kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Pisać to chyba nigdzie nie napiszę, ale trochę się zdziwiłem gdy zobaczyłem nowy numer CDA na półce, a wyraźnie było mówione, że premiera dopiero jutro. Ja się tylko ciesze, że mam nowy numer przed innymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, no to fajnie. Ja byłem przekonany że CDA wychodzi dziś i obiegłem połowę kiosków w mieście jak ten głupek :D A jutro pójdę do najbliższego i zwyczajnie kupię :) Po prostu suuuupeeer ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 22:54, Vued napisał:

No dobrze, droga wiewiórko,


Tak dobrze się jeszcze nie znamy ;)

Dnia 17.02.2009 o 22:54, Vued napisał:

tylko czemu ja już mam CDA w rękach? Czemu niektóre sklepy
(vide Empik w Nowym Sączu) sprzedają czasopismo przed premierą? :P


Tego pytania już mnie nie zadawaj. Tak swoją drogą czy mają do tego prawo? Wydaje mi się, że nie ale prawnikiem nie jestem i nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się okładka nadchodzącego numeru, jest taka ''''oldskulowa''''. ;) Przypominają się stare dobre czasy, kiedy to okładki były ''''oszczędnie'''' ładne i co najważniejsze w pełni przejrzyste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzymam w łapkach już w większej części prześledzony najnowszy numer CDA. Ten żółty kolor na okładce jest straszny niczym zapowiadana okładka wchodzącego do platynowej edycji MGS4. Standardowo wstępniak na dzień dobry. Sama zawartość pod kątem interesujących mnie tekstów nieco mnie zdziwiła. Myślałem, że będzie lepiej. Kilka interesujących zapowiedzi na ten rok, Call of Juarez: Więzy Krwi – napaliłem się na drugą część, zwłaszcza, że pierwsza strasznie mi się spodobała. Coś o nadchodzącym dużymi krokami America’s Army 3, na którego to też czekam. Wschodzący i zarazem obowiązkowy dla mnie RE5. Szkoda, że tak mało tekstu. Mini felieton Wkurzonego Smugglera. Będziemy wypatrywać łachudry. Dosięgnie ich sprawiedliwa ręka Smugglera. Świetny tekst o F.E.A.R 2. Dołączam się do prośby „Chcemy to na PC” – Chrono Trigger. Moim skromnym zdaniem tytuł ponadczasowy.
Na koniec trochę śmiechu, sprzętu i nieprzeczytany jeszcze prze ze mnie tekst o „siedmiu oknach”. AR zostawiam na deser. Na płytce moim zdaniem nic ciekawego nie licząc rubryki gameplay i zwiastuny : ). Ogólnie to numer całkiem przystępny. Z niecierpliwością będę czekał na następny – urodzinowy numer CDA.

PS: Na Waszym miejscu nie jadłbym tego ciasta. Naprawdę …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupować, w zasadzie nic bardziej ciekawego i pełniaki słabe, chyba poczekam co w Clicku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na swoj egzemplarz z prenumeraty. :( Jedno pytanie - czy jest gdzies w najnowszym CDA informacja o braku kluczy do Codename: panzers Faza Druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło - nowy Cd-Action wychodzi w dzień moich 19 urodzin;) Niedługo lecę do sklepu go kupić;)
Interesuje mnie zapowiedź Dragon Age i recenzja Saint Row. No i z pełniaków zagram w Broken Sword - sama nie kupuję przygodówek, a i w pełniakach w CD-Actionie pojawiają się dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 22:25, Citkowsky napisał:

Oh God. Przeczytałem tą zapowiedź numeru i jak zwykle to samo. Po co wy sie ludzie ciągle
popisujecie i co miesiąc umieszczacie te same zwroty: ,,pierwsi na świecie a jak", ,,pierwsza
recenzja w Polsce", ,,jako jedyny z Polski" itp. Czy nie wystarczy, że zapowiedź czy
recenzja po prostu jest dobra? Zawsze musicie się popisywać i przechwalać, że pierwsi
na świecie itp? Dalibyście z tym wreszcie spokój bo to już nudne się robi.


Dla tego samego powodu, dla ktorego np. piwa maja na puszkach zlote medale z rozmaitych nagrod. A przeciez wystarczy zeby to bylo dobre piwo... Ale takie medale czegos dowodza, o czyms mowia.

To raz. A po drugie marketing, prosze pana, marketing. "Siedz w kacie, znajda cie" to nie jest dobra filozofia sprzedazy. Nie wiem ile masz lat ale jak zaczniesz pracowac, to zobaczysz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 11:45, Damianuss1 napisał:

Prześledziłem całą zawartość dwa razy. Nic takiego nie znalazłem. Na krążku też nic nie
ma.

