kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 12:46, smuggler napisał:

> > hahah. Ja mam jeszcze więcej, bo regularnie mniej więcej od 2003 roku i niektóre

> 1999-2002:P
>
> A ja mam wszystkie CDA od numeru 03/1999 do najnowszego. Mam jeszcze dwa numery
z 1997
> roku.
>

A ja mam wszystkie. :)


A w mojej kolekcji jest jeszcze słoń, niedźwiedź i dwie żyrafy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 13:19, W.S.A.D napisał:

No, ale to jest Smuggler - on tam pracuje ;)

Taa? Czyli, że co? Jak ja pracuję w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją jachtów i łodzi to mam każdy model łódki/motorówki/jachtu na swój użytek? ;) Dobrze by było xD
A co do tematu.... CDA kupuję raczej rzadko (zdarza mi się tylko jak jakiegoś dobrego pełniaka dorzucą - czyli ok. raz na rok ;PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy model jachtu RACZEJ trudno byłoby zmieścić w domu... A pozatym pracuje on nad pismem (z tego co słyszałem baaaaardzo długo;] ), więc MOŻLIWE, że ma każdy numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 13:28, W.S.A.D napisał:

Każdy model jachtu RACZEJ trudno byłoby zmieścić w domu...

A czemu w domu?
>A pozatym pracuje on nad pismem (z tego co słyszałem baaaaardzo długo;] )
A ja pracuję nad łódkami bardzo długo ;PP
>więc MOŻLIWE, że ma każdy numer ;)
Skoro napisał, że ma to widocznie ma, ale chodzi mi o to, że powodem posiadania takiej liczby numerów, nie musi być to, że Smuggler pracuje w CDA. Może kupuje bo lubi i nawet jak by nie robił w CDA to by miał tak pokaźną kolekcję ;)
Ale dobra.. mniejsza z tym... EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2009 o 23:47, rob006 napisał:

/.../ nowe pudełko na płytę DVD. Jest nie tylko niepraktycznie, ale po prostu tandetnie wykonane. Poprzednie /.../ wydawało się solidniejsze i lepiej wykonane.


Nom... ;/ Takie badziewie jakie jest teraz, to dosłownie w rekach się rozpada... ;\

20090302133437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 12:46, smuggler napisał:

A ja mam wszystkie. :)

Zazdroszczę. Nie tyle kompletu CDA ile ilości wolnego miejsca. Tak to już jest jak się w bloku mieszka.
Może byście tak poszli na rękę takim jak ja i na jakąś okrągłą rocznicę wydali jakieś dvd ze skanami starych numerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo tematu. Z tego co wiem każdy redaktor dostaje nowy numer pisma za darmo więc nie dziwota skąd im się tyle tego nazbierało ;-).

Dnia 02.03.2009 o 14:32, logray napisał:

Może byście tak poszli na rękę takim jak ja i na jakąś okrągłą rocznicę wydali jakieś
dvd ze skanami starych numerów?

Pamiętam, że kiedyś na coverkach pojawiło się kilka archiwalnych numerów CDA w PDFach, ale o ile się orientuję z kolejnymi takimi akcjami może być niemały problem. Otóż redakcja chyba już nie posiada numerów z początków działalności więc zrobienie skanów nie jest takie proste. Ale nie powiem, fajny byłby to prezencik dla starych stażem czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 14:36, KŁEJK napisał:

Otóż redakcja chyba już nie posiada numerów z początków działalności więc zrobienie skanów nie jest
takie proste. Ale nie powiem, fajny byłby to prezencik dla starych stażem czytelników.

W swoich archiwach mają wszystkie numery tyle tylko że nie jest ich na tyle dużo aby je jeszcze teraz sprzedawać. Po kilka egzemplarzy każdego numeru z całą pewnością mają. Mówił to nawet Mac Abra w niedawnym wywiadzie dla gram.pl. Zresztą skany już miały być zamieszczone na płycie, ale podobno padł dysk twardy z danymi i projekt się trochę przez to musiał opóźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z broken sword''em. Często są tylko podpisy nie ma kwesti mówionych oraz wywala mnie do windowsa z komunikatem fatal error, jest na to jakis patch..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 21:25, nekromanta7 napisał:

mam problem z broken sword''em. Często są tylko podpisy nie ma kwesti mówionych oraz
wywala mnie do windowsa z komunikatem fatal error, jest na to jakis patch..?

Poszukaj w poprzednich postach. Z BS-em z tego numeru z tego co widzialem jest pełno problemów, podawane tam były w poprzednich postach rozwiazania - moze znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 21:25, nekromanta7 napisał:

mam problem z broken sword''em. Często są tylko podpisy nie ma kwesti mówionych oraz
wywala mnie do windowsa z komunikatem fatal error, jest na to jakis patch..?


Albo zajrzyj na Forum CDA to dzialu problemow z grami dolaczynymi na Cover. Na wszystkie te problemy da sie poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 13:05, duh89 napisał:

A w mojej kolekcji jest jeszcze słoń, niedźwiedź i dwie żyrafy xD


A ja jeszcze koscianego smoka i 5 archaniolow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 14:36, KŁEJK napisał:

Tak apropo tematu. Z tego co wiem każdy redaktor dostaje nowy numer pisma za darmo więc
nie dziwota skąd im się tyle tego nazbierało ;-).


>>>Nazbierac to zadna sztuka, wieksza to gdzies to przechowywac. :) U mnie zajmuje dwie spore polki w pokoju.

Dnia 02.03.2009 o 14:36, KŁEJK napisał:

> Może byście tak poszli na rękę takim jak ja i na jakąś okrągłą rocznicę wydali jakieś

dvd ze skanami starych numerów?

>>>Mocno pracochlonne, bo KTOS musi to strone po stronie skanowac, zlozyc do kupy itd. Wbrew pozorom - morderczo ciezka i morderczo nudna praca. A praktykantow az tylu i na tyle czasu nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 13:12, smuggler napisał:

>>>Mocno pracochlonne, bo KTOS musi to strone po stronie skanowac, zlozyc do
kupy itd. Wbrew pozorom - morderczo ciezka i morderczo nudna praca. A praktykantow az
tylu i na tyle czasu nie mamy :)


Założę się, że wystarczyłoby tylko słowo, a przed redakcją ustawiłby się sznureczek wolontariuszy gotowych podjąć się tej morderczo nudnej pracy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 13:12, smuggler napisał:

> A w mojej kolekcji jest jeszcze słoń, niedźwiedź i dwie żyrafy xD

A ja jeszcze koscianego smoka i 5 archaniolow. :)

A ja mam 2 czarne smoki, 3 czerwone i pare małych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się