kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2009 o 11:13, igor8472 napisał:

Ja top Gear czekam od drugiego numery i wcześniej było z tym gorzej...



ja czytam od początku. Zaraz ci wylicze ile reklam bylo w pierwszym numerze.

W pierwszym numerze polskiej edycji Top Gear było 32 strony reklam ale wówczas pismo miało 178 stron i kosztowało 1zł mniej czyli 3,90zł. Także nie widzę tu również sytuacji gorszej.
Czasem to wydaje mi się, że ty piszesz nie myśląc w ogóle co piszesz. Tylko piszesz takie glupoty żeby sobie nabić ilość postów.


Wojman

Tak, nie narzekam. Tylko jeszcze CDA w ramach tej prenumeraty do mnie nie dotarło. W 47 niebie moze nie jestem bo bez CDA dawałem sobie radę przez te 20 lat ale nie powiem, obecność CDA mi nie przeszkadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 11:21, Wojman napisał:

Teraz to powinienes byc w 47 niebie. Bo CDA masz przez rok za darmo, na swietnym papierze
z bardzo fajna zawartoscia i cover DVD.

Nie ma tylu kręgów. Jest tylko 9 kręgów nieba, 9 kręgów piekła i czyściec. Jeśli wierzyć Dante oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 13:55, Darnok_Rukia napisał:

Jaką ocenę dostał The Path , może kupię a nie ma lepszej zachęty jak dobra recenzja w
CD-A .

7 i trzeba przyznać, że gra zapowiada się bardzo ciekawie.
EDIT. "zapowiada się" - chodzi mi o to, że nie grałem, ale z recenzji wynika, że jest dobra, oryginalna i... straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i akurat doszedł do mnie mój CDA i moje takie pierwsze spostrzeżenie padło na to że jak gdyby czasopismo się skurczyło...Ale za to wg. mnie świetnym pomysłem jest umieszczanie tekstów czytelników do recenzji itp.Aż się zastanawiam czy tam konta nie założyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 11:21, Wojman napisał:

Teraz to powinienes byc w 47 niebie. Bo CDA masz przez rok za darmo, na swietnym papierze
z bardzo fajna zawartoscia i cover DVD.

Świetny papier w CDA to już przeszłość. Dodajmy do tego, że bardzo odległa przeszłość. Każdy kto wie na jakim
papierze było to pismo wydawane kilka lat temu przy odrobinie dobrych chęci dostrzeże tą różnice. Zresztą
w ostatnim czasie sporo osób na niego tutaj narzekało co już chyba o czymś świadczy. No chyba że najnowszy numer jest na jakimś innym lepszym, ale nie bardzo mi się w to chce wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 10:29, smuggler napisał:

Jest mniej stron w ogole ale wiecej z tekstami do czytania. Wiec zastanow sie czy chodzi
ci o to, zeby lo 500 stron, z czego 400 reklam, czy tez 150 stron, z tego 130 do poczytania?

Ja tam wolę opcję pierwszą. Przy takiej liczbie reklam (przy zachowaniu takiej stawki jak dzisiaj) CDA miałoby tyle forsy, że starczyłoby na pełniaki z prima aprilisowego żartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 17:58, logray napisał:

> Jest mniej stron w ogole ale wiecej z tekstami do czytania. Wiec zastanow sie czy
chodzi
> ci o to, zeby lo 500 stron, z czego 400 reklam, czy tez 150 stron, z tego 130 do
poczytania?
Ja tam wolę opcję pierwszą. Przy takiej liczbie reklam (przy zachowaniu takiej stawki
jak dzisiaj) CDA miałoby tyle forsy, że starczyłoby na pełniaki z prima aprilisowego
żartu.

Tyle, że jeżeli miałaby być taka ilość reklam, to musiałyby one stanieć. A więc CDA nie miałoby więcej kasy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeciwko reklamom nic nie mam, nawet je lubię bo czasem się dowiaduję o promocjach czy nowinkach o których nie wiedziałem. Może ich być nawet za koszt utrzymania niższych cen pisma więcej. Pod warunkiem że pozostaniemy przy reklamach branżowych ew. bliskich a nie podpasek czy żelu na pryszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos grac w w trybie muliti w grze Mage Knight: Apocalypse? Bo nie wiedziec czemu u mnie tryb mullti jest nieaktywny, a chcialem sobie pograc.

20090513201621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 20:16, Wojman napisał:

Probowal ktos grac w w trybie muliti w grze Mage Knight: Apocalypse? Bo nie wiedziec
czemu u mnie tryb mullti jest nieaktywny, a chcialem sobie pograc.

