kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 14:04, Dark ziom napisał:

> Two Worlds - pełna wersja. Hahahaha. Za dużo powiedziane. Szkoda, że nie napisali
na
> okładce, że bez opcji multi. Ale wtedy mniej osób by się nabrało i kupiło ten numer,

> żałosne.

Mi tam brak multi nie przeszkadza - nie mam czasu by grać w RPG przez neta, wolę GRIDa
:)



Nie wiem jak wy ale gry w cda to stawiam na jednej z ostatnich pozycji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 13:53, Draco X napisał:

Two Worlds - pełna wersja. Hahahaha. Za dużo powiedziane. Szkoda, że nie napisali na
okładce, że bez opcji multi. Ale wtedy mniej osób by się nabrało i kupiło ten numer,
żałosne.


Akurat w przypadku Two Worlds redakcja postapila uczciwie, bo w czasopismie znalazla sie informacja, ze ta gra jest bez trybu multi. Wyglada na to, ze producent/wydawca te gre sprzedaje na cover czasopismom tylko w takiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem sobie najnowszy numer CDA i wstępnie go przejrzałem. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to oczywiście redakcyjne podsumowanie roku 2008. Tytuł najlepszej gry 2008 trafił do

Spoiler

Dead Spece

i muszę przyznać, że nie tego się spodziewałem, już prędzej spodziewałbym się drugiego miejsca, na miejscu pierwszym. ;P W najbliższym czasie trzeba będzie w końcu zainteresować się tą grą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2009 o 10:13, KŁEJK napisał:

A co do odejścia Elda ...

A co jest z Eldem tak właściwie? Bo ja już wcale na bieżąco nie jestem, wiem tylko, że zrobił sobie półroczną przerwę, po której była opcja, że wróci... A tu już dużo, dużo więcej niż pół roku minęło, zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:17, Azreix napisał:

A co jest z Eldem tak właściwie?

Sam byłem nie do końca w tym temacie. Wiedziałem że nie jest już tak aktywny jak kiedyś, i tylko okazjonalnie wysyła do CDA teksty / recki / felietony do GW etc etc ale po tym:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=23476

widać że to coś poważniejszego :/. W każdym razie szkoda. Może jeszcze kiedyś wróci ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPSZE GRY 2008 ROKU

Spoiler

QN''IK
NAJLEPSZE GRY
1.GTA IV
2.MIRROR''S EDGE
3.ASSASSIN''S CREED
4.PRINCE OF PERSIA
5.DEAD SPACE
ROZCZAROWANIA
1.TOMB RAIDER: UNDERWORLD
2.TURNING POINT: FALL OF LIBERTY
3.FIFA 09
GEM
NAJLEPSZE GRY
1.WORLD OF WARCRAFT: WRATH OF THE LICH KING
2.KING''S BOUNTY: LEGENDA
3.FALLOUT 3
4.DEAD SPACE
5.FABLE II (XBOX 360)
ROZCZAROWANIA
1.WARHAMMER ONLINE: AGE OF RECKONING
2.MERCENARIES 2:WORLD IN FLAMES
3.STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED (XBOX 360)
MAC ABRA
1.DEAD SPACE
2.FALLOUT 3
3.MASS EFFECT
4.KING''S BOUNTY: LEGENDA
5.BROTHER IN ARMS: HELL''S HIGHWAY
ROZCZAROWANIA
1.SPORE
2.COD:WOW
3.MERCENARIES 2 ALONE IN THE DARK
CZARNY IWAN
1.DEAD SPACE
2.MIRROR''S EDGE
3.GTA IV
ROZCZAROWANIA
1.LEGENDARY
2.SPORE
3.NFS: UNDERCOVER
ELD
1.MASS EFFECT
2.KING''S BOUNTY : LEGENDA
3.WOW: WRATH OF THE LICH KING
4.COD: WOW
5.ASSASSIN''S CREED
ROZCZAROWANIA
1.FOOTBALL MANAGER 2009
2.ALONE IN THE DARK
3.LOST:VIA DOMUS
ENKI
1.RACE DRIVER: GRID
2.MASS EFFECT
3.FAR CRY 2
4.DEAD SPACE
5.ASSASSIN''S CREED
ROZCZAROWANIA
1.NFS:UNDERCOVER
2.ALONE IN THE DARK
3.SACRED 2


Część dalsza za chwilę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to by forumowicze którzy nie mają CD-Actiona nie pytali się jakie gry wg redakcji CD-Action to rozczarowania 2008 roku i jakie hity wyszły w 2008 roku.

