kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 16:36, Piciambeer napisał:

Właśnie na szybcika przejrzałem najnowszy numerek z prenumeraty i... Z najnowszych wyliczeń
wynika, że Smugg ma 58 lat xD


A jak to wyliczyłeś ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:36, Piciambeer napisał:

Właśnie na szybcika przejrzałem najnowszy numerek z prenumeraty i... Z najnowszych wyliczeń
wynika, że Smugg ma 58 lat xD


Nom, niby. W jednym liście są życzenia dla smugga na 51 urodziny, na co smugg odpowiada, że o osiem lat spóźnione, czyli ma 59 a nie 58 :>. Wiesz... on może wszystko napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji Multiwinia jest takie zdanie: "Wygrywa ten kto zaatakuje większą kupą chłopa"
I jest dopisek "Docencie trójznaczność tego zdania"
Więc jakie są trzy znaczenia tego zdania?? Bo ja jak i po 1s jak i teraz znalazłem jedynie dwa.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:53, Budep napisał:

Nom, niby. W jednym liście są życzenia dla smugga na 51 urodziny, na co smugg odpowiada,
że o osiem lat spóźnione, czyli ma 59 a nie 58 :>. Wiesz... on może wszystko napisać :)

"... nawet, jeśli o siedem lat spóźnione..."

51+7=58, nie? Czytamy ze zrozumieniem, czytamy... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie CDA stacza się coraz niżej, przestało trzymać się tradycji, brakuje mi w tym numerze czegoś co zawsze mi się z CDA kojarzyło -

Spoiler

reklama monitorów NEC na ostatniej stronie

jak dla mnie to duża strata, reklamy tej firmy dla mnie to byla tradycja, coś nierozłącznego z CDA taka więź psychologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak... Po gruntownej lekturze nowego CDA jest standartowo zadowolony. Czyli poziom jak zwykle świetny. Zdziwiła mnie ocena DoW II, więc zaraz się do niej z początku zabrałem. Kurczę, siekaninę taką zrobili z tego. oO Na dzisiaj jeszcze zostawiłem sobie AR. :D Aha - okładka owni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie lag news?! Co do tylnej strony okładki, fakt jak sprawdziłem na półce to każdy CDA od 2002 roku aż po styczniowy miał tam reklamę monitorów NEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w markecie Carrefour, i zdziwił mnie widok na półkach CDA, ale ani bez pudełka i płyty, ani bez folii... :/ Bez sensu, jak nie dodają płyty np. przy kasach... i nie ma się co dziwić że ludzie w sklepach czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kedzior141

Z 3 lata temu tak robiłem, jak rodzice szyli na duże zakupy, ja idę do prasy, i przeglądam numerek :P, i jak wracam z rodzicami do domu, mówię do brata, ależ ten smug znów zjechał anty fanów :P, a gierki niezbyt ciekawe więc nie kupuj :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj w empikach tez tak jest, ze wszystkie egemplarze sa zapakowane jak w kiosku a jeden jest odpakowany i zawzwyczaj niezle styrany (tylko nie wiem czy tego jednego ekszyna odpakowuja klienci czy obsluga sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:27, Vernio napisał:

W recenzji Multiwinia jest takie zdanie: "Wygrywa ten kto zaatakuje większą kupą chłopa"
I jest dopisek "Docencie trójznaczność tego zdania"
Więc jakie są trzy znaczenia tego zdania?? Bo ja jak i po 1s jak i teraz znalazłem jedynie
dwa.:/

Też trochę o tym myślałem i wyszło mi tak:
1. Że zaatakuje większą liczbą żołnierzy.
2. Zaatakuje chłopa większymi odchodami.
3. Zaatakuje (kogoś) większymi odchodami zrobionymi przez chłopa.
Simple?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:47, sevrond napisał:

jak dla mnie CDA stacza się coraz niżej, przestało trzymać się tradycji, brakuje mi w
tym numerze czegoś co zawsze mi się z CDA kojarzyło -

Spoiler

reklama monitorów NEC na ostatniej
stronie

jak dla mnie to duża strata, reklamy tej firmy dla mnie to byla tradycja,
coś nierozłącznego z CDA taka więź psychologiczna.



B ot owina CDA jest, ze widac NEC tnie fundusze na reklame? To moze jeszcze obciaz nas niska temperatura za oknem i spadkiem wartosci zlotowki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 20:34, Zauri napisał:

oj w empikach tez tak jest, ze wszystkie egemplarze sa zapakowane jak w kiosku a jeden
jest odpakowany i zawzwyczaj niezle styrany (tylko nie wiem czy tego jednego ekszyna
odpakowuja klienci czy obsluga sklepu :)


Tylko że tam wszystkie były odpakowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się