforce 2 mnie tak samo zanudzi jak pierwsza część. Ciekawe Co miał Ghost na myśli poprzez ten ostatni post. Po cichu liczę na książeczkę w stylu "Kompendium Grozy" tylko że o jakimś innym gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie pełniaki by nie były to i tak bym kupił. W koncu czytać Quo Vadis cały czas nie można, trzeba się troche oderwać ;D A jeżeli któryś z pełniaków miałby zadziałać na lapku, no cóż to tylko in plus.
A jakiś kalendarzyk, czy cuś? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:24, Damianuss1 napisał:

Fan FPSów powie co innego : ).


Ja jestem fanem i powiedziałem to samo co on.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do XIII, narzekacie że to słaba gra. Ma jeszcze multi. Może i nie ma jakiejś wybitnej fizyki, ale na pewno lepsze jest od Mafia Tycoon.
A Spellforce 2 to niezła gra! Też ma multi i dorobiła sobie rzeszy fanów. W tym grudniu, jak skończe Dark Messiah to gram w Spella 2 i XIII - do gwiazdki, wtedy też otrzymam swój egzemplarz GTA IV.
Swoją drogą, popatrzcie jak koleś w XIII wymiata w multi
http://pl.youtube.com/watch?v=Y0ex5jVUTNs&translated=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XIII ? Ten fajny, ciekawie zrobiony FPS który na pewno starczy na co najmniej kilka godzin ? Miło, ale mam już z KK ;-). W każdym razie niezły pełniak. A w razie czego mam kopię zapasową ;-D. Polecam tę grę, naprawdę fajna. Singiel OK a multi testowałem tylko z botami. Nawet miło wspominam. Na rozpiskę tekstów nie czekam bo i tak zawsze jest co poczytać. Ważne by była recenzja dodatku do Gothica III ;p. A jak nie teraz to za miesiąc.

Kirabax => mówiłem że multi fajne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skuszę się :) XIII to fajna gra, a na SpellForce II poluje dość długo ale się zebrać nie mogę :) Ten numer jest jak dla mnie bardzo dobry, jeżeli chodzi o DVD. Biorę na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pełniaki w tym miesiącu nie dla mnie,grałem w SF, jak dla mnie cieniutka gra,XIII mam i muszę powiedzieć że całkiem przyjemnie mi się w nią grało,a za tycoonami nie przepadam, zobaczymy jeszcze co będzie do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O XIII :D Przyznam szczerze, że mi się tym razem udało, bo zwykle jak kupię jakąś grę z klasyki to w następnym CDA jest właśnie ta gra, a tu proszę... Miałem wkrótce kupić tą grę bo długo się do niej przystawiałem, ale po raz pierwszy to CDA na szczęście mnie uprzedziło, a nie odwrotnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XIII mam od dawna... tyle fart, że jest spellforce, tak zapowiadali ze taki dobry ostatni pełniak, a wg mnie spellforce powinno być głównym pełniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Pełne wersje w cd-action wymiatają. Chętnie zagram ponownie w świetną XIII, a na SpellForce II od dawna mam chrapkę. Tylko po co ten Mafia Tycoon? Gra ktoś w takie rzeczy? No, ale w każdym razie- cda będzie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, XIII mnie jakoś nie ciągnie do CDA, teksty i może są ok, ale wolę znowu zaoszczędzić 15 zł :P. Chociaż gdybym miał lepszego kompa może kupiłbym dla Spellforce''a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się