kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie


Wiesz jak dla mnie to oni nigdy nie trzymali się tej reguły. CD ACTION wychodzi tak na oko co 26 dni, dlatego mamy 13 numerów na rok a nie 12. Poza tym to chcą aby numer 200 akurat wypadł numerem jubileuszowym. To właśnie dlatego są takie daty wydania nowego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 21:07, junior17 napisał:

Witaj!
> A co w tym szkodliwego, jeżeli 2 pytania są w jednej linijce??
Bo chyba Moderator skrócił te cytaty.

smuggler
Czemu tak kombinujecie z premierami nowych numerów czasopisma?:
Następny numer jest w środku miesiąca.
Ostatnio się zdarzyło, że premiera nie wypadała we wtorek.
Czemu nie trzymacie się starej reguły pierwszy/ostatni (?) (nie pamiętam już) wtorek
miesiąca?
Pozdrawiam


Tak wyszlo na poczatek roku.

Dnia 08.02.2009 o 21:07, junior17 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 13:54, xD ominik napisał:


Wiesz jak dla mnie to oni nigdy nie trzymali się tej reguły. CD ACTION wychodzi tak na
oko co 26 dni, dlatego mamy 13 numerów na rok a nie 12. Poza tym to chcą aby numer 200
akurat wypadł numerem jubileuszowym. To właśnie dlatego są takie daty wydania nowego
numeru.


Ale co ma 200 nr do dat wydania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 09:52, mr chief napisał:

>
> > :) Apropo Dooma 3... Ogólnie lubię horrory( Bioshock rulez)
>
> Co jak co, ale jeśli Doom 3 i Bioshock są horrorami to ja mam 4 nogi i 2 czoła.

>
> A tak na temat to może mi ktoś powiedzieć jaką ocenę dostał Dawn Of War II i Burnout?

> Niestety przeoczyłem ten numer ;/
No to czym są? Bioshock i doom 3 to survieval horror.


To są FPS''y, tak samo jak Half Life czy FEAR(które też zawierają momenty z dreszczykiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 14:55, smuggler napisał:

>
> Wiesz jak dla mnie to oni nigdy nie trzymali się tej reguły. CD ACTION wychodzi
tak na
> oko co 26 dni, dlatego mamy 13 numerów na rok a nie 12. Poza tym to chcą aby numer
200
> akurat wypadł numerem jubileuszowym. To właśnie dlatego są takie daty wydania nowego

> numeru.

Ale co ma 200 nr do dat wydania?

No bo 100 numer jest numerem jubileuszowym, 150 też. I tak przesówacie sobie te daty aby akurat 200 numer też był numerem jubileuszowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak czy siak w ciągu roku jest 13 numerów, w 11 miesiącach jeden, w jednym dwa numery. Więc żadne przesuwanie dat nic nie da. Czy numer 200 wypadnie na urodziny CDA możesz sobie policzyć już teraz. Mi jakoś wyszło, że 200 numer wyjdzie w lutym albo marcu 2012 roku (możliwe, że się pomyliłem) na 16 urodziny CDA. Ale w 2012 ma być koniec świata, ostateczny deadline, więc pewnie i tak nic z tego nie będzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:18, Ranveld napisał:

Przecież tak czy siak w ciągu roku jest 13 numerów, w 11 miesiącach jeden, w jednym dwa
numery. Więc żadne przesuwanie dat nic nie da. Czy numer 200 wypadnie na urodziny CDA
możesz sobie policzyć już teraz. Mi jakoś wyszło, że 200 numer wyjdzie w lutym albo marcu
2012 roku (możliwe, że się pomyliłem) na 16 urodziny CDA. Ale w 2012 ma być koniec świata,
ostateczny deadline, więc pewnie i tak nic z tego nie będzie ;p

Kiedyś wychodziło 12 numerów na rok. Tak gdzieś przeczytałem. Nie pamiętam już gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 15:22, rybisiu napisał:


To są FPS''y, tak samo jak Half Life czy FEAR(które też zawierają momenty z dreszczykiem)

>
Ja tam ciągle sie z tobą nie zgadzam. Np. Taki Resident Evil mimo, ze dużo się strzela jest survieval horrorem. Tak jak Inctinct czy chociażby Alone in the dark( co do alona to to chyba pierwszy niestraszny horror:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Survival horror polega na tym, że bohater jest na straconej pozycji, nie ma broni/amunicji/apteczek/papieru toaletowego itd. albo ma, ale niewiele bądź słabej jakości. Przykładowo w Condemned trzeba często radzić sobie kawałkiem deski czy gazrurką. We wspomnianym Bioshocku, Doomie czy F.E.A.R. gracz ma do dyspozycji sporą kolekcję pukawek i na pewno nie czeka go śmierć z powodu deficytu amunicji, więc to nie są survival horrory tylko FPSy z elementami horroru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:54, mr chief napisał:


