kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

,...Kupiłem, przeczytałem i zainstalowałem Advent Rising :)) zapowiada się ciekawie,... ponoć to miała być pierwsza część trylogii,... Ktoś wie czy powstaną pozostałe dwie części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 23:20, mistrzgry napisał:

,...Kupiłem, przeczytałem i zainstalowałem Advent Rising :)) zapowiada się ciekawie,...
ponoć to miała być pierwsza część trylogii,... Ktoś wie czy powstaną pozostałe dwie części?


Moze to tobie cos da: http://forums.xbox.com/19402/PrintPost.aspx

Moge prosze dostacz ocene gry Wheelman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 23:32, SegaPL napisał:

>

Spoiler

6


>
> Liczyłem na trochę więcej.
>
Spoiler

Ja tez, a jakie byly plusy i minusy? ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:25, darkwind21 napisał:

Czy komuś udało się odpalić linka podanego przez MacAbrę w jego felietonie "Hipokryzja"
w Gamewalkerze, bo mnie od razu odsyła na stronę główna Youtube''a ?



To slynny monolog pani Tyary, tylko tamtego linka usuneli z niejasnych powodowow. Ale mysle, ze jak wpiszesz w wyszukiwarce "Tyara" to ci znajdzie pare innych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2009 o 10:48, smuggler napisał:

To slynny monolog pani Tyary, tylko tamtego linka usuneli z niejasnych powodowow. Ale
mysle, ze jak wpiszesz w wyszukiwarce "Tyara" to ci znajdzie pare innych wersji.


Znalazłem, i coś we mnie umarło ale potem się odrodziłem jak obejrzałem cały filmik heavy i tyara:)

A przy okazji, dzięki za przywrócenie w opisach pełnych wersji, numerów CDA w których były ich recenzje, niby mała rzecz, a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pisałem tutaj, że na zawartości nowego numeru chyba się nie zawiodę, niestety pomyliłem się... Dzisiaj nowy numer sobie kupiłem i to co mi się w nim bardzo nie spodobało, to recenzje dodatków Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie oraz World in Conflict: Soviet Assault tylko na nie całą stronę, no i brak recenzji dodatku Company of Heroes: Tales of Valor. Poza tym w poprzednim numerze można było wyczytać, że ''''niebawem'''' pojawi się recenzja PeCetowego DLC Mirror''s Edge. Może jestem ślepy, ale w tym numerze chyba jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niebawem może oznaczać przyszłym numer a nie konkretnie ten ;)

A co do numeru to w sumie bardzo ciekawy, chyba najbardziej cieszyłem się z zaopwiedzi Mafii 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2009 o 12:56, Marcin08 napisał:

niebawem może oznaczać przyszłym numer a nie konkretnie ten ;)

No bez przesady, kto to widział żeby niebawem trwało dwa miesiące, albo i dłużej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze u kogoś nie działa poprawnie gra Advent Rising?Czyli, że tak przyspiesza, że nie da się grać?Jeśli tak, to piszcie co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 14:42, brodnica napisał:

Czy jeszcze u kogoś nie działa poprawnie gra Advent Rising?Czyli, że tak przyspiesza,
że nie da się grać?Jeśli tak, to piszcie co z tym zrobić.

Dual Core optimizer. Ja mam trochę inny problem, lżejszy. Pomimo, że detale ustawione są na full to miejscami grafika robi się taka "pikselowata". Wygląda to tak jakbym ustawił rozdzielczość 640x480. Do tego rzadko, ale jednak - wywala do windowsa przy przerywnikach filmowych. Na szczęście po ponownym odpaleniu gry i wciśnięciu kontynuacji przerywnik pokazuje się, a gra leci dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się