kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

To nie dobrze, że ten hitman jest teraz w CDA bo nie dawno kupiłem xD. Mogę was zapewnić, że jest to najlepsza część serii i jedno z najlepszych zakończeń jakie kiedykolwiek widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 14:52, Blackbeard napisał:

1-3 już był, więc wychodzi na to, że w tym numerze Krwawa Forsa. A jeśli tak, to jestem
w siódmym niebie, bo już od dawna mnie ciągnie do tej gry. :> Ale z drugiej strony,
jeśli Hitman:BM jest pierwszy to według tradycji dawania najlepszego pełniaka na końcu,
byłby niesamowity numer. ;-)


Co jak co ale w Hitmana można sobie spoko popykać. Gierka chyba niezła pamiętam że kiedyś dawno temu grałem w 1 i 2 i były niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 14:37, kaczek93 napisał:

Hitman


Powiedz mi - skąd masz te info, skoro Ghost zapowiedział, że kolejna część PIERWSZEGO przecieku będzie dzisiaj o 18? To, że ktoś rzuci sobie takie hasło na FA, nie oznacza, że dana gra będzie na coverze... Poza tym - najnowszy Hitman jako 3 (teoretycznie najsłabszy) pełniak?... I od kiedy to NASA wspierała produkcję tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem...

Tofik1 : może to kod na potylicy hitmana ?

Ghost : No i rozwiązane. Jak widać wcale trudne nie było.
Postaram się przygotować następny etap na 16, a jeśli się nie wyrobie to będzie o 18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 15:37, LESZ3u napisał:

> Hitman

Powiedz mi - skąd masz te info, skoro Ghost zapowiedział, że kolejna część PIERWSZEGO
przecieku będzie dzisiaj o 18? To, że ktoś rzuci sobie takie hasło na FA, nie oznacza,
że dana gra będzie na coverze... Poza tym - najnowszy Hitman jako 3 (teoretycznie najsłabszy)
pełniak?... I od kiedy to NASA wspierała produkcję tej gry?



Ghost to potwierdził że będzie Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem podchodzić do Hitman-a kilka razy. Jakoś mnie nie przekonał do siebie, jednak ma wielu zwolenników więc kupa ludu już jest zadowolona. Ja czekam na kolejne gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze źle przeczytałem jeśli chodzi o to co ma być między 16 a 18 to myślałem żę chodzi o jutrzejszy przeciek a to dzisiaj jeszcze coś będzie. Ciekawe co teraz? Następny pełniak? A może w pierwszym przecieku o zgrozo wcale nie chodziło o hitmana a był on tylko podpowiedzią do następnego przecieku ;-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to NIE HITMAN! Ghost napisał, że rozwiązanie wcale nie było trudne, ale chodziło mu o rozszyfrowanie kodu! Jego treść to:

gra ktora pojawi sie na krazku numeru specjalnego cdaction to tytul leprzy produkcji, ktorego pewien wklad, choc nie wielki, miala amerykanska agencja kosmiczna ktora znamy jsko nasa

Poza tym, gdy CAŁY przeciek jest rozwiązany, Ghost zamyka temat, a ten jak widać jest cały czas otwarty.

Kolejny napalony dzieciak rozgłasza po całym świecie błędne informacje... Należałoby się przynajmniej zaznajomić z wątkiem, a nie zwracać uwagę tylko na ostatni post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:23, LESZ3u napisał:

Ta gra to NIE HITMAN! Ghost napisał, że rozwiązanie wcale nie było trudne, ale
chodziło mu o rozszyfrowanie kodu! Jego treść to:

gra ktora pojawi sie na krazku numeru specjalnego cdaction to tytul leprzy produkcji,
ktorego pewien wklad, choc nie wielki, miala amerykanska agencja kosmiczna ktora znamy
jsko nasa


Poza tym, gdy CAŁY przeciek jest rozwiązany, Ghost zamyka temat, a ten jak widać jest
cały czas otwarty.

Kolejny napalony dzieciak rozgłasza po całym świecie błędne informacje... Należałoby
się przynajmniej zaznajomić z wątkiem, a nie zwracać uwagę tylko na ostatni post...


Dwa posty wyżej się poprawiłem i jeśli coś pieprznąłem źle i zrobiłem komuś fałszywe nadzieje to przepraszam i chyle czoło Lesz3u tylko następnym razem to uprzedzaj jak masz kogoś od dzieciaków nawyzywać. Pewnie sam się napaliłeś że będzie to Hitman :P Może nie każdy ma czas żeby czytać kilka stron przecieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... śledzę tylko posty, a tu większość informuje, że jest Hitman, wiec też tak myślałem.
Cóż, nie ma go... nie jestem zawiedzoyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Mógłbyś powiedzieć, a właściwie napisać, czy Bauer sprzedaje gdzieś gry, których jest oficjalnym polskim dystrybutorem?
Czy te gry trafiają tylko i wyłącznie na cover, czy są także wydawane w wersjach "pudełkowych"?
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, jak widzę ile osób bez sensu napaliło się na Hitmana, to tylko można się normalnie popłakać ze śmiechu... xD
Ja na szczęście - w przeciwieństwie do wielu tutaj - umiem czytać przecieki ze zrozumieniem i spokojnie czekam na ujawnienie pierwszego pełniaka.

@kaczek93
Jak nie masz czasu czytać, to lepiej w ogóle nic nie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się