kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2009 o 15:49, NecroVisioneR napisał:

Witam mam pytanie,ile czasu po premierze danego nr.przychodzi prenumerata?


2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:49, NecroVisioneR napisał:

Witam mam pytanie,ile czasu po premierze danego nr.przychodzi prenumerata?


To zalezy od miesiaca. Sa takie, w ktorych prenumerata przychodzi na dzien przed premiera nowego numeru, a sa i takie, ze niestety po tygodniu przychodzi. To zalezy od Poczty Polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prenumeratę już dzisiaj dostałem. Na ra razie przeczytałem to co mnie najbardziej zdziwiło. Czyli mini-reckę płyty "In The Light of Darkness" Unanimated. Nie spodziewałem się takiego cuda w CDA. Wielkie dzieki eld :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do zestawu Eco w Konfiguratorze. Jak to Radeon 4870 w wersji 1 GB jest w tej samej cenie co 9600 GT z 512 MB i jest teoretycznie wolniejszy od tego GF''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 18:25, RamiroPL napisał:

Mam pytanko do zestawu Eco w Konfiguratorze. Jak to Radeon 4870 w wersji 1 GB jest w
tej samej cenie co 9600 GT z 512 MB i jest teoretycznie wolniejszy od tego GF''a?

W mojej opinii ten cały konfigurator jest nic nie warty. Wysyłałem nawet do nich własne zestawy, potem jeszcze długiego maila w którym rzeczowo przedstawiałem swoje argumenty, co robią źle - i nawet nie raczyli odpowiedzieć. No, ale trudno, to świadczy o nich.
(Żeby nie było - samą gazetę lubię. Chociaż ostatnio dużo mniej - coraz więcej błędów, stronniczości i tzw "jarania się marketingową papką" tam widzę, zarówno w recenzjach jak i innych artykułach. Ale mniejsza z tym)

Co do twojego pytania - nie znam przypadku (nie czytałem cda, nie wiem o czym konkretnie mowa), ale nie ma opcji, żeby 4870 był wolniejszy od 9600GT. Co najwyżej może być tak 3870<9600GT, ale te karty akurat są prawie identyczne, więc to też naciagane jest.
Jedyna opcja to taka, że do 4870 wsadzili za słaby procesor - i się karta dusi. Ale nie wiem, czy Allor aż tak idiotyczny błąd potrafiłby popełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 19:32, Wojman napisał:

Przeczytaj 4 posty wstecz w tym watku.


Rzeczywiście, z pośpiechu nie przeczytałem żadnego posta. Sorki;) Teraz przynajmniej wiem, ze jak dojdzie do konca tygodnia to będzie nie tak źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:14, lis_23 napisał:

Czy tylko mi się wydaje,że CD ACTION robi się coraz ... cieńszy? / objętość stron /...


Jest mniej stron w ogole ale wiecej z tekstami do czytania. Wiec zastanow sie czy chodzi ci o to, zeby lo 500 stron, z czego 400 reklam, czy tez 150 stron, z tego 130 do poczytania?

Wypadly strony, na ktorych i tak byly wczesniej reklamy. Nie ma reklam, nie ma stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 23:01, Vaako1902 napisał:

Już po necie krąży adres do strony z serialami. Już pół świata zasysa. :D


To niech pol swiata wie od kogo ten prezent chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 11:03, igor8472 napisał:

Słuszna uwaga w sumie popatrzcie na taki Top Gear czy Chip. Ile stron a ile reklam z
tego...



Akurat od Top Geara to trzymaj się z daleka.
W najnowszym numerze naliczyłem 16stron reklam przy objętości pisma 146stron, to nie tak dużo. A dodać jeszcze do tego niską cenę 4.90zł i świetną jakość papieru i wysoki poziom merytoryczny tekstów to się robi cudo i narzekać nie ma na co. jakby CDA wychodził w takiej postaci i przy takiej cenie bez cover dvd byłbym w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 11:07, Citkowsky napisał:

jakby CDA wychodził
w takiej postaci i przy takiej cenie bez cover dvd byłbym w siódmym niebie.


Teraz to powinienes byc w 47 niebie. Bo CDA masz przez rok za darmo, na swietnym papierze z bardzo fajna zawartoscia i cover DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się