kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Nowy numerek fajnie i dzięki reckom i obejrzanym filmikom skuszę się na nowego X-Mena. Kaska jest więc trzeba się skusić. Ale Volverine poczeka jak skończę Call of Juarez z coverka która imo jest jedną z lepszych gierek jakie pojawiły się na coverku w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ten Sacred (znów - po Two Worlds) był okrojony z multi? poza singlem jest tylko opcja gry lokalnej, a tak chciałem zagrać z kolegą :/ Próbowaliśmy przez hamachi, ale nie działa, ma ktos jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 19:18, Pitej napisał:

Czyżby ten Sacred (znów - po Two Worlds) był okrojony z multi?


Wyglada na to, ze tak. U mnie tez jest tez tylko tryb gry lokalnej. :/ Coraz wiecej gier w CDA nie jest w pelnych wersjach tylko pelnawych. Najpierw Two Worlds, nastepnie Mage Knight: Apocalypse, a teraz Sacred Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 17:45, SegaPL napisał:

Moge prosze dostacz plusy i minusy gry CoJ2?

Spoiler

+
-strzelaniny tak intensywne,że zapierają dech
-świetne tryby kooperacji
-dwóch grywalnych braci
-pojedynki
-bardzo dobre AL brata

-

-dość krótki główny wątek
-początek gry przypomina budżetówki
-animacje
-zmarnowany potencjał multiplayera

Dnia 15.06.2009 o 17:45, SegaPL napisał:

Dzienkuje :]


Nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą najnudniejszą grą na świecie się nie zgodzę:/ Jest wiele bardziej frustrujących tytułów, min. chińczyk czy King''s Quest 1 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno się tu nie odzywałem. Mam takie ogólne pytanie na temat prenumeraty CD-Action skierowane do osób rzecz jasna prenumerujących ;) Otóż jak jest ogólnie z wysyłką w stosunku do premiery w kiosku oraz jaki jest stan dostarczanych przesyłek? Kiedyś zamówiłem ze dwa archiwalia (w 2001 roku) i "kochana" pani listonosz rozwaliła boksa na płytki CD, żeby się CDA zmieścił za klamką xD

Zdecydowałem się na testową 6-cio miesięczną prenumeratę i zobaczę, czy (jak od prawie 9 lat) nadal kupować w kiosku z wywieszonym jęzorem, czy czekać na świeży numer prosto do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale da się jakoś mimo wszystko zagrać we dwóch (i więcej) w Sacreda? Przez Hamachi nie wiadomo czemu ale nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2009 o 19:26, Wojman napisał:


Wyglada na to, ze tak. U mnie tez jest tez tylko tryb gry lokalnej. :/ Coraz wiecej gier
w CDA nie jest w pelnych wersjach tylko pelnawych. Najpierw Two Worlds, nastepnie Mage
Knight: Apocalypse, a teraz Sacred Gold.


Dzięki wielkie za tą wiadomość, miałem pytać właśnie o multi w Sacredzie :) Trochę lipa że nie ma tego trybu :( chciałem grę kupić przede wszystkim dla niego. Jednak dobrze że umieściliście to info, dzięki niemu powstrzymam się od kupna CDA. Zawsze będzie na kolejne piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak dobrze że umieściliście to info, dzięki niemu powstrzymam się od kupna CDA. Zawsze będzie na

Dnia 17.06.2009 o 15:53, ArkStorm napisał:

kolejne piwko :D


Heh, już lepiej kupić to CDA niż to piwko po wypiciu którego nic Ci nie zostanie, a CDA czytać na pewno będziesz dłużej no i są jeszcze pełne wersje. Szkoda że Sacred bez trybu multi, ale to i tak sporo godzin całkiem przyjemnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2009 o 16:26, dave03 napisał:


Heh, już lepiej kupić to CDA niż to piwko po wypiciu którego nic Ci nie zostanie, a CDA
czytać na pewno będziesz dłużej no i są jeszcze pełne wersje. Szkoda że Sacred bez trybu
multi, ale to i tak sporo godzin całkiem przyjemnej gry.


A co mi po CDA ? :D przeczytam a i tak żadnych wartości z niej nie wycisnę :) Z resztą lubię żyć i czerpać z chwili, nie ma to jak wyskoczyć pod parasol z kolegami na piwko - tego czasu nie zastąpiłaby nawet roczna prenumerata CDA :D A Sacred już kiedyś przeszedłem i jakoś do single mnie nie ciągnie po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie do kupna tego numeru też przekonał Sacred i nadzieja na multi, oczywiście w samym cda nie było wzmianki o tym że nie dają w pełni wartościowego produktu, ale co tam, po podniecać się pełniakami i tym że są najlepszą i największą i w ogóle gazetą na świecie to nie zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 16:55, Pitej napisał:

Właśnie mnie do kupna tego numeru też przekonał Sacred i nadzieja na multi, oczywiście
w samym cda nie było wzmianki o tym że nie dają w pełni wartościowego produktu, ale co
tam, po podniecać się pełniakami i tym że są najlepszą i największą i w ogóle gazetą
na świecie to nie zapomnieli.


Mogłeś poczekać i sprawdzić (dzięki nam^^) czy Sacred ma Multi, i nie płakałbyś teraz że wydałeś te 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni numer prenumeraty został do mnie wysłany dzień przed premierą kioskową. Do stanu nie można mieć zastrzeżeń - kilka razy zdarzył się co prawda lekko zagięty róg, ale po położeniu kilku innych numerów na nim, wszystko wraca do normy ;) Czasopismo pozbawione jest standardowej, kioskowej folii - całość jest pakowana w czarny, nie przeźroczysty worek, a płyta włożona jest w środek CD-A. Ogólnie jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 11:31, LESZ3u napisał:

Ogólnie jestem zadowolony :)


Dzięki za info :) Dla mnie wygląd CDA z kiosku to priorytet. Nie po to daję te 15zł (w sumie teraz to nie problem), żeby mieć zupełnie rozwalone pisemko plus, jako gratis, pękniętą płytę :P W sumie przez te 9 lat nie miałem do czynienia ze zdewastowanym coverem, ale nie raz i nie dwa pani kioskarka chciała wcisnąć rozdymany numer (np. doszczętnie zgięte pismo lub rozerwana folia). Co jak co - na tym punkcie mam szajbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się