kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Na przygodowkach slabo sie znam, ale cos mi po glowie chodzi. Slyszalem, ze edycja premierowa gry Tajne akta: Tunguska miała jakieś tam zakończenie. Natomiast wydawca na pudelku w ktorejs serii, chyba Superseller, chwalil sie, ze w tym wydaniu jest zupelnie inne zakonczenie. Pytanie do CDA: ktora wersja Tajnych Akt znajduje sie w nowym numerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ide sobie do pracy, patrze w kiosku jest nowy numer CDA. Bez wachania go kupilem. Wsiadlem do autobusu, zaczynam czytac i nagle cos sobie uswiadomilem. Przeciez ja mam prenumerate... Coz bede mial 2 egzemplarze.

2. Z ciekawosci wszedlem na strone CDA, zeby dostac klucz do gry Speedball 2. W przegladarce wpisalem adres jaki widnieje na plycie. Wyswietlila sie strona CDA z takim napisem "Nie mamy numerów seryjnych do Speedball_2". Czyzby powtorka afery z serialami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 07:32, Wojman napisał:

1. Ide sobie do pracy, patrze w kiosku jest nowy numer CDA. Bez wachania go kupilem.
Wsiadlem do autobusu, zaczynam czytac i nagle cos sobie uswiadomilem. Przeciez ja mam
prenumerate... Coz bede mial 2 egzemplarze.

2. Z ciekawosci wszedlem na strone CDA, zeby dostac klucz do gry Speedball 2. W przegladarce
wpisalem adres jaki widnieje na plycie. Wyswietlila sie strona CDA z takim napisem "Nie
mamy numerów seryjnych do Speedball_2". Czyzby powtorka afery z serialami?



no to kozacko, a mialem nadzieje sobie pograć w speedballa własnie najbardziej. Moze to takie poranne problemmy i do południa wszystko będzie cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 07:32, Wojman napisał:

2. Z ciekawosci wszedlem na strone CDA, zeby dostac klucz do gry Speedball 2. W przegladarce
wpisalem adres jaki widnieje na plycie. Wyswietlila sie strona CDA z takim napisem "Nie
mamy numerów seryjnych do Speedball_2". Czyzby powtorka afery z serialami?

Klucz aktywacyjny na stronie? Ciekawe jak zamierzają odróżnić kogoś kto kupił CDA od kogoś kto chce sobie za darmo klucz zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 08:32, logray napisał:

Klucz aktywacyjny na stronie? Ciekawe jak zamierzają odróżnić kogoś kto kupił CDA od
kogoś kto chce sobie za darmo klucz zdobyć.


Jakis oszust zawsze sie trafi. Jednak moim zdaniem rozwiazanie to jest dobre, bo nie ma dodatkowych kosztow w postaci druku osobnego seriala dla kazdego uzytkownika. No i zazwyczaj jak ktos chce pograc tylko w single to korzysta z klucza udostepnionego w czaspopismie, a jak chce w multi to dostaje kod i po sprawie.

Na szczescie strona, na ktorej mozna dostac kod do Speedball 2 juz dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 10:36, Wojman napisał:

Jakis oszust zawsze sie trafi. Jednak moim zdaniem rozwiazanie to jest dobre, bo nie
ma dodatkowych kosztow w postaci druku osobnego seriala dla kazdego uzytkownika. No i
zazwyczaj jak ktos chce pograc tylko w single to korzysta z klucza udostepnionego w czaspopismie,
a jak chce w multi to dostaje kod i po sprawie.

Na szczescie strona, na ktorej mozna dostac kod do Speedball 2 juz dziala.

Jakiś oszust zawsze się trafi> Myślę, że 70% pobranych kluczy będą stanowiły osoby które nie kupiły CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę miał CDA, ale później... więc mam pytanie :P

Co sądzicie o nowym ŻwS (Zycie w sieci). Zmiany wyszły na lepiej, czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 13:59, zajacisko napisał:

To była jakaś afera?


Byla, ale dla mnie sprawa jest zamknieta, wiec nie ma sensu jej rozpapietywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna recka The Path, który coraz bardziej mnie zachęca, mam nadzieję, że City Interactive wyda gra jak inne steamowe hity (World of Goo, Dark Sector).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:33, fearlord napisał:

Świetna recka The Path, który coraz bardziej mnie zachęca, mam nadzieję, że City Interactive
wyda gra jak inne steamowe hity (World of Goo, Dark Sector).

A nie możesz kupić przez Steama? To tylko 8 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:34, Vaako1902 napisał:

A nie możesz kupić przez Steama? To tylko 8 euro.

Jakoś nie da rady, bo nie mam własnego konta, a mama nigdy się nie zgodzi żeby kupić gre na kompa. A poza tym lubie mieć gry na półkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:39, fearlord napisał:

> A nie możesz kupić przez Steama? To tylko 8 euro.
Jakoś nie da rady, bo nie mam własnego konta, a mama nigdy się nie zgodzi żeby kupić
gre na kompa. A poza tym lubie mieć gry na półkach :D

Aha, jakbyś chciał to możesz przelać mi kase na konto i ja kupię poprzez steama dla ciebie w formie giftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się