kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Nie to żebym czytał post smugglera, ale użytkowników forum tak że niby opóźnienie wzg. Zmierzchu Bogów jest tak duże ponieważ CromaC ma zamiar przejść grę dokładnie, znaleźć każdy bug, więc chyba byliśmy w błędzie bo recka dodatku jest krótka i zbyt wielu opisów bugów w niej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej recenzji DoW2 nie dowiedziałem się nic o multi (gra jest na nie przeznaczona...singiel jest tylko aby był, tak samo jak w DC i SS) po za tym "że rządzi":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 00:24, Wojman napisał:

Nie przesadzas troche zadajac dzien w dzien to samo pytanie?

Post jak spamerski post, zawsze jest +1, a jeszcze moze byc odpowiedź :)

Ja na numerze 159 jak na razie skończyłem kupowanie Cda. Może przy czymś co mnie zainteresuje to kupję, ale raczej i tak nie mam kiedy przeglądać, więc po co kupować. A pełne wersje w większosci i tak nie działaja wiec i pograć nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 00:24, Wojman napisał:

Nie przesadzas troche zadajac dzien w dzien to samo pytanie?


Skoro to jest forum,i są tu najlepsi specjalisci od gier to mam nadzieje że pomogą mi,skoro kupują CDA od 10 lat to wiedzą co i jak tam jest,ja kupuje od 10 numerów tylko...A że nie chcą mi pomóc to nie moja wina[odpowiedzieć na pytanie]

wip_01-tak jasne,skoro ktoś szuka pomocy ale nikt nie chce mu pomóc to jest to spam,tak jasne n/c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 11:40, rafekx 12 napisał:

wip_01-tak jasne,skoro ktoś szuka pomocy ale nikt nie chce mu pomóc to jest to
spam,tak jasne n/c :)


Jeśli ktoś znałby odpowiedź na twoje pytanie, to udzieliłby jej po tym jak pierwszy raz zapytałeś. Jeśli nikt jej nie zna, to powtarzanie pytania 4 (i więcej) razy na pewno nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:47, sevrond napisał:

jak dla mnie CDA stacza się coraz niżej, przestało trzymać się tradycji, brakuje mi w
tym numerze czegoś co zawsze mi się z CDA kojarzyło -

Spoiler

reklama monitorów NEC na ostatniej
stronie

jak dla mnie to duża strata, reklamy tej firmy dla mnie to byla tradycja,
coś nierozłącznego z CDA taka więź psychologiczna.

Wiesz, mi też tego brakuje, ale czemu od razu "stacza się"? Co ma do rzeczy nieobecność reklamy do klasy czasopisma? Zresztą, jak Smug napisał, to nie wina CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:27, Madoc napisał:

> jak dla mnie CDA stacza się coraz niżej, przestało trzymać się tradycji, brakuje
mi w
> tym numerze czegoś co zawsze mi się z CDA kojarzyło -

Spoiler

reklama monitorów NEC na
ostatniej
> stronie

jak dla mnie to duża strata, reklamy tej firmy dla mnie to byla tradycja,

> coś nierozłącznego z CDA taka więź psychologiczna.
Wiesz, mi też tego brakuje, ale czemu od razu "stacza się"? Co ma do rzeczy nieobecność
reklamy do klasy czasopisma? Zresztą, jak Smug napisał, to nie wina CDA.


Wiesz to miało być jako taka ironia, ale jakoś mi sformułowanie nie wyszło tak jak wyjść miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:37, sevrond napisał:

Nie to żebym czytał post smugglera, ale użytkowników forum tak że niby opóźnienie wzg.
Zmierzchu Bogów jest tak duże ponieważ CromaC ma zamiar przejść grę dokładnie, znaleźć
każdy bug, więc chyba byliśmy w błędzie bo recka dodatku jest krótka i zbyt wielu opisów
bugów w niej nie ma


