kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Nieźle, nieźle, pełniaki takie sobie ale reszta to już pierwsza klasa, dużo ciekawych rzeczy do czytania, a i w demko TR chętnie zagram, szkoda, że nie udało im się wrzucić dema Red Alerta, może za miesiąc będzie.
PS. Jedna z ładniejszych okładek ostatnio, nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki mnie powaliły...Serdeczne dzięki za Spellforce 2:D. A i dzięki XIII się obcykam z cell-shadingiem, nim rzucę się na nowego PoP:). Okładka też niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 08:16, smuggler napisał:

Wiesz, nie wiem czemu ale dosc czesto mi sie wtedy caly post wywala... nauczony doswiadczeniem
wole robic tak, jak jest, zeby dzialalo...


A próbowałeś choć teraz zrobić tak aby wszystko zmieściło się w jednym poście? Bo to że raz wyskoczył taki błąd nie znaczy że zawsze będzie, a odtworzenie tego tekstu to kwestia Ctrl+V, czyli wcale nie tak dużo, żeby nie można było zaryzykować z 30 sekund swojego cennego czasu. ;)

BTW: Fajna okładka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2008 o 11:34, rob006 napisał:


A próbowałeś choć teraz zrobić tak aby wszystko zmieściło się w jednym poście?



Owszem, i jak tekst ma mniej jak 5 KB to dziala, a jak nie - to juz sie gryzie z zalacznikiem. A zapowiedz ma zwykle wiecej niz 5 kb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka fajna jedna z lepszych w tym roku. Recenzje mogą być ciekawe ale raczej nie zapowiada się na żadną dyszkę wg mnie. O dziwo nie ma nic o nowym NFs-ie przecież premiera już była. Myślałem że będzie wcześniejsza recka GTA IV ale to było już tylko marzenie.No i już czekam na XIII gierka jest zaczepista więc z chęcia pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze potrzeby ponownego umieszczania zapowiedzi CDA. Juz jest, nikomu nie przeszkadza, a drugi dlugi post o tym samym jest zbyteczny. Po za tym przedstawiciel CDA moze raz w miesiacu umieszczac info o nowym numerze, a skoro je podpinam (+ obrazki) znaczy sie, ze nie mamy nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 12:19, Wojman napisał:

skoro je podpinam (+ obrazki) znaczy sie,
ze nie mamy nic przeciwko.


To znaczy że TY nie masz nic przeciwko, nie wypowiadaj się zza innych, bo oni posta nie podpinają i niekonieczne musi im się podobać że są podpięte 3 posty zamiast jednego, przez co niektóre posty wyświetlają się po dwa razy - na poprzedniej i następnej stronie ;].
Poza ty chciałem tylko pokazać że chcieć to móc, a naszemu przedstawicielowi CDA wyraźnie się nie chce, natomiast brak twojej jakiejkolwiek reakcji na to, jest co najmniej zastanawiający.

PS: Część wypowiedzi którą zmoderowałeś była skierowana do SMG, chociaż ją mogłeś zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad -1 za spam. Na koncie byly juz ostrzezenia, tym razem czas na degrad.

A jak Moderator mowi, ze jest na cos zgoda to znaczy, ze ta zgoda jest. Przypominam tez, ze decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 12:53, Wojman napisał:

Degrad -1 za spam. Na koncie byly juz ostrzezenia, tym razem czas na degrad.


Przepraszam że wdałem się w dyskusję z moderatorem i ośmieliłem się mieć inne zdanie, a co gorsze - mieć jakieś pretensje do kogoś, kogo podejrzewam o bycie twoim idolem. A więc przyznaję - Smuggler jest bogiem i może robić co chce, CDA jest wspaniałe, fajne pełniaki ale to nie dla nich kupuje się to CZASOPISMO, tylko dla tekstów, które są hiperrzetelne, hiperdługie i ogólnie och-ach-ech. I w ogóle ma fajną folię, tipsomaniaka i nawet reklamy, bez których kosztowałoby 2 razy więcej, więc powinniśmy się cieszyć że jest ich aż tyle. Ave CDA!!!

PS: Mam nadzieję że za ten post nie dostanę degrada, w końcu wyraziłem swoje zdanie na temat CDA, i ani razu go nie skrytykowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Dawno nie było takiego numeru! Świetnie pełniaki, recenzje wielkich hitów i jeszcze Tipsomaniak i kalendarz! Must have!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>................


Czemu nawet nie wspominacie o największym hicie tego roku na Pcty GTA IV?
Miałem nadzieje, ze okładka tego numeru będzie zapełniona pięknym obrazkiem z tejże gry a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 13:44, Gumiś2 napisał:

Ten numer jest numerem specjalnym?

Nie, to normalny nr - jak masz prenumerate, to bez strachu, przyjdzie poczta.

Galaxklub - bo co mamy pisac, skoro byla juz revka na konsole, wrazenia z grania w PC-wersje? Jak dostaniemy gre to bedzie recka wielka, ze hej.

Ale okladka z GTA prawdopodobna - jak gra bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:07, misioo napisał:

> można przeczytać gdzieś zapowiedź Two Worlds: The Temptation? Oczwiście poza tym
że w
> CD-A. ( Chodzi mi o to, że gdzieś w necie np.)
http://www.google.pl/search?q=Two+Worlds%3A+The+Temptation+zapowied%C5%BA&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a


Dobra poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki jakoś nie zachwycają, chociaż z chęcią zagram w Spelforce2. Ale co tam pełniaki, dla mnie najważniejsze są recenzje i zapowiedzi, a te dopisały :P Tylko, że znowu nie ma ŻwS... kurde, kto ma kontakt do Monka? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jeżeli w następnym numerze bedą recki takich gier jak:
- Gothic 3: Forsaken Gods,
- Need for Speed Undercover,
- Call of Duty: World at War
- Saints Row 2
- Grand Theft Auto IV, to szykuje nam się powtórka z rozrywki. Aż się nie mogę doczekać zimy 2009...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh… pamiętam stare czasy kiedy myślałem że CD Action to***** (nie będę pisał co wtedy myślałem bo widzę że Wojman czuwa i rozdaje przedwczesne prezenty Mikołajkowe). Teraz już wiem że się myliłem bo CDA to dobre czasopismo i zawsze staram się kupić nowy numer w dniu premiery ;-)
Z tego co widzę nowy numer też będzie bardzo dobry nie tylko pod względem pełniaków ale i tekstów będzie co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się