kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2009 o 21:07, TojaSmuggler napisał:

Kiedys ale dawno temu. Papier "scieralny" jest od daaaawna. :) "papie ktory chemy daja
do ulotek?"


Trochę źle się wyraziłem. Papier na którym zwykle wydawane było CDA w pewnym okresie czasu szedł na ulotki a wy dostawaliście inny, sam tak swego czasu napisałeś i jak coś to jestem gotów to znaleźć. W każdym bądź razie na pewno papier kiedyś (czyli jak pismo kosztowało te 18.50) był inny niż jest obecnie. Ale nie ma co dłużej tego ciągnąc, bo każdy i tak wie swoje.
PS Przydałby się żebyś też wreszcie zaczął poprawnie odpowiadać na posty, bo to utrudnia czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 21:47, dave03 napisał:

> Kiedys ale dawno temu. Papier "scieralny" jest od daaaawna. :) "papie ktory chemy
daja
> do ulotek?"

Trochę źle się wyraziłem. Papier na którym zwykle wydawane było CDA w pewnym okresie
czasu szedł na ulotki a wy dostawaliście inny, sam tak swego czasu napisałeś i jak coś
to jestem gotów to znaleźć.


To poszukaj, bo wierzyc mi sie nie chce, ze cos takiego moglem powiedziec...


W każdym bądź razie na pewno papier kiedyś (czyli jak pismo

Dnia 13.06.2009 o 21:47, dave03 napisał:

kosztowało te 18.50) był inny niż jest obecnie.


>>>Wtedy tak, ale od dawna jest taki sam albo bardzo podobny (ale ciagle "scieralny").


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 23:25, TojaSmuggler napisał:

To poszukaj, bo wierzyc mi sie nie chce, ze cos takiego moglem powiedziec...

Oto ten post: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=14649

Dnia 13.06.2009 o 23:25, TojaSmuggler napisał:

>>>Wtedy tak, ale od dawna jest taki sam albo bardzo podobny (ale ciagle "scieralny").

To dlaczego nie możecie wrócić do tego który był właśnie wtedy skoro tamten sprawdzał się o wiele lepiej? A w tym momencie to chyba najlepiej unikać jak się da robienia ciemnych stron, bo to właśnie na nich to ścieranie najbardziej jest widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer nawet dobry, pewnie nakład zwiększyli ze względu na sims 3. Teram to simsach na gramie szaleje, a same simsy w sklepie są na pierwszym miejscu. Dawno CD ACTION już nie kupiłem więc może na tego się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 15:15, KubooPL napisał:

Gdzie na ich stronie jest opcja kupienia starych numerów? O ile taka jest. Bo nie mogę
nic takiego znaleźć.


Z tego co wiem to taka opcja istnieje jedynie przy prenumeracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 16:00, KubooPL napisał:

Szkoda, bo zamówiłbym sobie ten numer z kluczem do Minipeta w GW. Dzięki za informację.


MOŻE KTOŚ Z FORUMOWICZÓW MA KOD DO MINIPETA Z GUILD WARS (NUMER 1/2007SPECJALNY) ?
Dajcie chłopakowi ;) NIe wierzę że nikt z was nie ma na zbyciu, wystarczy odrobina wysiłku zeby się wychylić po pudełko z płytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaangażowanie, ale nie ma sensu robić afery. Nawet nie wiem, czy te kody będą nadal działać. Może to po prostu była jakaś akcja z limitem czasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swoim czasie było pełno próśb o tego minipeta (dziwna nazwa, tak jakby minifajka xD), więc możliwe, iż bardzo mało osób posiada nieużyty klucz. Osobiście oddałem go pewnemu forumowiczowi :) Więc nie ma co tak nerwowo reagowac, jak ktoś się znajdzie z wolnym kluczem, to na pewno go odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla forumowicza wszystko. Na jutro, najdalej na pojutrze będzie minipet. Załatwie od kumpla, który też CDA kupuje. Chyba, że gdzieś płytę posiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 16:47, KubooPL napisał:

Dzięki za zaangażowanie, ale nie ma sensu robić afery. Nawet nie wiem, czy te kody będą
nadal działać. Może to po prostu była jakaś akcja z limitem czasowym.


Mam wbij na GG, mój numer

Spoiler

7915051

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 18:28, Doktor93 napisał:

Dla forumowicza wszystko. Na jutro, najdalej na pojutrze będzie minipet. Załatwie od
kumpla, który też CDA kupuje. Chyba, że gdzieś płytę posiał.

Wielkie dzięki za fatygę, ale już dostałem Asurę. Swój kod oddał mi użytkownik Bracio, któremu chciałbym bardzo podziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją Asurę. Za miłą rozmowę, szybką pomoc i oczywiście bezinteresowne [chyba ;D] oddanie kodu dziękuje niejakiemu STRANGEROWI101. Thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2009 o 19:43, KubooPL napisał:

Wielkie dzięki za fatygę, ale już dostałem Asurę. Swój kod oddał mi użytkownik Bracio,
któremu chciałbym bardzo podziękować.


Nie ma za co, tych płyt z CDA mam aż tak dużo, że musiałem im zrobić oddzielne miejsce na półkę a na dodatek do żadnej nie zaglądam tylko ląduje na półce (wyjątek ten numer dla Call of Juarez).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wredny, i swojego minipeta nikomu nie oddałem, mimo że nie mam Guild Wars :P
Jak będę mieć bardzo dobry humor, to może kiedyś poszukam płytki i wrzucę kod na forum, na zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 23:14, Gumisiek2 napisał:

W recenzji CoJ 2 etap ze strzelaniem na oślep w polu kukurydzy jest na minus, w recenzji
L4D identyczny etap na plus. Może dwie inne gry, ale...

W żadną z gier nie grałem (a szkoda), ale może w CoJ 2 ten etap jest źle wykonany (choć teoretycznie mógłby być dobry), a w L4D jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się