kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Najnowszy numer zapowiada się niestety bardzo przeciętnie. Ciekawych testów widzę bardzo mało, szczególnie w porównaniu z poprzednimi numerami, ale najnowszy numer i tak kupię, po pierwsze z przyzwyczajenia, a po drugie dla paru tekstów, które z chęcią przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 09:14, SegaPL napisał:

Ja od poczatku mojego zycja mieszkam w Niemiec. Moje mazenie jest zyc w Polsce i miszle
ze przesz ten Forum moje orty mogal sie poprawicz :]


Juz nie przesadzaj z tym niemiecki akcent, dumkopf. :)

Dnia 17.02.2009 o 09:14, SegaPL napisał:

Ale czemu takie agresywne pisanie? No ale do tego jest Smuggler. Znak CD-Action. Inny
majow Mario, Sonic itd., a my mamy Smuggler`a. Do sadu? Raczej nie, bo nie mowilem ze
to zrobiliszczie, tylko ze jest takie podejzewanie zroznich stron.


Czyli jak napisze ze PODEJRZEAM, ze jestes wrednym sk**** to nie masz prawa sie obrazic? Ciekawa teoria, ale obawiam sie ze falszywa, gdyz mozesz byc zmuszony wtedy dac jakies dowody na swe podejrzenia i przeprosic za nie jesli sad uzna, ze sa malo przekonywyjace. Nie zebym cie do sadu ciagal ale kiedys mozesz trafic na kogos bardziej nerwowego albo mnie w fatalnym humorze... i moze byc przykrosc dla ciebie.


Ale nic, zostawmy

Dnia 17.02.2009 o 09:14, SegaPL napisał:

to :]
A mozez my prosze dac jeszcze odpowiedz na moje pytania wydawaniem?


Moje nie moze, bo moja nie zna :) ale domniemywam, ze np. licencje na niektore gry moga byc na tyle wysokie, ze wydawca uznaje, iz nie wyjdzie na swoje. A opoznienia sa zwykle wywolane pracami nad polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:12, Zagul napisał:

Czyżby ostatnio nie było żadnych demówek, czy ja przeoczyłem ?

Nie ma, bo dema sa teraz gigantyczne (2-3 GB!) a pelniaki zajmuja tyle miejsca, ze zwykle zostaje cos ok 1 GB wolnego na wszystkie dodatkowe materialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:47, smuggler napisał:

> Ja od poczatku mojego zycja mieszkam w Niemiec. Moje mazenie jest zyc w Polsce i
miszle
> ze przesz ten Forum moje orty mogal sie poprawicz :]

Juz nie przesadzaj z tym niemiecki akcent, dumkopf. :)


Mam nie przesadzacz? Nie przesadzam :] Pisze jak moge, ty dummkopf, jak juz :]
No nic, do tego jest Smuggler, zawsze cos do pisania :]
Pozdrawiam .]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:48, smuggler napisał:

> Czyżby ostatnio nie było żadnych demówek, czy ja przeoczyłem ?
Nie ma, bo dema sa teraz gigantyczne (2-3 GB!) a pelniaki zajmuja tyle miejsca, ze zwykle
zostaje cos ok 1 GB wolnego na wszystkie dodatkowe materialy.

W sumie masz rację, szkoda trochę może jakoś się uda w przyszłości rozwiązać problem, np. dodatkowa płyta z demami tak jak było to dawno temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 08:43, smuggler napisał:

> Numer fajnie się zapowiada, kupię!
>
> PS: Żalosne jest pisanie, że Just Cause 2 jest (może być) lepszy od GTA IV bo to
niemożliwe,
> z jedynką też tak było a wszyscy o niej zapomnieli... naciągacie ludzi do kupna,
czy
> co??

Tak, namawiamy ludzi do kupna gry. ktorej nie ma w sprzedazy i jeszcze dlugo nie bedzie.
Tacy wredni jestesmy...