Bo ciagle jeszcze walczymy i ciagle ejst nadzieja, ze jednak sie uda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 12:36, radosiewka napisał:

Jak mi3o - nowy Cd-Action wychodzi w dzien moich 19 urodzin;)


No to najlepszego wszystkiego :)

To ponizej to moja fotka :)

20090218133349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 22:25, Citkowsky napisał:

Oh God. Przeczytałem tą zapowiedź numeru i jak zwykle to samo. Po co wy sie ludzie ciągle
popisujecie i co miesiąc umieszczacie te same zwroty: ,,pierwsi na świecie a jak", ,,pierwsza
recenzja w Polsce", ,,jako jedyny z Polski" itp. Czy nie wystarczy, że zapowiedź czy
recenzja po prostu jest dobra? Zawsze musicie się popisywać i przechwalać, że pierwsi
na świecie itp? Dalibyście z tym wreszcie spokój bo to już nudne się robi.


A wiesz to bardzo zabwane sie robi. Bo jak w CDA sa fajne pelne wersje gier oraz teksty na zasadzie wylacznosci albo pierwszenstwa to sa narzekania na to CDA, ze sie ciagle chwala, ze pierwsi. Ale jak taki Play ma czyszczenie magazynow (czyli zadnej pelnej wersji, dodaja jakis stary numer) i tekst na wylacznosc i sie tym chwala to jest wtedy, ze nie stawiaja na pelniaki tylko na dobre teksty i jakos narzekania nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:32, smuggler napisał:

Bo ciagle jeszcze walczymy i ciagle ejst nadzieja, ze jednak sie uda :/


Tu chodzilo o ramke w stylu "SORRY czytelnicy, przepraszamy ciagle walczymy o te klucze". A w kolejnych numerach konsekwetnie milczycie na ten temat i udajecie, ze problemu nie ma. Naprawde taki wielki problem jest dac ta tabelke z przeprosinami w czasopismie? Przeciez to juz sie ciagnie od pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:45, Wojman napisał:

> Bo ciagle jeszcze walczymy i ciagle ejst nadzieja, ze jednak sie uda :/

Tu chodzilo o ramke w stylu "SORRY czytelnicy, przepraszamy ciagle walczymy o te klucze".
A w kolejnych numerach konsekwetnie milczycie na ten temat i udajecie, ze problemu nie
ma. Naprawde taki wielki problem jest dac ta tabelke z przeprosinami w czasopismie? Przeciez
to juz sie ciagnie od pazdziernika.


Dobra, biore sobie do serca, w nastepnym bedzie takowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 14:05, mouhhg napisał:

Może mi ktoś podać plusy i minusy oraz ocenę do gier:
Władca Pierścieni: Podbój i Age of Conan 2009.


Władca Pierścieni: Podbój - ocena:

Spoiler

7


plusy:
-
Spoiler

naprawdę fajnie być czasem bardzo, bardzo zły


-
Spoiler

fajny co-op


-
Spoiler

w sumie oprawa audio-wideo


minusy:
-
Spoiler

czy ja dobrze widzę?! życia?!


-
Spoiler

nieco za trudna


-
Spoiler

ale i tak na maksimum dwa wieczory



Age of Conan 2009 - ocena:
Spoiler

8


plusy:
-
Spoiler

całkowicie po polsku


-
Spoiler

niski abonament


-
Spoiler

muzyka i grafika


-
Spoiler

a jednak nie ma pustek na serwerze


minusy:
-
Spoiler

tylko serwer PvE


-
Spoiler

przedziały PvP co dwadzieścia poziomów



Skoro już się tutaj udzielam to ja też miałbym drobną sprawę ;) Zainstalował już może ktoś grę Rush For Berlin? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za informacje czy do grania jest wymagana płyta w napędzie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 15:25, dave03 napisał:

Age of Conan 2009 - ocena:

Spoiler

8


plusy:
-
Spoiler

całkowicie po polsku


-
Spoiler

niski abonament


-
Spoiler

muzyka i grafika


-
Spoiler

a jednak nie ma pustek na serwerze


minusy:
-
Spoiler

tylko serwer PvE


-
Spoiler

przedziały PvP co dwadzieścia poziomów



To moge zrozumiec, ze na serwerach w Age of ConanPL nie jest pusto, tyklo duza ilosc osob? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 15:25, dave03 napisał:

Władca Pierścieni: Podbój - ocena:

Spoiler

7



ooo, a po innych recenzjach spodziewałem się gdzieś tak 6, 7 to w sumie dość dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się