kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 22:17, mouhhg napisał:

Ocena

Spoiler

8

.

No to pewnie gra będzie warta zakupu, a jeśli można to jeszcze takie 2 pytania, recenzję ma standardowo 2 stronicową? a jakie miała plusy i minusy? dziś nawet myślałem kupić wieczorem CDA, ale w sklepie standardowo wszystkie płytki były już wybrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ponowie sobie moje pytanie...
dlaczego napisano w CDA że Burnout Paradise nie nadaje się do grania na laptopach? Bo chciałem sobie go kupić po sesji, nowy CDA w rekach będę miał dopiero za dwa tygodnie więc za bardzo nie mogę sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 22:50, trombocylek napisał:

PS. Rozwiązał ktoś zagadkę z NL?


Czekaj. 25 zł kosztowała pizza + 2 zł napiwku + 3 zł (po złotówce dla trzech gości) = 30 zł. Jeżeli to poprawne rozwiązanie, to dość proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 22:08, mouhhg napisał:

W CD-Action nie znalazłem gry z takim skrótem ,Mógłbyś podać pełna nazwę gry ?
EDIT:Sorka mam a jego ocena to

Spoiler

7




No ta gra która jest na okładce :) Warhammer (nie wiem ale chyba 2 też ma podtytuł Dawn Of War...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale późniejszy rachunek się nie zgadza. Skoro zapłacił każdy z nich 10 $ i każdy z nich dostał zwrot 1 $ to każdy z nich zapłacił po 9 $ za pizze. Ale 9 * 3 = 27 $ + 2 $ napiwku = 29$ Gdzie ten 1$ dolar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:31, trombocylek napisał:

Tak, ale późniejszy rachunek się nie zgadza. Skoro zapłacił każdy z nich 10 $ i każdy
z nich dostał zwrot 1 $ to każdy z nich zapłacił po 9 $ za pizze. Ale 9 * 3 = 27 $ +
2 $ napiwku = 29$ Gdzie ten 1$ dolar?

Nigdzie, bo takie porównanie nie ma sensu. Klienci zapłacili 30$, a odzyskali 3$, zapłacili więc 27$, z czego 25$ za pizze i 2$ za napiwek.
Czyli napiwek wchodzi w te 27$, które zapłacili klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 23:41, pirat111 napisał:

Kiedy, tak orientacyjnie, przychodzi prenumerata? Pierwszy raz zamówiłem i zastanawiam
się jakie będzie miała spóźnienie...

Różnie. Czasami przychodzi na czas, czasami dzień (roboczy) później, a czasami nawet dzień wcześniej.
Najczęściej jednak paczka przychodził następnego dnia po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 22:43, kordzio1 napisał:

No to pewnie gra będzie warta zakupu, a jeśli można to jeszcze takie 2 pytania, recenzję
ma standardowo 2 stronicową? a jakie miała plusy i minusy? dziś nawet myślałem kupić
wieczorem CDA, ale w sklepie standardowo wszystkie płytki były już wybrane :)

Recenzja gry standardowo dwu stronicowa .
A tu szczegóły gry:

Spoiler

Grywalność 8
Wideo 7
Audio 6
PODSUMOWANIE
+ ciekawe,rozbudowane misje
+ świetna fizyka
+ dynamiczna rozgrywka
+ multi i co-op

- tragiczni lektorzy
- odrobinę z trudna
- widzieliśmy to już wcześniej



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 08:19, hubert0 napisał:

1. BzyQacz
2. Blackgoat
3. Caramond
4. capral
5. trombocylek
6. hubert0

>7.Sevrond

a z nim to już tak na stałe? Było jakieś pożegnanie, oświadczenie w CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu zabrakło jednego z redaktorów w Podsumowaniu. Rok temu nie pojawiło się typowanie Elda, a teraz Huta... Proponuję jakąś małą adnotację na stronie CDA, tak jak miało to miejsce przed rokiem.

PS. O dwurocznej nieobecności EGMa lepiej nie wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:07, lewak napisał:

PS. O dwurocznej nieobecności EGMa lepiej nie wspominać...


Nie jestem tego pewien, ale z tego co pamiętam w zeszłym roku była w tekście jakaś adnotacja że EGM-a tam nie będzie bo on zazwyczaj w takowych zestawieniach udziału nie bierze, nie typuje etc etc. A to z tego powodu że gra właściwie tylko w przygodówki, które powiedzmy sobie szczerze są dość niszowe i w plebiscytach na "top games of the year'' lub podobnych raczej nie występują ;-).

A co do odejścia Elda ... cóż ... to była postać kultowa, prawie tak samo jak Smuggie. Cóż, miejmy nadzieję że Eld wie co robi i że zmiana pracy wyjdzie mu na zdrowie ;p. A szkoda takiego tekściarza, oj szkoda ... Ale w końcu Smugg nie będzie musiał się z nim użerać, że Eld słucha kiepskiej muzyki, że klnie, narzeka etc etc :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z Two Worlds PL zamieszczonym na płycie z CDACTION. Otóż gdy próbuję włączyć grę pojawia się komunikat:

"Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono X3DAudio1_1.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

Zainstalowałem ponownie nic nie dało. Po ściągnięciu tegoż pliku, gra włącza się pojawia się firmowy napis gry, lecz po chwili się wyłącza i pojawia się błąd Windowsowy. Uruchomienie z powrotem gry nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A obsługuje gra twoją kartę graficzną? I czy spełnia komputer wymagania gry? Bo ja miałem podobnież z Wieśkiem.. Karta graficzna była nieobsługiwana przez grę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:35, necron1501 napisał:

Mam następujący problem z Two Worlds PL zamieszczonym na płycie z CDACTION. Otóż gdy
próbuję włączyć grę pojawia się komunikat:

"Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono X3DAudio1_1.dll.
Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

Zainstalowałem ponownie nic nie dało. Po ściągnięciu tegoż pliku, gra włącza się pojawia
się firmowy napis gry, lecz po chwili się wyłącza i pojawia się błąd Windowsowy. Uruchomienie
z powrotem gry nic nie daje.


Ponownie zainstaluj DirectX - może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds - pełna wersja. Hahahaha. Za dużo powiedziane. Szkoda, że nie napisali na okładce, że bez opcji multi. Ale wtedy mniej osób by się nabrało i kupiło ten numer, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 13:53, Draco X napisał:

Two Worlds - pełna wersja. Hahahaha. Za dużo powiedziane. Szkoda, że nie napisali na
okładce, że bez opcji multi. Ale wtedy mniej osób by się nabrało i kupiło ten numer,
żałosne.


Mi tam brak multi nie przeszkadza - nie mam czasu by grać w RPG przez neta, wolę GRIDa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się