kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 13:26, mouhhg napisał:

Mam pytanko.
Wie ktoś gdzie się odbywają rozmowy redaktorów CD-Action?Chodzi mi o Gamewalker.


Moja odpowiedz to oczywiście domysły po dosyć długim okresie lektury CDA.

Imo redaktor recenzujący daną grę, robi pierwszy wpis w GW w okienku do danej gry. Potem prosi innych redaktorów aby dopisali się do tej rozmowy, która krąży po redakcji w formie pisanej (materialnej tj. na kartce) bądź pliku.

Ps. Za Mac Abra'e to już piszę pierwszy lepszy, bo on zawsze "Allor!!!! Screeeeeny!!!!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer dosyć dobry, kupię głównie ze względu na tekst o Windows 7, recenzję drugiego F.E.A.R.''a oraz zapowiedź CoJ 2. Na płytce przepychu nie ma, ale źle też nie jest (Rush for Berlin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer jak dla mnie bardzi dobry, dzięki reckom F.E.A.R. 2, LoTR conquest ale jak dla mnie to przesadzili z objętością recki SR 2, bo 7 stron to nawet GTA IV nie miało. A na coverku wymiata BS IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 14:59, fearlord napisał:

Numer jak dla mnie bardzi dobry, dzięki reckom F.E.A.R. 2, LoTR conquest ale jak dla
mnie to przesadzili z objętością recki SR 2, bo 7 stron to nawet GTA IV nie miało. A
na coverku wymiata BS IV :D


7 stron recki dla SR 2?:) Hmm...czyżby to była jednak dobra gra...?:)Bo nie sądze aby 7 stron na nią narzekali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:24, rafekx 12 napisał:

7 stron recki dla SR 2?:) Hmm...czyżby to była jednak dobra gra...?:)Bo nie sądze aby
7 stron na nią narzekali...


Myślę że to raczej przyczyna tego, że recenzji w numerze jest bardzo mało i jakoś te strony trzeba było zapełnić. No ale zobaczymy czy miałem racje. Z tekstów w tym numerze interesuje mnie tylko recenzja F.E.A.R. 2: Project Origin i zapowiedz Company of Heroes: Tales of Valor (mimo że nie grałem jeszcze nawet w podstawkę :P) Na szczęście płyta prezentuje się ciekawie, więc nie będę miał większych dylematów czy kupić ten numer czy też sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zawsze stoi na przyzwoitym poziomie - będzie i co poczytać (szczególnie ciekawy jestem recenzji F.E.A.R. 2) i w co "poszarpać" (i znowu duża różnorodność gatunkowa - dla każdego coś miłego :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:21, Piciambeer napisał:

A mnie zastanawia dlaczego TojaSmuggler a nie stary, dobry Smuggler w tym miesiącu prezentuje
nowy numer? :]

Ponieważ Smugg zapomniał hasła do poprzedniego konta. Ale to ten sam Smuggler, sam to potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:28, Draxvoxdor napisał:

Lul, Rush for Berlin? :E Jaką on ocenę miał, nie był aby w kaszance? :D

Chyba ósemka, pewnie myli ci się z dziełami City Interactive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:28, Draxvoxdor napisał:

Lul, Rush for Berlin? :E Jaką on ocenę miał, nie był aby w kaszance? :D


Nie, pomyliło Ci się z Rajdem na Berlin. RfB dostał coś koło 8.
EDIT: Sorry, spóźniłem się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony cieszę się z Brokena ale... a) mało mam czasu na granie a wiadomo, przygodówki - pochłaniacze czasu, b) kiepsko u mnie ze znajomością poprzednich części. Jednak radość z przeważa nad wątpliwościami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szkoda, że w CDA jest tak mało informacji o takich grach jak:
1. Apha Protocol - do premiery coraz bliżej, a niusów mało
2. Divinity 2: Ego Draconis - do premiery wcale daleko, a wiadomości nie było o tej grze prawie żadnych
3. Aliens RPG - Obsidian ogłosił nad nią pracę już jakiś czas temu, a w CDA nie widziałem, ani jednej informacji
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Apha

Alpha :)

Najwidoczniej twórcy ujawniają za mało informacji aby napisać o takim np. Alpha Protocol, którego zapowiedź była już w CDA o ile dobrze pamiętam dwa razy. A co do reszty tytułów to jw. lub po prostu ich zapowiedzi już były na łamach CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że uda wam się zrecenzować Empire: Total Wa, bo w końcu premiera na początku marca i miałem nadzieję, że uda wam się wyhaczyć reckę... Znów recka znanej gry będzie po premierze tejże gry. Słabo. Coraz mniej macie exclusivów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się