kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ocena :

Spoiler

7+



Spoiler

Plusy:
- intrygująca i wciągająca fabuła
- 60 godzin grania
- rozbudowana walka...

Minusy:
- ... ale docenia się ją dopiero po wielu godzinach
- słabe samouczki
- brak poziomów trudności
- za bardzo pachnie konsolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadaje już chyba trzeci raz to samo pytanie ale cały czas nikt mi nie odpowiedział. A mianowicie: Czy ktoś może mi powiedzieć jakie warunki musi spełniać sprzęt (np. karta grafy) by w teście sprzętu dostać ocenę Power-10? Bo jeszcze nigdy takiej nie widziałem, a kilka razy był dopisek i odznaka Power: Za ekstremalną wydajność, ale jakoś nigdy nic 10 nie dostało. Pamiętam nawet test Trzech GF 285 GTX (chyba) działających w Tri-Sli, i widziałem te zachwyty nad wydajnością, Odznakę Power, i napis świadczący o ekstremalnej wydajności. Ale ocena to znowu ''''tylko'''' 9/10. Może mi ktoś to wytłumaczyć? I czy taka ocena jest wogłóle możliwa bo zaczynam już w to wątpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia karta z taką oceną to była GF 6600GT.
Ominęli kilka rewolucji i zwyczajnie boją się dać te 10. Irytuje mnie to też od dłuższego czasu, no ale co poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 11:47, Piciambeer napisał:

Ostatnia karta z taką oceną to była GF 6600GT.
Ominęli kilka rewolucji i zwyczajnie boją się dać te 10. Irytuje mnie to też od dłuższego
czasu, no ale co poradzisz.


Ho, ho...czyli dawanie oceny Power/10 należy do zamierzchłej przeszłości?

A tak BTW: Qurcze teraz tak sobie myślę że szkoda że rodzice zamiast kupić mi kompa z kartą GF 6600 GT wybrali tańszy model z GF 6600:-( bo tyle dobrego mówi się o wersji GT:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 12:50, Piterixos napisał:

Ho, ho...czyli dawanie oceny Power/10 należy do zamierzchłej przeszłości?

Niestety na to wychodzi. Smutne ale prawdziwe.

Dnia 18.05.2009 o 12:50, Piterixos napisał:

A tak BTW: Qurcze teraz tak sobie myślę że szkoda że rodzice zamiast kupić mi kompa z
kartą GF 6600 GT wybrali tańszy model z GF 6600:-( bo tyle dobrego mówi się o wersji
GT:-(

Ponoć różnica była i to całkiem spora :) Ale z tego co wiem to i referencyjna 6600 nieźle sobie radziła i całkiem całkiem kręciła... Co się stało, to się nie odstanie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2009 o 16:31, Piciambeer napisał:

Ponoć różnica była i to całkiem spora :) Ale z tego co wiem to i referencyjna 6600 nieźle
sobie radziła i całkiem całkiem kręciła... Co się stało, to się nie odstanie ^^


Ja w GF 6600 z 256 VRAm podkręciłem rdzeń o 99 MHz, a pamięć o 75 MHz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 07:41, Jedimax napisał:

Ocena :

Spoiler

7+



Spoiler

Plusy:
- intrygująca i wciągająca fabuła
- 60 godzin grania
- rozbudowana walka...

Minusy:
- ... ale docenia się ją dopiero po wielu godzinach
- słabe samouczki
- brak poziomów trudności
- za bardzo pachnie konsolą...


dzięki bardzo i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 20:24, necron1501 napisał:

Mama pytanko co sądzicie o nowych pełniakach??? Moim zdaniem nawet porządne.



Zalezy jakis sie ma smak. Ja w cale nie bede teraz narzekal, ze to nie jest moj ulobiony gatunek, bo chodzi my o to, ze np.: Speedball 2 nie dosta dobra ocene i moge to tylko potwierdzic, ze gra naprawde nie jest dobra. Nie wymagam zawsze hyta, ale moim zdaniem powinnien zamiasta dawania 4 gier lepiej jeden lub dwa i bardzej pozardne. Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 20:28, SegaPL napisał:

Zalezy jakis sie ma smak. Ja w cale nie bede teraz narzekal, ze to nie jest moj ulobiony
gatunek, bo chodzi my o to, ze np.: Speedball 2 nie dosta dobra ocene i moge to tylko
potwierdzic, ze gra naprawde nie jest dobra. Nie wymagam zawsze hyta, ale moim zdaniem
powinnien zamiasta dawania 4 gier lepiej jeden lub dwa i bardzej pozardne. Czy nie?

Pełniaki są zakupywane z wieeeelomiesięcznym wyprzedzeniem, a jeśli jakąś dobrą się kupi na za rok, to kasy musi też starczyć na te 12 miesięcy... To jest bardziej skomplikowane, ale ogólnie: Dawanie gierek na cover nie jest takim hop-siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 20:24, necron1501 napisał:

Mama pytanko co sądzicie o nowych pełniakach??? Moim zdaniem nawet porządne.


Ja już mam z 7 płytek odłożonych z pełniakami z ostatnich numerów do instalacji i nadal nie umiem się do tego zabrać. Za dużo reszty gier do poprzechodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 11:47, Piciambeer napisał:

Ostatnia karta z taką oceną to była GF 6600GT.
Ominęli kilka rewolucji i zwyczajnie boją się dać te 10. Irytuje mnie to też od dłuższego
czasu, no ale co poradzisz.


10/10 dostanie karta, ktora po prostu zdeklasuje cala reszte. To ocena wyjatkowa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak odnoszę wrażeni że coś z tymi ocenami jest nie tak. Pamiętam że swego czasu GeForce 9600GT Zotac AMP! dostało power 9/10. Karta rzeczywiście swego czasu była bardzo dobra (zwłaszcza że cena jak na oferowaną wydajność była bardzo przestępna za co też dostała od was wyróżnienie), ale jednak do tych najlepszych trochę jej jednak brakowało, więc wydaje mi się że owe 9/10 to jednak było trochę za dużo. 8/10 by było bardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 10:13, smuggler napisał:

10/10 dostanie karta, ktora po prostu zdeklasuje cala reszte. To ocena wyjatkowa i tyle.

A ile to takich kart było?
8800GTX - blisko dwa lata na tronie ===> 9/10
ATI dało jakiś pierwszy model karty "2 in 1" - "demon prędkości i nowy król" ===> 9/10
GF GTX 285/295 - kolejne, niedawne "demony prędkości" ===> 9/10

Wake up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym konfiguratorze jest błąd. Conajmniej raz pomylono znaczki i zamiast karty Radeon 4770 pisano 4870 co skutecznie mnie zmyliło przed tym jak doszedłem do lektury drugiego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:53, Piciambeer napisał:

> 10/10 dostanie karta, ktora po prostu zdeklasuje cala reszte. To ocena wyjatkowa
i tyle.
A ile to takich kart było?
8800GTX - blisko dwa lata na tronie ===> 9/10
ATI dało jakiś pierwszy model karty "2 in 1" - "demon prędkości i nowy król" ===>
9/10
GF GTX 285/295 - kolejne, niedawne "demony prędkości" ===> 9/10

Wake up...


Nie kazda AKTUALNIE najszybsza karta od razu musi miec 10/10. Mowilem juz, ze rezerwujemy te ocena na SPECJALNA okazje, jakas rewolucje w grafice etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer od deski do deski przeczytany, najlepiej czytało mi się cały dział zapowiedzi i temat numeru, ale recenzje też dawały radę. Ogólnie uważam, że jest to jeden z najlepszych numerów tego roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się