kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Super gierkę dodali do nowego CD - Action, ale od Gothica 3 jest o wiele gorsza. Od sterowania aż po ekrany ekwipunków itd. Jakoś mnie historia w Two Worlds nie pociąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 09:46, xczar0 napisał:

Super gierkę dodali do nowego CD - Action, ale od Gothica 3 jest o wiele gorsza. Od sterowania
aż po ekrany ekwipunków itd. Jakoś mnie historia w Two Worlds nie pociąga :P

Akurat sterowanie można sobie zawsze przestawić. A historia w grze może być.Tylko szkoda że napisy trzeba czytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 19:57, Sebat1 napisał:

Niech zgadnę, najlepszą grą ubiegłego roku według PSX Extreme jest LBP ? ;]


Okej, trochę off-topu nie zaszkodzi - grą roku

Spoiler

według PSXE jest MGS4 oraz GTA IV

. Zaskoczenia raczej nie ma ;)

Wracając jednak do CD Action - recenzji jest sporo, ale aż zawiodłem się na ocenach. Chyba dawno nie było tak, że tak dobrze zapowiadające się tytuły wypadły tak blado. Cóż, taka kolej rzeczy. Po bogatym wyspie jesienno-zimowych hitów można było spodziewać się małego osłabienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:04, polskavaenk napisał:

Zasysam właśnie Ten Hammers (FSW jest jedną z moich ulubionych gier). Ogólnie 4+/6.


Czyli piracisz? Czytałeś regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 09:12, Wojman napisał:

Ech... zlgaszajcie takie rzeczy na formularz. Owszem watek ten sledze, ale tez nie non
stop, a od kilku dni mecze sie z grypa.


Nie, musiałem ponarzekać tutaj :P.

Naprawdę nie widzę sensu w wypisywaniu tutaj tej listy, psuje to niespodziankę, do tego nikt chyba o to nie prosił (nie wiem, nie śledzę tego wątku z wielką uwagą)? Może niech jeszcze jakąś recenzję przepisze? :P

Numer specjalnie dobrze się nie zapowiada, szkoda, ale i tak pewnie kupię przy najbliższej okazji, choć Two Worlds mnie nie interesuje, w Ten Hammers nie chce mi się grać... Zostaje mi tylko Pet Beaty Salon :(.

A tak w ogóle to zaskoczyła mnie zadziwiająco niska ocena DoWa 2! Stan, jesteś pewien, że DoW 2 zpwnuje SC2? Bo ja nie sądzę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszla przed chwila przesylka z dzialu prenumeraty. I nie, w paczce nie bylo kamerki (ta przyszla w zeszlym tygodniu). Nie byl to tez nowy numer CDA (mila niespodzianke mama mi sprawila, bo aktualny numer jest pierwszy jaki mam otrzymac w prenumeracie, a mama mi kupila w kiosku :)). Dzis doszla... koszulka CDA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 12:01, dominik713 napisał:

> Zasysam właśnie Ten Hammers (FSW jest jedną z moich ulubionych gier). Ogólnie 4+/6.


Czyli piracisz? Czytałeś regulamin?


Ale ty jesteś po

Spoiler

walony

. Mi chodzi oto, że zasysam z płytki grę, a nie z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba Ty jesteś

Spoiler

popierdolony

.Nie moja wina że używasz takich haseł które jednoznacznie wskazują na to,że piracisz.


PS: Sorry za słownictwo,ale koleś na serio mnie wkurzył.I jeszcze mnie od "powalonych" wyzywa -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak użył mniej "mocnego" słowa... Poza tym kto byłby na tyle teges, żeby tu o tym pisać? I kto wolałby ściągać grę, jeżeli kupuje CDA i owa gra jest dodana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się