>
> To są FPS''y, tak samo jak Half Life czy FEAR(które też zawierają momenty z dreszczykiem)

>
Ja tam ciągle sie z tobą nie zgadzam. Np. Taki Resident Evil mimo, ze dużo się strzela
jest survieval horrorem. Tak jak Inctinct czy chociażby Alone in the dark( co do alona
to to chyba pierwszy niestraszny horror:D)


W Battlefieldzie 2 jest dużo jeżdżenia pojazdami, więc czy to czyni z niej samochodówkę?
Niestrasznych horrorów jest dużo więcej niż ci się wydaję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 09.02.2009 o 18:54, mr chief napisał:

Ja tam ciągle sie z tobą nie zgadzam. Np. Taki Resident Evil mimo, ze dużo się strzela
jest survieval horrorem.

Stare części może i były, bo nowe już nie są. Już nawet sami twórcy Resident Evil''a stwierdzili, że to jest gra akcji.
>Tak jak Inctinct czy chociażby Alone in the dark( co do alona

Dnia 09.02.2009 o 18:54, mr chief napisał:

to to chyba pierwszy niestraszny horror:D)

Pozwól, że wrócę jeszcze do "Bajoszoka" i "Duma 3" - co to za survivale gdzie chodzisz z arsenałem w plecaku?
Co to za horrory, gdzie jest niewiele rzeczy strasznych?
To są gry FPS z "horrorowatymi" elementami.
Żeby gra była survival "cośtam" bohater gry musi walczyć o przetrwanie wszelkimi możliwymi sposobami, ale nie w stylu, że chodzisz i robisz jedną wielką siekę.
Fakt, są ciekawe "horrorzaste" elementy w wymienionych przez Ciebie grach, ale to nie czyni ich survival horrorami.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 17:58, xD ominik napisał:

> Ale co ma 200 nr do dat wydania?
No bo 100 numer jest numerem jubileuszowym, 150 też. I tak przesówacie sobie te daty
aby akurat 200 numer też był numerem jubileuszowym.


200 bedzie jubileuszowym tak czy siak, niezaleznie od daty. w ktorym sie ukaze. Myslisz, ze myslismy na jakies 5 lat do przodu o tej sprawie? :) Bez jaj, dla nas wlasnie nie jest calkiem fajnie jak sie nakladaja 2 jubileusze: urodziny i okragly numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 09:26, smuggler napisał:


> > Ale co ma 200 nr do dat wydania?
> No bo 100 numer jest numerem jubileuszowym, 150 też. I tak przesówacie sobie te
daty
> aby akurat 200 numer też był numerem jubileuszowym.

200 bedzie jubileuszowym tak czy siak, niezaleznie od daty. w ktorym sie ukaze. Myslisz,
ze myslismy na jakies 5 lat do przodu o tej sprawie? :) Bez jaj, dla nas wlasnie nie
jest calkiem fajnie jak sie nakladaja 2 jubileusze: urodziny i okragly numer...

No dobra, widzę że się myliłem ale wydawało mi się to mało prawdopodobne aby akurat równo 50, 100 i 150 numer był numerem jubileuszowym. Tak se myślałem że te daty dobie przesówacie, ale się myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 20:50, junior17 napisał:

Pozwól, że wrócę jeszcze do "Bajoszoka" i "Duma 3" - co to za survivale gdzie chodzisz
z arsenałem w plecaku?
Co to za horrory, gdzie jest niewiele rzeczy strasznych?
To są gry FPS z "horrorowatymi" elementami.
Żeby gra była survival "cośtam" bohater gry musi walczyć o przetrwanie wszelkimi możliwymi
sposobami, ale nie w stylu, że chodzisz i robisz jedną wielką siekę.
Fakt, są ciekawe "horrorzaste" elementy w wymienionych przez Ciebie grach, ale to nie
czyni ich survival horrorami.
Pozdrawiam

>
Chyba jednak wypada mi się z tobą zgodzić. Aczkolwiek w Alone in the dark nosi sie ,,uzbrojenie" w kurtce. Jakie są typowe survieval horrory oprócz silent hilla, alona i dead space?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:57, fearlord napisał:

Zabawa polegająca na zgadywaniu pierwszych pełniaków z nowego CDa, którą prowadzi GHOST.


ahas THX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się