Spoiler

A spoilera zapomniałem zrobić sorka .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:00, Sebat1 napisał:

/.../


Tak samo się nieźle zdziwiłem, gdy zobaczyłem, jaka pozycja została grą roku. Nie chodzi tutaj oczywiście o samą grę, ale raczej o to, że większość się nie spodziewała takiego czegoś. I tak prawdę rzecz biorąc, to nawet lepiej, że coś, co wygrywa jest niespodzianką, niż z góry wiadomą oczywistością ;)

Z tego co widziałem także w PSX Extreme, to ta gra i tam zajęła wysokie miejsce. Grałem miesiąc temu w demo i zrobiło na mnie dobre wrażenie - ale niestety, ceny na Allegro coś nie chcą spadać, więc na razie się wstrzymam. Jak jednak będę miał możliwość, to raczej na pewno ją kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2009 o 18:49, master matrox napisał:

Tak samo się nieźle zdziwiłem, gdy zobaczyłem, jaka pozycja została grą roku. Nie chodzi
tutaj oczywiście o samą grę, ale raczej o to, że większość się nie spodziewała takiego
czegoś. I tak prawdę rzecz biorąc, to nawet lepiej, że coś, co wygrywa jest niespodzianką,
niż z góry wiadomą oczywistością ;)

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia, do samej gry Dead Spece nic nie mam i słyszałem, że jest to bardzo solidny tytuł, ale pomimo to, niezłą niespodzianką było zobaczyć ten tytuł na pierwszym miejscu, bo bardziej spodziewałem się Assassin''s Creeda, Mass Effecta, albo Fallouta 3. ;)

Dnia 25.01.2009 o 18:49, master matrox napisał:

Z tego co widziałem także w PSX Extreme, to ta gra i tam zajęła wysokie miejsce. Grałem
miesiąc temu w demo i zrobiło na mnie dobre wrażenie - ale niestety, ceny na Allegro
coś nie chcą spadać, więc na razie się wstrzymam. Jak jednak będę miał możliwość, to
raczej na pewno ją kupie.

Niech zgadnę, najlepszą grą ubiegłego roku według PSX Extreme jest LBP ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer dobry. Dobre recki (chodź oprócz Burnouta nie wiele fajnych/znanych/dobrych gier). Trochę słabe NL, ale AR na dobrym poziomie. Testy sprzętu OK. Co do pełniaków - super. Zasysam właśnie Ten Hammers (FSW jest jedną z moich ulubionych gier). Ogólnie 4+/6.

1. Widzę, że zostaliście przy nowych, większych opakowaniach. Skoro już mam 2 większe coverki, zostawcie je.
2. Czy w wakacje można was zastać w co najmniej 50% składzie w redakcji? ;p Bo z kumplami mamy plan wybrać się do was. A i czy rozdajecie autografy (SMG ty możesz nam je podać przez szparę w drzwiach)?
3. Czy nie było wersji PL do FSW:TH? Wolałbym zobaczyć na dole teksty polskie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:37, mouhhg napisał:

Lol.To jest ranking gier 2008 roku dla tych którzy czytają CD-Action a jeszcze nie maja
najnowszego numeru i by go już chcieli znać...


To jak juz musisz, to daj w SPOILER w naglowku.

Bo to troszke tak jakbys poznal juz jak sie skonyczl serial LOST i "dla tych, co jeszcze nie wiedza a ogladaja...".
Bez sensu, psujesz zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się