kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2009 o 21:54, Coxsik napisał:

PS: Wrażenia i odczucia z gry mam tylko bo obejrzeniu licznych gameplay''e oraz recenzji.
Ale myślę że jeżeli bym w to zagrał to wątpię czy spodobało by mi sięto bardziej niż
wspomniane wcześniej te 2 tytuły.


Grałem w to u siebie na x360 i gra jest po prostu super..grafika jak i grywalność. .. hmm nie mówię że będzie grą roku ale może być pretendentem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smug jak mogliście zmienić te pudełka! Ja z tamtymi już ledwo się mieściłem! A tu nagle takie ęcegłofony w porównaniu z eleganckim małym telefonikiem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę do osoby, która ma odrobinę dobrej woli, chęci i czasu wolnego. :) Czy ktoś może napisać plusy/minusy gry King''s Bounty Legenda ? Mile widziane podsumowanie recenzji jeżeli komuś by się tylko chciało. Z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:40, FlankerD napisał:

Numer ciekawy, ale kiedy włamiecie się do siedziby Codemasters i wykradniecie ściśle
tajne informacje na temat OFP 2 ? :)

Tak - to ważna informacja gdyż będzie to tytuł must have, w tym celu proponuję użyć smugglera jako tarana wiadomo człek ten głowę ma nie od parady a co za tym idzie, zapewne nie tylko potrafił by nią przebić drzwi ale także spokojnie przebić mocniejszą ścianę...
Na poważnie jednak, jaka jest szansa, że w najbliższych 2 miesiącach dowiemy się coś więcejo OF2..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:57, 4ny4 napisał:

Czy ktoś może napisać plusy/minusy gry King''s Bounty Legenda ?


Plusy:
-

Spoiler

godna spadkobierczyni Kings Bounty


-
Spoiler

udana hybryda strategii i role-playing


-
Spoiler

fantastyczny, baśniowy lekki klimat


-
Spoiler

znakomita, kolorowa grafika


-
Spoiler

wyśmienity soundtrack


-
Spoiler

bogate wydanie podstawowe



Minusy:
-
Spoiler

wyłącznie single player



Grywalność:
Spoiler

9


Wideo:
Spoiler

9


Audio:
Spoiler

10


Ocena:
Spoiler

9 i znak jakości


Autor recenzji: Gem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem praktycznie większość najnowszego numeru - i moim zdaniem jest to jeden z lepszych numerów ostatnich miesięcy. O ile na przykład poprzedni numer czytało mi się od niechcenia, tak tutaj już zupełnie na odwrót ;) Podsumowanie roku okiem całej redakcji to strzał w dziesiątkę. Przyjemnie się czyta tego typu teksty - tak samo jak ten, traktujący o sprzęcie. Autor się postarał i można było z niego sporo się dowiedzieć. Zaś co do recenzji - ich sporo, chociaż chyba nie spodziewaliśmy się, że niektóre gry wypadną pod względem oceny tak słabo. Czekam na kolejny numer, oby równie obfity co ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zupełnie odwrotne zdanie co do tego numeru. Jedynie podsumowanie mi się bardzo spodobało.

P.S Dziękuje, że daliście Two Worlds. Dzięki wam mogłem się przekonać jaki to crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 21:49, golona11 napisał:

Super gra ;d najlepsza numeru, która będzie startowała pewnie o tytuł gry roku..


Nie powiedziałbym. Ocena 9 jak na "samochodówkę" nie jest aż tak dobra :) Popatrz sobie na GRID''a i Test Drive''a, a żadna z tych gier tego tytułu nie zdobyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:54, HunterO7 napisał:


> Super gra ;d najlepsza numeru, która będzie startowała pewnie o tytuł gry roku..


Nie powiedziałbym. Ocena 9 jak na "samochodówkę" nie jest aż tak dobra :) Popatrz sobie
na GRID''a i Test Drive''a, a żadna z tych gier tego tytułu nie zdobyła :D


A ja jednak popieram, że Burnout to zdecydowanie kandydat do gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to tutaj można zadawać pytania redakcji Cd- action. Więc powiedz mi skąd wziął Ci sie pomysł na ,,utajnienie" praktycznie wszystkiego o sobie? Swoją drogą jeśli dobrze pamiętam to pracowałeś w Secret Service, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Błagam, tnij posty, zwłaszcza jak są takich gabarytów! :P
Jest coś takiego jak CD-Action FAQ, tam są odpowiedzi na wiele pytań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:39, Ragnos napisał:

>

Błagam, tnij posty, zwłaszcza jak są takich gabarytów! :P
Jest coś takiego jak CD-Action FAQ, tam są odpowiedzi na wiele pytań. :)

Jakie cd- action FAQ? Gdzie? Na granie czy na cdaction.com.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się