kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

JAk dla mnie pełniaki są świetne... Szkoda, że mam juz legend, ale kupię na 100%. Jutro zapowiedz nr... Niemogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od paru miesięcy przestałem śledzić przecieki i z reguły nic ciekawego przez to mnie nie omijało. Tym razem, z nudów, kliknąłem w odpowiedni link na stronie CDA i przeszukałem wątek w poszukiwaniu pełniaków. Szczerze powiedziawszy poczułem się (lekko bo lekko, ale jednak) zaskoczony... Bloodrayne 2? Zagram z miłą chęcią chociażby z sentymentu do pierwszej części przygód Krwawej Rayne. Co do Legend: Hand of God, to właśnie ten tytuł był głównym powodem mojego zaskoczenia. Przecież ta gra miała niedawno premierę, a z tego co pamiętam, to zebrała nie najgorsze noty... Poda ktoś numer CDA z recką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajjj teraz żałuję, że jak miałem okazję nie rpzeszedłem bloodrayne, czy druga część jest jakos powiązana z jedynką? A i Legend to świetny pełniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem zachwycony Overclocked''em - kocham przygodówki, a cholernie dawno w nic nie grałem. W sumie ciesze się że dwa razy pod rząd dano przygodówke, jak cały czas dostaje się FPS''y albo strategie, to naprawdę jest to tak jakby ''rekompensata'' w stronę fanów przygodówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2009 o 14:54, smuggler napisał:

<<<<No jasne, fajna nowa przygodowka,

''''Fajność'''' to rzecz bardzo względna. To że ty uważasz grę za fajną nie oznacza, że inni również. Zresztą żadna to rekomendacja. ;P

Dnia 12.03.2009 o 14:54, smuggler napisał:

ciagle w sprzedazy (80 zl) a tu w pismie...

No i co z tego ? Nie raz w sprzedaży były, są i będą byle gó*na po 80 i więcej złotych... To niby co, też należy je dawać do pisma, bo ''''bo ciągle w sprzedaży są'''' ?

Reszty nie skomentuje bo się z nią nie zgadzam - krótko mówiąc. ;]

----------
Co do ostatniej pełnej wersji, to po prostu lipa... Nie tego się spodziewałem, spotkałem się z wieloma opiniami, że Bloodrayne 2 to zwyczajny średniak. Ale za to Legend: Hand of God wygląda na całkiem wporzo gierkę, chętnie w to pogram. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pełniaków w tym miesiącu jestem zadowolony, zwłaszcza z BloodRayne 2. Część pierwsza była rewelacyjna i choć część "dwójka" jest słabsza od "jedynki" to cieszy fakt iż CDA dało grę która tak naprawdę nigdy nie ukazała się w naszym kraju. Myślę że to dobra droga, bo grę z Extra Klasyki może sobie kupić każdy, choć zdaje sobie sprawę z tego, że takich premier w nie będzie co miesiąc, ale dobre i to. Legend: Hand of God również cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie mogłem już edytować :| Powinno być "Część pierwsza była rewelacyjna i choć "dwójka" jest słabsza od "jedynki" to cieszy fakt iż CDA dało grę która tak naprawdę nigdy nie ukazała się w naszym kraju."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że Ty nie uważasz że jest fajna to nie oznacza ze inni tak sądzą ;] Mi na przykład ten pełniak spodobał się najbardziej ze wszystkich, i praktycznie dla niego kupię numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 14:54, smuggler napisał:

>>>.............



80zł za Overclocked powiadasz? Hmm, bardzo ciekawe jaki ,,inteligent" wyda tyle na tą grę jak nówka na allegro w folii ze sklepu int kosztuje 19,99zł.
Jak ja uwielbiam jak kazdy wali na lewo i prawo cenami sugerowanymi w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 21:31, Citkowsky napisał:

> >>>.............


80zł za Overclocked powiadasz? Hmm, bardzo ciekawe jaki ,,inteligent" wyda tyle na tą
grę jak nówka na allegro w folii ze sklepu int kosztuje 19,99zł.
Jak ja uwielbiam jak kazdy wali na lewo i prawo cenami sugerowanymi w dniu premiery.



>>> Nie powiedzialem, ze mowi cene najnizsza z mozliwych. A ze wielu kupuje w Empikach itd. to na pewno sa tacy. co i dali/dadza te 8 dych. DOdam, ze akurat ocenianie gier wedle ich AKTUALNEJ wartosci w sklepach mam za skrajna glupote, ale ze niektorych podnieca to, ze kupujac CDA zaoszczedza xx zl na gierkach, to i podaje te dane.

Wedle ceneo gra dostepna jest w 3 sklepach. W jednyn za 19.99 w dwu za ok 50-60 zl. Ciekaw jestem ile egz. i czy sa dostepne, jest po 19.90. Ale gyby nawet to na samym tylko OVerze po najnizszej cenie oszczedzasz 5 zl, dostajesz za fr8ko Legend (Od 22,90 do 74,00 PLN w 9 sklepach) oraz Bloodrayne 2, ktorej w Polsce nie kupisz w ogole. Ze o pismie i innych bajerkach z tego nr (o ktorych jeszcze nie wiecie) nie wspomne. Ale naturalnie to nie ma zadnego znaczenia, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 23:27, TojaSmuggler napisał:

> > >>>.............


Niestety dla mnie to bez znaczenia bo nie uważam tzw ,,gazeciaków" czyli gier z gazet. Co z tego ze bloodrayne2 nie kupie w polsce skoro nawet jakby byla taka mozliwosc i tak bym tego chlamu nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do zawartości DVD - oceniam go bardzo pozytywnie. Z tym, że sam znowu raczej nic nie odpalę. przygodówki raczej mnie nie interesują, a zatem Overclocked odpada. Legenda to niezły hack&slash, ale(dla mnie)przeraźliwie nudny. I to pomimo kilku na prawdę fajnych pomysłów(dajmy na to żywy kursor w formie malutkiej Faerie, który świeci i częstuje gracza śmiesznymi uwagami). Także również odpada. O BloodRayne 2 nic nie powiem, bo to zupełnie nie moje klimaty.
Wychodzi więc jak niemal zawsze - kupię numer dla samego tekstu...:) A płytka uzupełni całkiem sporą już kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko, jak juz, opdale Legend i bede sobie oglada Gameplay`e, Bonus itd.
Naturalnie tez bym chcial jakisz FPS albo moze Horror, ale mysle ze CD-Action juz cos wytm kierunku zrobi. (Moze jakis FPS od City Interactive? Moze Speznac2?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 23:43, Citkowsky napisał:

> > > >>>.............

Niestety dla mnie to bez znaczenia bo nie uważam tzw ,,gazeciaków" czyli gier z gazet.
Co z tego ze bloodrayne2 nie kupie w polsce skoro nawet jakby byla taka mozliwosc i tak
bym tego chlamu nie kupił.


A kto cie zmusza? Ale rozumiem, ze gra - tylko ze sklepu, w folli, za 150 zl minimum - to jest gra. A nie jakis tam badziew z pism. Ę, ą, pardą. :) Ale niech kazdy kupuje co uwaza, dla mnie gry dziela sie na fajne i niefajne, fajne kupuje, niefajne olewam, a jak trafi sie mozliwosc nabycia fajnej za duzo mniejsza cene to korzystam i sie ciesze, a nie zadzieram nosa, ze "gazetowka". Ciekawe, czy Fallout 3 dodany do pisma i wziet z pudelka w wersji Edycja Kolekcjonerska ma inna grafike? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się