kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Zgadzam się, to Jade Empire to dno i wodorosty :/. Overlord byłby o niebo lepszy, przynajmniej z powodu mniejszej ''posiadalności'' u graczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:04, Adamzzz napisał:

Zgadzam się, to Jade Empire to dno i wodorosty :/.


Gdyby takie "dno i wodorosty" bylo co miesiac w CDA to bym sie cieszyl. Trzeba docenic fakt, ze dobra hitowa gierka pojawia sie w pelnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer wrześniowy będzie świetny :) W Jade Empire od zawsze chciałem zagrać, nawet na Giermaszu chciałem sobie kupić, ale pomyślałem, że ta gra może znaleźć się w CDA, jak widać sprawdziło się ;) Jeśli chodzi o Sins - nie przepadam za takimi grami, chyba sobie odpuszczę. Jeszcze tylko pełna zapowiedź numeru i można czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki mnie nie interesują bo grałem w JE a Sins mnie nie interesuje a kupić nie kupie bo mam prenumerate i sama przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nastepnego cda nie kupie 3 miesiąc pod rzad nie mam w co grać bo pełniaki ktore daje cda ludzie już maja w tym ja, poczekam za miesiac, wrzesien miesiac premier wiec i z trescia bedzie lepiej niz pewnie w tym po sezonie ogorkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... Nareszcie mi się udało. Coś ostatnio miałem pecha do zakupu gier, które następnie się ukazywały w czasopismach. Raz różnica wyniosła dosłownie kilka dni. Teraz od jakiegoś czasu zerkałem w sklepie w stronę półki z Jade Empire a tu taka niespodzianka :) Numer do obowiązkowego kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupić 100+ stronicowe czasopismo dla samych gier. Widać, niektórych lektura CDA przerasta :).

Co do pełniaków - JA mam, drugi mnie nie interesuje. Ale za to wreszcie TM w wersji papierowej, lans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:41, Pawlo09 napisał:

Oh widzę że Jade Empire wszyscy mają.

Nie wszyscy :P Ja nie mam i bardzo się ciesze,że będę miał okazje zagrać w kolejną świetną produkcję dołączoną do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, akurat Jade Empire nie przypadła mi do gustu. To nie moje klimaty, i raczej zbytnio się z tego pełniaka nie cieszę.

Tak swoją drogą to dawno nie było żadnego FPSa, ale te to pewnie mają drogie licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się