A kto powiedzial, ze w recenzji beda opisane WSZYSTKIE bugi? Cormac gral dlugo by je poznac, ale w tekscie opisywal te istotne. Ale wiedzac jaka zabugowana jest gra, mogl z czystym sumieniem wystawic odpowiednia do poziomu gry ocene, a w razie pretensji "a czemu tak malo" moze przez pare minut wymienaic jej wady i usterki bez zajakniecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 08:19, wip_01 napisał:


Ja na numerze 159 jak na razie skończyłem kupowanie Cda. Może przy czymś co mnie zainteresuje
to kupję, ale raczej i tak nie mam kiedy przeglądać, więc po co kupować. A pełne wersje
w większosci i tak nie działaja wiec i pograć nie można :P


Podaj mi jakis numer CDA, w ktiorym "wiekszosc pelniakow nie dziala". Z czystej ciekawosci. Bo naturalnie rozumiesz subtelna roznice pomiedzy "gra nie dziala" a "u mnie nie dziala", prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 08:13, smuggler napisał:

Podaj mi jakis numer CDA, w ktiorym "wiekszosc pelniakow nie dziala". Z czystej ciekawosci.
Bo naturalnie rozumiesz subtelna roznice pomiedzy "gra nie dziala" a "u mnie nie dziala",
prawda?

Naturalnie rozumiem i o ten sens (że u mnie nie działa) (widocznie zjadło "mnie") właśnie mi chodziło. A pozatym kupuję CDA zbyt krótko że mówić że "wiekszosc pelniakow nie dziala" i oceniać na podstawie innych numerów. Także mówiąc w skrócie: Zapomnisz jednego słowa - zmienisz treść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 08:13, smuggler napisał:

Podaj mi jakis numer CDA, w ktiorym "wiekszosc pelniakow nie dziala". Z czystej ciekawosci.
Bo naturalnie rozumiesz subtelna roznice pomiedzy "gra nie dziala" a "u mnie nie dziala",
prawda?


Smuggler.. to że komuś nie działają dwa pełniaki bo ma za słaby komputer czy coś to nie znaczy że wszystkim nie działają ... mi tam zawsze wszystko się zgadza i działa ..i oby tak dalej ..a kupuję cda od 3 lat i a od 6 z przerwami i jeszcze nie zdażyło mi się że coś nie działa... ja jestem bardzo zadowolony z obecnego i wcześniejsze poziomu ,,Najlepszego czasopisma dla graczy w Polsce'''' jak to za każdym razem powtarzacie we wstępniaku hehe pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem taki sen o CD-A. A mianowicie: śniło mi się że dostałem list w którym było napisane:'''' CD-Action nie będzie już wydawane'''' podpisano redaktor naczelny smuggler. Normalnie ten sen mnie poruszył. Niech redakcja potraktuje to jako ostrzeżenie przed możliwą nadciągającą zgubą!!!

Albo taka inna ciekawostka: kiedyś tak z ciekawości wszedłem na antyfanowskie forum CD-A żeby zobaczyć jakie to ci antyfani wypisują brednie, i znalazłem taką perełke. Jakiś koleś pisze że aby pozbyć się CD-A trzeba kupić redakcję!!! No ale inny koleś pisze że nie ma na to kasy więc wpadli na taki pomysł: wykupić wszystkie CD-A w Polsce i sprzedać je fanom po kilka złotych drożej!!! Haha. Bajdzio lubie CD-A i jak narazie nie widzę w nim wad. Co jakiś czas zaczynam nawet odkrywać inne jego części bo na początku to czytałem tylko recki kaszanek( to dlatego że uwielbiam jak są mieszane z błockiem:-)) i zaglądałem do AR i NL. Tera zaglądam do Game Wolker( czy jakto tam się nazywa) czytam więcej recek i wogłóle pochłaniam CD-A w większej ilości niż dotychczas.

A moją ulubioną cześcią pisma jest AR a dokładniej odpowiadanie Smugglera na listy w stylu '''piractwo to nie przestępstwo''' albo inne listy w których autor uważa się za gościa niosącego owiecenie tym wszystkim niewiernym ''gupkom''.

Trzymajcie taki poziom a ten sen nigdy się nie spełni!!!

Go Go Go Power... Power CD-A!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się