To sobie nie pograsz. Jam ma wersję/edycję premierową i z tego co pamiętam multi również nie miałem. Gdzieś czytałem recenzję (chyba Playback) i tam również były narzekania na brak multi. Ale to nie problem. "Singiel" jest nawet wciągający. Szkoda, że gra z czasem nudzi. Niby różnorodność, niby ciekawe pomysły, ale później zawiewa nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, w piśmie piszą, że mam wziąść keya do Speedballa 2 ze stronki CDA. Problem w tym, że... nie mogę nigdzie znaleźć(w serialach na przykład). Wie ktoś gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 22:09, Kirabaxior napisał:

Mam pytanko, w piśmie piszą, że mam wziąść keya do Speedballa 2 ze stronki CDA. Problem
w tym, że... nie mogę nigdzie znaleźć(w serialach na przykład). Wie ktoś gdzie to jest?


Widocznie jeszcze nie wstawili na stronkę, bo ja również nie widzę kluczyka do SpeedBalla pod adresem, który podali w czasopiśmie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 22:09, Kirabaxior napisał:

Wie ktoś gdzie to jest?


"Ze względu na to, że numerki seryjne do gry Speedball 2 były pobierane głównie przez osoby spoza Polski i ponieważ ich pula choć duża, jest jednak ograniczona, zmieniamy zasady ich przyznawania.
Osoby zainteresowane uzyskaniem numeru seryjnego do gry Speedball 2: Tournament proszone są o skorzystanie z naszego forum dyskusyjnego i wysłanie Prywatnej Wiadomości (PW) do użytkownika o nazwie Speedball2.
http://forum.cdaction.pl/index.php?act=Msg&CODE=4&MID=66001

Wiadomość musi być napisana w języku polskim i oczywiście aby to zrobić należy mieć konto na naszym forum.
W odpowiedzi będą wysyłane numerki do gry. Czas na odpowiedzi może wynieść od kilku minut do kilku godzin gdyż osoba obsługująca to konto nie zawsze będzie miała czas i możliwość aby odpowiedzieć szybciej.
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kozacko, kolejny dzień i znowu brak prenumerowanego CDA. ja nie wiem kto wymyslił żeby CDA wysyłać zwykłym listem ekonomicznym. Jakaś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer CDA zakupiony. Trochę przejrzałem, trochę poczytałem i sądzę, że numer jest jak najbardziej udany. Jak to zazwyczaj, ale nie zawsze, bywa i tym razem jest dużo ciekawych tekstów do poczytania, a zmiany idą chyba w dobrym kierunku. Natomiast z oferty płytkowej nie skorzystam, bo i niby po co.

@Citkowsky
Jak dla mnie porażką jest w ogóle prenumeraty zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 13:40, Dark_Sebat napisał:

@Citkowsky
Jak dla mnie porażką jest w ogóle prenumeraty zamówienie.


Myslisz, ze o tym nie wiem? Ale jak dawali za darmo w kompanii graczy to grzech było nie skorzystac. marne 450pktów w kompanii graczy i roczna prenumeratka CDA zamówiona. Tylko skąd mogłem wiedziec, że będą to wysylać zwyklym listem ekonomicznym których 1/3 ginie w trakcie.

Ale zobaczymy, jak do poneidzialku nei dojdzie to złoze reklamacje.
Dobrze, że ani grosza nie wydalem na tą prenumerate;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale...AR to porażka...czy naprawdę Antyfani to gatunek wymarły? Gdzie głupie, bezsensowne listy wywołujące uśmiech na twarzy???!!! Tak... to dowód na to że CD-A schodzi na psy...Jak wiadomo każde porządne czasopismo, film czy gra powinno mieć wierną grupę zawsze chętnie bluzgających antyfanów. A tu kupa blada:-/ I nie mówcie że nie mam racji bo moją rację mogę potwierdzić wyżej wymienioną racją. A jako że wiem wszystko najlepiej niech nikt nie próbuje mówić że tak nie jest bo ja wiem lepiej!!! Buhaha...I co haha? Szczęka opadła z wrażenia jaki to ja jestem men potrafiący zargumentować swoją wypowiedź dotyczącą CD-A?

Jakby ktoś chciał w tej chwili mnie walnąć czy coś to niech przeczyta Spoiler:

Spoiler

Nie pisałem tego na serio...choć AR mi się w tym numerze nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się