kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Nawet niezły ten drugi pełniak , raczej to nie moje klimaty, ale i tak z chęcią w to zagram. Chciałbym żeby ostatnia pełna wersja była jakimś dobrym FPS-em. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 23:25, Gumiś2 napisał:

Fajna gierka, jeszcze przydałby się Frontlines: Fuel of War i byłbym zadowolony :P Oczywiście
nie mam nic przeciwko czemuś lepszemu ;]



Popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 07:05, Diddle napisał:

> Fajna gierka, jeszcze przydałby się Frontlines: Fuel of War i byłbym zadowolony
:P Oczywiście
> nie mam nic przeciwko czemuś lepszemu ;]


Popieram :)


Jasne, to tylko 11 GB, 2 DVD9... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 13:53, Sebat1 napisał:

Jak na razie z tego co widzę, to w pełnych wersjach tragedia zupełna, same niszowe zapychacze...


LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... znowu będę musiał wydać 15zł (albo i 16), bo jest Legend: Hand of God.
Zawsze chciałem w nią zagrać i niedługo będę miał okazję to uczynić. :D
Mam nadzieję, że ostatni przeciek ujawni jeszcze lepszą grę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 08:31, smuggler napisał:

Jasne, to tylko 11 GB, 2 DVD9... :/

A właśnie, zastanawia mnie, jak przez pryzmat tego, spojrzeć w przyszłość, kiedy za kilka lat większość pełniaków taka będzie. Tak jak było z CD, będziecie pewnie musieli się przerzucić kiedyś na 2DVD, a i może ta technologia nieco stanieje i się jeszcze bardziej upowszechni :) W końcu i gry pokroju Frontlines będziecie musieli kiedyś dać. Nie zdziwiłbym się, gdyby w niedalekiej przyszłości pisma rozpatrywały dodanie nośników pokroju Blu-Ray. Wtedy dem mogłoby być do woli. Cóż, gdybanie.

Obecne pełniaki bardzo mi się podobają, trzeci również na pewno świetny będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 13:50, Liqid napisał:

upowszechni :) W końcu i gry pokroju Frontlines będziecie musieli kiedyś dać. Nie zdziwiłbym
się, gdyby w niedalekiej przyszłości pisma rozpatrywały dodanie nośników pokroju Blu-Ray.
Wtedy dem mogłoby być do woli. Cóż, gdybanie.

Obecne pełniaki bardzo mi się podobają, trzeci również na pewno świetny będzie

Zawsze tak było, kiedyś do czasopism dodawano, dyskietki, później CD, DVD, DVD9... jak zwiększą się wymagania objętościowe i jakiś większy objętościowo format się upowszechni to pewnie stanie się standardem w czasopismach.
Swoją drogą, jak ten czas leci, pamiętam jeszcze jak kupując pierwszego PC-ta zastanawiałem się po co ja biorę taki duży dysk (800mega), jak i tak wszystko się przecież mieści max. na kilku dyskietkach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legend Hand of God. Nice albo i very nice ;). Ostatnio chciałem kupić premierówkę w Wirtusie za 30zł, ale widzę że dobrze zrobiłem nie kupując. Zawsze to 15zł w kieszeni. A ostatnim pełniakiem będzie Arcanum lub No One Lives Forever. Ach te marzenia...

Edit: Łee, i po marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO BloodRayne > BloodRayne 2...
No cóż, o FPSie mogę sobie pomarzyć. Ale numer kupię. Toć Overclocked to dobra przygodóka, a i BD2 nie pogardzę, bo posoki na ekranie nigdy za dużo ;)) Co do Legend - i tak mi nie pójdzie na moim PC, więc odpada ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 13:08, Sebat1 napisał:

Na pewno nie wmówisz mi, że 5 x Tycoon to nie zwyczajne zapychacze


>>To tak


, a i Overclocked jak

Dnia 12.03.2009 o 13:08, Sebat1 napisał:

na urodzinowy numer nie zachwyca...


<<<<No jasne, fajna nowa przygodowka, ciagle w sprzedazy (80 zl) a tu w pismie... leeeeeeeeeeeeeeeeee... sie nie wysililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... bo ja liczylem na Far Cry 2 albo sequel Wiedzmina..... no, ostatecznie mogli by dac najnowszego NFS, to by bylo cos. A tak............................... spadaja na psy, zal, sa daremni...

Podpisujcie sie miastami, jak myslcie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BloodRayne 2. Do pierwszej części mam sentyment, w 2 grałem w demo i nawet mi się podobało, choć klimat już zdecydowanie nieodpowiedni. A tak będzie można sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FPSy tez czas przyjdzie. Na razie dajemy to, co mozemy dac, niektore gry czekaja... nie ma co krzywic geby, jest kryzys, a jesli gierki w CDA wam nie wydaja sie dobre, to patrzcie co daje konkurencja dla porownania ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda. Tycoon''ów mogliście sobie darować (no jeden zrozumiem, ale 5 oO?). Zamiast tego znalazłoby się jeszcze miejsce dla jednego pełniaka.
@ smuggler
Nie zapominajcie o fanach FPSów... Liczę na Waszą inicjatywę w następnych numerach ;))

Edit: Play i KŚG kuleją z pełniakami ostatnio, fakt. Click (wiem wiem, też mi konkurencja, jak brat z bratem mogą konkurować ;))?) wrzucił eleganckie pełniaki. Toć Obscure 2 to przyjemny survival-horror a i Avencast dla fanów Diablo i Sacred był dobrą inicjatywą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 14:54, smuggler napisał:

Podpisujcie sie miastami, jak myslcie tak samo.

Poznań.


A tak na serio, fajne pełniaki, ciekawy numer. Oby AR, GW i NL (te skróty potrafią wykończyć) trzymało poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się