kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2009 o 12:52, Citkowsky napisał:

Kozacko, kolejny dzień i znowu brak prenumerowanego CDA. ja nie wiem kto wymyslił żeby
CDA wysyłać zwykłym listem ekonomicznym. Jakaś porażka.



Uroki prenumeraty, ja nastawiłem się na tygodniowe opóźnienie ale nadal mam cichą nadzieję, że może jutro przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 13:56, darkwind21 napisał:

> Kozacko, kolejny dzień i znowu brak prenumerowanego CDA. ja nie wiem kto wymyslił
żeby
> CDA wysyłać zwykłym listem ekonomicznym. Jakaś porażka.


Uroki prenumeraty, ja nastawiłem się na tygodniowe opóźnienie ale nadal mam cichą nadzieję,
że może jutro przyjdzie.

A ja przez pierwsze kilka miesięcy prenumeraty dostawałem CDA właśnie po mniej więcej tygodniu od premiery, tymczasem dwa ostatnie numery dostałem w dniu premiery i dzień później. Myślałem że się poprawiło pod tym względem ale widze że niektórym nadal przychodzi z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 13:56, darkwind21 napisał:

> Kozacko, kolejny dzień i znowu brak prenumerowanego CDA. ja nie wiem kto wymyslił
żeby
> CDA wysyłać zwykłym listem ekonomicznym. Jakaś porażka.


Uroki prenumeraty, ja nastawiłem się na tygodniowe opóźnienie ale nadal mam cichą nadzieję,
że może jutro przyjdzie.


Po raz pierwszy czekałem w ty miesiącu na numer z prenumeraty, przyszedł szybko, bo już wczoraj czekał w skrzynce, a wiec w dwa dni poczta się uwinęła. Coz chyba kwestia szczęścia i regionu w jakim się mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, rozwiązanie co najmniej kontrowersyjne. Rozumiem - chcą przyciągnąć ludzi do forum i w ogóle stronki to mają dobry pomysł. Ale na przyszłość wolałbym widzieć seriale na łamach pisma :) Nie każdy ma czas ( i Net) by zakładać specjalnie konto po serial number.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer bardzo udany, świetne teksty, fulle... Bardzo cieszę się też z tej interakcji z czytelnikami, mam nadzieję, że mój nick też kiedyś zabłyśnie na łamach CDA :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\ Nie każdy ma czas ( i Net) by zakładać specjalnie konto po serial number.

Dnia 14.05.2009 o 15:40, Sarturias napisał:


A jeśli ktoś nie ma neta to na co mu cd-key do multiplayera? :P Choć rzeczywiście jego podanie na łamach pisma wydaje mi się znacznie lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 13:56, darkwind21 napisał:

Uroki prenumeraty, ja nastawiłem się na tygodniowe opóźnienie ale nadal mam cichą nadzieję,
że może jutro przyjdzie.

Prenumerowałem dawno temu. Potem po przerwie znowu zacząłem. Kiedyś CDA było w skrzynce zawsze przed pojawieniem się w kioskach. Teraz rekordowa obsuwa to prawie 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 15:48, dave03 napisał:

Choć rzeczywiście jego
podanie na łamach pisma wydaje mi się znacznie lepszym rozwiązaniem.


Problem w tym, że kody te są unikalne. Niemożliwe jest drukowanie 150tys. numerów CDA z różnymi CD-Keyami. Do tego dochodzą ''kradzieje'', którzy spisywaliby sobie kody z otwartych czasopism. Pamiętam, że kiedyś kody pojawiały się w postaci pliku na płycie. Można go jednak niezwykle łatwo wrzucić do internetu, więc nie zdziwiłbym się, gdyby po kilku dniach nie było niewykorzystanych key''ów... Wyobrażasz sobie falę oburzonych czytelników? Bo ja nie.

Podsumowując - obecne rozwiązanie jest prawdopodobnie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 16:46, kakinho1992 napisał:

Ale jakbym chciał pograć sobie za jakiś roczek, to też będę mógł tam napisać, czy już
będzie za późno?


Wydaje mi się, że nie powinno być z tym najmniejszego problemu. Ale powiedz mi tylko jedno - po co czekać rok? Grę możesz zaktywować już dzisiaj i na stałe będzie już przypisana do Twojego konta na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 16:35, LESZ3u napisał:

Problem w tym, że kody te są unikalne. Niemożliwe jest drukowanie 150tys. numerów CDA
z różnymi CD-Keyami.


Numerów CDA raczej nie, ale mam kilka gier z czasopism, gdzie unikalny CDkey był naklejony bądź wypalony na opakowaniu gry, więc jednak się da.

A co do numeru - zajedwabista okładka. :D No i Tunguska... CDA szaleje z przygodówkami, mam już 5 na liście do przejścia i wszystkie z CDA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 17:10, rob006 napisał:

A co do numeru - zajedwabista okładka. :D No i Tunguska... CDA szaleje z przygodówkami,
mam już 5 na liście do przejścia i wszystkie z CDA ;]


Jako fan przygodówek jestem wielce zadowolony takim wysypem tytułów, poza tym dawno dawno temu CDA dawało głównie "szczelanki", więc warto zrobić zmianę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę, że jest dużo przygodówek, bo naprawdę lubię ten gatunek... szkoda, że Overclocked nie mogłem przejść bo błąd, a gra jest przednia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 19:41, Budep napisał:

Też się cieszę, że jest dużo przygodówek, bo naprawdę lubię ten gatunek... szkoda, że
Overclocked nie mogłem przejść bo błąd, a gra jest przednia ;/


Ale błąd z płytą czy czym...? Bo zawsze możesz wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 19:45, kedzior141 napisał:

> Też się cieszę, że jest dużo przygodówek, bo naprawdę lubię ten gatunek... szkoda,
że
> Overclocked nie mogłem przejść bo błąd, a gra jest przednia ;/

Ale błąd z płytą czy czym...? Bo zawsze możesz wymienić.


Nie z płytą :/

http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_13/20090325144058.jpg

Obrazek z FIFY, ale ten błąd wyskakuje mi też w Overclockedzie i ni cholery się grać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się