kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Witaj!

Dnia 10.02.2009 o 11:43, mr chief napisał:

Chyba jednak wypada mi się z tobą zgodzić. Aczkolwiek w Alone in the dark nosi sie ,,uzbrojenie"
w kurtce. Jakie są typowe survieval horrory oprócz silent hilla, alona i dead space?

Wiesz? Jakoś nie przepadam za tym gatunkiem gier więc na pewno nie znam baaardzo dużej ilości tytułów, ale wiem, że pierwsze części RE, bo te nowe to akcja. Do tego gatunku zaliczyłbym też jedną z części Penumbra, chyba Czarna Plaga, ale nie wiem. Nie grałem. Widziałem, tylko jak brat grał, gra posiada momenty w których mogą przejść po plecach ciarki.
Dead space mogę ocenić tylko i wyłącznie po game playach (Podziękowania dla EA za DRM). I wyglądało mi to na grę akcji połączoną z "dreszczowcem".
Wiem, że survival będzie także w Dead Island, ale nie będzie strasznie tylko krwawo.
Ogólnie rzecz biorąc gry tego typu do mnie nie trafiają, więc nie mogę Ci udzielić jakiejkolwiek ważniejszej odpowiedzi.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko coś ten nowy numer : P. Nie przeczytałem jeszcze obecnego, a tutaj już za 8 dni następny. Pierwszy pełniak o dziwo wydał mi się dość interesujący. Się zobaczy : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 15:26, junior17 napisał:

Wiem, że survival będzie także w Dead Island, ale nie będzie strasznie tylko krwawo.
Ogólnie rzecz biorąc gry tego typu do mnie nie trafiają, więc nie mogę Ci udzielić jakiejkolwiek
ważniejszej odpowiedzi.
Pozdrawiam

Aha. Dzięki. Co do Dead Island to słyszałem plotki, ze ma nie wyjść( ze twórcy z niego zrezygnowali). Ale jakos w to nie wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:27, mr chief napisał:

Aha. Dzięki. Co do Dead Island to słyszałem plotki, ze ma nie wyjść( ze twórcy z niego
zrezygnowali). Ale jakos w to nie wierzę:)


Bo to były plotki. Twórcy jeszcze oficjalnie nie potwierdzili tych informacji. Teraz albo potwierdzą albo wyskoczą z prawie gotową grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 11:55, lol94 napisał:

Może Resident Evil? Bardzo podobny do silent hilla.


Czy ja wiem czy taki podobny... Bardziej podobny do Silent Hilla to moim zdaniem jest nowe Alone in the dark:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:30, Davw napisał:

> Aha. Dzięki. Co do Dead Island to słyszałem plotki, ze ma nie wyjść( ze twórcy z
niego
> zrezygnowali). Ale jakos w to nie wierzę:)

Bo to były plotki. Twórcy jeszcze oficjalnie nie potwierdzili tych informacji. Teraz
albo potwierdzą albo wyskoczą z prawie gotową grą.

Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:05, lol94 napisał:

Jest już pierwszy pełniak

Trainz Classic PL


Naprawe lubi gry związane z pociągami,torami,itp.:) Jak dla mnie pierwszy pełniak jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:32, mr chief napisał:

> Może Resident Evil? Bardzo podobny do silent hilla.

Czy ja wiem czy taki podobny... Bardziej podobny do Silent Hilla to moim zdaniem jest
nowe Alone in the dark:)


Jeśli szukasz dobrego horroru to zagraj sobie w pierwszego Blair Witch. Ma pierwszorzędny klimat, ale może być trochę trudna do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 19:35, rybisiu napisał:


Jeśli szukasz dobrego horroru to zagraj sobie w pierwszego Blair Witch. Ma pierwszorzędny
klimat, ale może być trochę trudna do zdobycia.

Słyszałem o tej grze ale nie miałem okazji w nią zagrać. Niewiem skąd ja wytrzasnąc...
Żegnam wszystkich, do uslyszenia a ja wracam do dead space.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 00:36, mr chief napisał:

Co do dead space to ile aktualnie kosztuje? Mnie się wydaje, ze 130 zł, ale kolega twierdzi,
że 100.


Zależy czy na promocji czy bez. Ale normalnie kosztuje 130, 140zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 00:36, mr chief napisał:

Co do dead space to ile aktualnie kosztuje? Mnie się wydaje, ze 130 zł, ale kolega twierdzi,
że 100.


Na wirtusie 80 zl, nawet jak doliczysz koszty przesyłki wyjdzie taniej niż w mm, czy jakimś empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 12:05, lol94 napisał:

Drugim pełniakiem w CDA jest:

Rush for Berlin PL

Niezła gierka. Niestety już ją mam. Mam nadzieję, że kolejny pełniak mnie bardziej zainteresuje, bo pierwszy też niezbyt mi pasuje.
Btw, trochę nie na temat rozmowa tam u góry... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się