Kurczę, to chyba dobrze?xD
Ae jaja, mam niezła podnietę, smuggler mi odpisał!
Może i mi się nie podoba wasz styl za bardzo, ale i tak was kocham i będę kupował:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no znowu przeciętne pełniaki, czy naprawdę tak trudno to załatwić, może niech zrobią ankietę Jaką gre byście chciali
dostawać w nowym CDA ?
, i w tedy by podali kilka tytułów i git, wiadomo że wszystkim nie dogodzą ale i tak lepsze to niż tak Broken Sword 4: Anioł Śmierci ;/ nie jestem fanem przygodówek ale trudno zawsze przecież jest coś innego, ale nie znowu syf Rush for Berlin, Trainz Classics dużo osób nie kupuje tego czasopisma dla gier, ale czasem fajnie było by w coś pograć, przecież nie każdy ma hajs na nowe produkcje, a same czytanie recenzji może się znudzić. A propo recenzji to poziom się trochę zmienił, ale niestety na niższy, niektóre recenzje szczególnie z ocenami wysokimi wyglądają jak reklamy(ale to może tylko takie moje odczycie), i czemu jest tak mało dem na płycie kiedyś dawali ich o wiele więcej.
No ale jak za taką cenę ta i tak nie ma na co narzekać, jak zawsze będe miał nowy numer, bo tu już tradycja.

Pozdro dla smugglera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:54, 6Kris napisał:

Nie no znowu przeciętne pełniaki,

Słuchaj, że nie są premierówki, to nie znaczy, że przeciętne. Np. Broken Sword miał wyjść w ExtraKlasyce CdProjektu ale na razie nie ma, a CD-Action dodało właśnie tą grę, z czego akurat ja się cieszę. I nie jest to przeciętna gra, bo średnia ocen na metacritics to 73%, a więc całkiem niezła

Dnia 17.02.2009 o 15:54, 6Kris napisał:

czy naprawdę tak trudno to załatwić,

A jak myślisz? Że wszyscy wydawcy chętnie dodają swoje gry do gazet (Smuggler - uogólniam, wiem, że CD-A to czasopismo :P)? Otóż nie! Wiele firm nie robi tego, bo opłaca im się bardziej sprzedawać swoje gry po 50 zł, niż w czasopismach za 15 zł. A skoro CD-A i tak wyłapuje co miesiąc co najmniej 3 gry, to powinieneś być im wdzięczny, a nie tylko narzekać...

Dnia 17.02.2009 o 15:54, 6Kris napisał:

może niech zrobią ankietę Jaką gre byście chciali dostawać w nowym CDA ?, i w tedy by podali kilka tytułów i git,

I co przyszłoby z takiej ankiety, skoro niektórzy wydawcy nie dają swoich gier do coverów? Nie ma ona żadnego sensu...

Dnia 17.02.2009 o 15:54, 6Kris napisał:

wiadomo że wszystkim nie dogodzą

no comment...

Dnia 17.02.2009 o 15:54, 6Kris napisał:

ale i tak lepsze to niż tak Broken Sword 4: Anioł Śmierci ;/

To już tylko twoja prywatna opinia, więc nie możesz pisać zawsze
>nie jestem fanem przygodówek ale trudno zawsze przecież jest coś innego, ale nie znowu syf Rush for Berlin, Trainz Classics
patrz na własną wypowiedź: "wiadomo, że wszystkim nie dogodzą"
>dużo osób nie kupuje tego czasopisma dla gier,
Więc w czym problem?
>ale czasem fajnie było by w coś pograć, przecież nie każdy ma hajs na nowe produkcje, a same czytanie recenzji może się znudzić.
Zgoda, ale nikt Ci nigdzie nie zagwarantuje, że będą tylko gry, które Ty lubisz, a inni mogą te pełniaki polubić

Dnia 17.02.2009 o 15:54, 6Kris napisał:

A propo recenzji to poziom się trochę zmienił, ale niestety na niższy,

Twoja opinia...

Dnia 17.02.2009 o 15:54, 6Kris napisał:

niektóre recenzje szczególnie z ocenami wysokimi wyglądają jak reklamy(ale to może tylko
takie moje odczycie),

Proste - ocena wysoka - jest się nad czym rozpływać i zachęcać do kupna, kaszana - odwrotnie

Dnia 17.02.2009 o 15:54, 6Kris napisał:

i czemu jest tak mało dem na płycie kiedyś dawali ich o wiele więcej.

