kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2009 o 16:55, zerohunter napisał:

Czy w następnym CDA, nie tym które jest wyżej opisane, będzie opis E3?


To znaczy którym? :P

Dnia 04.06.2009 o 16:55, zerohunter napisał:

Już się trochę w tym pogubiłem.



W najnowszym CDA nie będzie o E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 16:57, Budep napisał:

W najnowszym CDA nie będzie o E3.



No właśnie, czyli to co następne wyjdzie, nie będzie miało E3 i Sacreda, a po tym będzie miało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 17:00, zerohunter napisał:

No właśnie, czyli to co następne wyjdzie, nie będzie miało E3 i Sacreda, a po tym będzie
miało?


Co tak miesasz , w nowym CD-A jeszcze nie będzie E3 ale Sacred jak pełniak obecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 17:00, zerohunter napisał:


No właśnie, czyli to co następne wyjdzie, nie będzie miało E3 i Sacreda, a po tym będzie
miało?


O zgrozo =D w najbliższym numerze, póki co wiadomo że będzie Sacred i Helldorado ale nie będzie E3. Następny numer, czyli dopiero ten za miesiąc (lipiec) będzie miał relację z E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia pełna wersja nadchodzacego numeru - Call of Juarez - ciekawie :). Ostatnio grałem w demo i gra mi się nawet spodobała, może kupię najnowszy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 17:50, Jedimax napisał:

Ostatnim pełniakiem jest:

Call of Juarez PL

Edit: Kolega u góry mnie uprzedził ;]


Tak się składa że grę kupiłem z Clicka. Ale podobno jakieś wytłumaczenie dlaczego tak a nie inaczej ma być jutro przy pełnej zapowiedzi. A tak czy inaczej wszystkim tym, którzy nie grali mogę polecić szczerze - jedna z najlepszych gier w jakie grałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez jako pelniak numer 1 w najnowszym CDA? To chyba jakis zart, na dodatek wogole nie smieszny. Przeciez to jest odgrzewany kotlet, gra ta byla niedawno przeciez w Clicku. Jako pelniak numer 4 to bym jeszcze zrozumial, ale jako jeden? Przesada. Scared i Helldorado sa jednak w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo z CoJ-em. Tym bardziej że gra była jakiś czas temu w Clicku!. Coś ostatnio CDA daje słabe pełniaki, kiedyś miało o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoJ to bardzo fajna gra, ale... Click! był pierwszy i to dawno ;] Do tega ja mam premierówkę, więc... A reszta gier raczej nie dla mnie. Zgaduję, że jutro pełna zapowiedź numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Call of Juarez cieszę, grałem tylko w demko, a numer Clicka z tą grą przegapiłem, jak dla mnie w połączeniu z Sacredem bardzo dobry zestaw na koniec roku szkolnego. Co do odgrzewanych kotletów - jeżeli ta gra nie byłaby wcześniej w Clicku, wtedy zasłużenie pełniak numer 1. Natomiast dlaczego pełniak z Clicka pojawia się w CDA - nie mam zielonego pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słońce grzało mocniej, kiedyś śnieg był bielszy, kiedyś czerwień była bardziej czerwona ...

Wszystko przemija. Poza tym niekoniecznie każdy czytelnik CDA czyta też Clicka :P

tomas92 --> Po primo- ta sama firma, część redaktorów etc., po drugie primo- jutro wyjaśnienie pisemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:05, Ostrowiak napisał:

Kiedyś słońce grzało mocniej, kiedyś śnieg był bielszy, kiedyś czerwień była bardziej
czerwona ...


Zgadza się, ale chyba CDA chce trzymać poziom, a trochę ten poziom spadł. :<

Dnia 04.06.2009 o 18:05, Ostrowiak napisał:

Wszystko przemija. Poza tym niekoniecznie każdy czytelnik CDA czyta też Clicka :P


Niby tak, ale... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam już COJ z Clicka, ale, że pojawi się w CDA to jak najbardziej plus. Gracze, którzy nie mieli styczności z pierwszą częścią i do tego nie załapali się na wersję z Clicka będą mieli szansę zrobić sobie smaka przed częścią drugą : ).

Szczerze to pewnie też sobie wrzucę choćby dlatego, że nie wiem gdzie jest ta płytka z Clicka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cieszę się z pełniaków. Sacred to mój ulubiony, ponieważ chcę zaliczyć wszystkie te klasyki RPG, h''n''s oraz cRPG. A CoJ też ponoć fajny, a z Clicka nie miałem okazji załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 17:57, Wojman napisał:

Call of Juarez jako pelniak numer 1 w najnowszym CDA? To chyba jakis zart, na dodatek
wogole nie smieszny. Przeciez to jest odgrzewany kotlet, gra ta byla niedawno przeciez
w Clicku. Jako pelniak numer 4 to bym jeszcze zrozumial, ale jako jeden? Przesada. Scared
i Helldorado sa jednak w porzadku.


Kolejnosc pelniakow jest umowna, kazdy sam moze ustalic co jest dla niego "number one". Liczy sie przeciez co na coverze, a nie w jakiej kolejnosci. U nas jest na miejscu pierwszym z powodow, ktore zobaczycie jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2009 o 18:50, TojaSmuggler napisał:

U nas jest na miejscu pierwszym
z powodow, ktore zobaczycie jutro. :)

Niech zgadnę ten powód...hmm.... recenzja Call of Juarez: Więzy Krwi (Jako pierwsi w Polsce i na świecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się