kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

"Co im się stało" ? :O

Najpierw Tycoon City New York, później Trainz... KTo będzie następny;( No kto !!!!... nie no żarcik, ja tam lubię takie gierki i ciesze się, że trafiają do CDA. Miałem sobie zakupić ten obecny nr dla tycoon city new york ale grałem w angielską wersję. Miałem zakupić tą polską bo 15 zł to nie jest dużo ale musiało by mi naprawdę zależeć lub poprostu gdybym nie grał w angielską wersję. Trainz, hmm... no nie jest źle ale mogło być lepiej. Gorzej jak dla mnie z Rush for Berlin - nie lubię takich gierek. Podsumowując:P - Gdy by tycoon city new York i Trainz były w jednym numerze to bankowo bym kupił:P Z Tycoonem poczekam aż będzie w clicku (bo nie wątpię, że będzie) a z trainz... hmm poczekam na 3 pełniaka i może się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta prenumerata to naprawdę strasznie perfidna rzecz... Jeszcze mi nie przysłali obecnego numeru, bo ,,nie nadążają z wypisywaniem''''. No cóż, chyba będę musiał podreptać :) do empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 23:01, pirat111 napisał:

Ta prenumerata to naprawdę strasznie perfidna rzecz... Jeszcze mi nie przysłali obecnego
numeru, bo ,,nie nadążają z wypisywaniem''''. No cóż, chyba będę musiał podreptać :)
do empiku.


To się nazywa "postnumerata" - bo jak to inaczej nazwać, skoro dostaje się aktualny numer później niż znajduje się w kioskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 10:32, scooby01 napisał:

> Co do dead space to ile aktualnie kosztuje? Mnie się wydaje, ze 130 zł, ale kolega
twierdzi,
> że 100.

Na wirtusie 80 zl, nawet jak doliczysz koszty przesyłki wyjdzie taniej niż w mm, czy
jakimś empiku ;)

Ale mnie chodzi o cenę w Empiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pełne wersje w ogóle mnie nie interesują, czekam dalej może jeszcze pojawi się jakiś ciekawy pełniak. Mam nadzieję, że ostatnim pełniakiem nie będzie pierwsza część F.E.A.R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 13:03, Damianuss1 napisał:

Od jakiejś godziny czaję się na ostatni przeciek. Nie ma go i nie ma ... : (.

bo ma być o 14....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:43, PJ MW napisał:

Broken Sword: Anioł Śmierci, ok, ale myślałem, że będzie coś lepszego, chyba kupię...


Całkiem spoko! Zwłaszcza, że przepadam nawet za przygodówkami a Broken Sword są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Broken Sword mnie interesuje :)

Oczywiście kupię CDA :)
Mam nadzieję, że niedługo na coverze pojawi się NOLF, NOLF2 lub Bloodrayne 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
Zauważyłem, że między CD Action a firmą Cenega "coś" ostatnio "zaiskrzyło" - Jesteście partnerem Cenegi w Kompani Graczy.
Stąd ma do Ciebie pytanka:
O co dokładnie z tym partnerstwem chodzi? Na czym to polega?
Możemy się spodziewać w CDA coś w stylu "Cenega Insider"?
Czy będzie możliwość prenumeraty CDA za pomocą Kompani Graczy?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera. Toż mnie przyparli do muru. Zawsze kupowałem CDA żeby sobie poczytać, bo czasopismo świetne - no ale, cholera, Broken Sword 4 ;o

Numer must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się