Patrz na post Smugglera z 11:48...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

> Nie no znowu przeciętne pełniaki,
Słuchaj, że nie są premierówki, to nie znaczy, że przeciętne. Np. Broken Sword miał wyjść
w ExtraKlasyce CdProjektu ale na razie nie ma, a CD-Action dodało właśnie tą grę, z czego
akurat ja się cieszę. I nie jest to przeciętna gra, bo średnia ocen na metacritics to
73%, a więc całkiem niezła

Ja uważam że jest przeciętna ale to nie znaczy że ta gra jest zła, 73 % to przeciętna ocena dla mnie co nie znaczy że gra nie jest warta uwagi, po prostu nie wnoś nic nowego. Ale mniejsza o to

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

> czy naprawdę tak trudno to załatwić,
A jak myślisz? Że wszyscy wydawcy chętnie dodają swoje gry do gazet (Smuggler - uogólniam,
wiem, że CD-A to czasopismo :P)? Otóż nie! Wiele firm nie robi tego, bo opłaca im się
bardziej sprzedawać swoje gry po 50 zł, niż w czasopismach za 15 zł. A skoro CD-A i tak
wyłapuje co miesiąc co najmniej 3 gry, to powinieneś być im wdzięczny, a nie tylko narzekać...

Napisałem jeden post w którym uwzględniłem że gry są przeciętne, więc nie wiem z kąd wnioskujesz że tylko i wyłącznie narzekam, mogłem napisać że mają super recki, extra zapowiedzi ale po co jeśli już wiele osób o tym pisało w tym temacie, i uwierz mi jestem im bardzo wdzięczny z trud jaki wnoszą w tworzenie togo czasopisma
I nie gazeta tylko czasopismo xD ale ja jestem dowciapny :p

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:


> może niech zrobią ankietę Jaką gre byście chciali dostawać w nowym CDA ?,
i w tedy by podali kilka tytułów i git,
I co przyszłoby z takiej ankiety, skoro niektórzy wydawcy nie dają swoich gier do coverów?
Nie ma ona żadnego sensu...


Jest sens bo w tedy gry były by takie jakie większości chce, nie każdego pewnie ucieszą ale można by to zrobić jeśli by nie wypaliło to trudno, wiem że nie każdy producent zgodzi się na to by gra znalazła się w czasopiśmie ale , jest wiele gier więc na pewno znajdzie się w ktoś kto da licencje

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

> wiadomo że wszystkim nie dogodzą
no comment...

?

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

> ale i tak lepsze to niż tak Broken Sword 4: Anioł Śmierci ;/
To już tylko twoja prywatna opinia, więc nie możesz pisać zawsze

Jest to moja opinia zgadzam się ale nie napisałem że zawsze jest coś innego chodziło mi o to że na płycie są zazwyczaj trzy pełne wersje gier, więc oprócz tej przygodówki można dać coś innego a nie gry których większość nie zainstaluje po co marnować miejsce na płycie można wziąć już wsadzić tam dema a ja lobię dema. I znowu joke ;p

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

>nie jestem fanem przygodówek ale trudno zawsze przecież jest coś innego, ale nie
znowu syf Rush for Berlin, Trainz Classics
patrz na własną wypowiedź: "wiadomo, że wszystkim nie dogodzą"


Oj tam tu się przyznam że niepotrzebnie napisałem że to syf bo po dłużej styczności z tymi gram okazało się że są naprawdę dobre heh mój błąd ;p

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

>dużo osób nie kupuje tego czasopisma dla gier,
Więc w czym problem?


W tym że są osoby które właśnie kupują te czaspismo dla gier i właśnie oni najbardziej się żalą.

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

>ale czasem fajnie było by w coś pograć, przecież nie każdy ma hajs na nowe produkcje,
a same czytanie recenzji może się znudzić.
Zgoda, ale nikt Ci nigdzie nie zagwarantuje, że będą tylko gry, które Ty lubisz, a inni
mogą te pełniaki polubić


Wiem przecie ;p, raz się zdarzy że będzie jakaś gra którą polubię innyn razem mi się nie spodoba, ale może inny gracz w nią z chęcią zagra, na ale są trzy pełniak na pyłcie więc fajnie by było żeby chociaż jedna mi się spodobała, ale mówi się trudno.

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

> A propo recenzji to poziom się trochę zmienił, ale niestety na niższy,
Twoja opinia...


No jak najbardziej moja toć sam ją pisałem xD

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

> niektóre recenzje szczególnie z ocenami wysokimi wyglądają jak reklamy(ale to może
tylko
> takie moje odczycie),
Proste - ocena wysoka - jest się nad czym rozpływać i zachęcać do kupna, kaszana - odwrotnie


Ok tu ci przyznam racje, zresztą i tak w większości masz racje ale ja jako zwykły zjadacz chleba, mam chyba prawo trosze ponarzekać, mógłbym tu napisać co mój kolega myśli na ten temat ale lepiej nie bo go smuggler zmiesza z błotem a on jest bardzo wrażliwy chłopak

Dnia 17.02.2009 o 16:42, rudolfo napisał:

> i czemu jest tak mało dem na płycie kiedyś dawali ich o wiele więcej.
Patrz na post Smugglera z 11:48...


To niech je zripują rarem hehe, żart taki xD. Bo ostro podszedłeś do mojej opinii, chociaż każdy mam prawo do własnego zadania więc nie mam uraz Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to na drugą płytkę DVD nie można by się było gniewać... wtedy by się zmieściło wszystko, a ten podskok ceny o złotówkę, czy dwie to każdy by wytrzymał.

Co do Broken Sworda to jako tego "najlepszego pełniaka" to rzeczywiście nie będzie brylować na kioskowych półkach. Oczywiście nie grałem ale jeśli będzie na takim poziomie jak "Sleeping Dragon" to ja raczej podziękuję. To raczej była gra zręcznościowa z elementami przygodówki. Jeśli "Anioł śmierci" podleje to jeszcze sosem pseudo-dubbingu (bo zdaje się że taka właśnie dubbingowana wersja będzie w CDA) to już w ogóle kaplica. Jedyne co mi się podobało w SD to był akcent (...i figura:P) Nico, jeśli usłyszę jakieś bełkoty Cieleckiej czy kogo tam to seria dla mnie jest skończona na drugiej części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię uspokoic. Anioł Śmierci jest lepszy od The Sleeping Dragon. Fakt, jest możliwośc proszania się strzałakami, ale postawiono tu na piont and click. Dubbing jest wg mnie bardzo dobry, zwłaszcza George. Może do Nico można się doczepic. Ogólnie jest to bardzo fajna i wciągająca przygodówka. Jako pełniak jest wyśmienity, ja jednak tą grę mam od jej premiery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh God. Przeczytałem tą zapowiedź numeru i jak zwykle to samo. Po co wy sie ludzie ciągle popisujecie i co miesiąc umieszczacie te same zwroty: ,,pierwsi na świecie a jak", ,,pierwsza recenzja w Polsce", ,,jako jedyny z Polski" itp. Czy nie wystarczy, że zapowiedź czy recenzja po prostu jest dobra? Zawsze musicie się popisywać i przechwalać, że pierwsi na świecie itp? Dalibyście z tym wreszcie spokój bo to już nudne się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nonono na pewno kupię i widzę że będzie mnóstwo ciekawych artykułów CD-Action trzyma nadal formę tak dalej panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 22:25, Citkowsky napisał:

Oh God. Przeczytałem tą zapowiedź numeru i jak zwykle to samo. Po co wy sie ludzie ciągle
popisujecie i co miesiąc umieszczacie te same zwroty: ,,pierwsi na świecie a jak", ,,pierwsza
recenzja w Polsce", ,,jako jedyny z Polski" itp. Czy nie wystarczy, że zapowiedź czy
recenzja po prostu jest dobra? Zawsze musicie się popisywać i przechwalać, że pierwsi
na świecie itp? Dalibyście z tym wreszcie spokój bo to już nudne się robi.


w pewnym sensie masz rację, ale można się przecież pochwalić dobrze wykonaną robotą co? bo jeżeli "cała załoga" CDA napracowała się by było dużo "eksluziwów" to mają prawo cieszyć się z dobrze wykonanej pracy. Bo każda praca przecież męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu piszecie, że nowy numer CDA wyjdzie 18.02, jak mój egzemplarz leży już wygodnie na półeczce, przeczytany od deski do deski, a pełne wersje już zainstalowane i grane? Po co wprowadzacie ludzi w błąd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 22:45, Vued napisał:

Czemu piszecie, że nowy numer CDA wyjdzie 18.02, jak mój egzemplarz leży już wygodnie
na półeczce, przeczytany od deski do deski, a pełne wersje już zainstalowane i grane?
Po co wprowadzacie ludzi w błąd? :D


A po to, że premiera jest jutro co najprościej możesz zobaczyć na www.cdaction.pl w kalendarzu w prawym górnym rogu. Jutro = 18.02. Rozumiesz czy rozrysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, droga wiewiórko, tylko czemu ja już mam CDA w rękach? Czemu niektóre sklepy (vide Empik w Nowym Sączu) sprzedają czasopismo przed premierą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się