kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 14:46, Wojman napisał:

Pewnie ze wzgledu na szkole i pierwsze lekcje nie mozesz sie doczekac wtorku. :) A nowy
CDA wyjatkowo wychodzi w srode.


No tak mój błąd. Bez przerwy mi się wydaje, że jak wtorek to musi to być 2, tak racja w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatni pelniak, ktory mi sie podobal, to byl riddic.od tamtej pory w nic nie gralem z coverka...przestalem czytac tez wiekszosc recenzji, na luzie nie smieszy tak jak kiedys, bo jest zlepkiem kilku obrazkow z joemonstera czy tekstow z basha/kretyna/autentykow.. ar czytam tylko na "konferencji" w wc, a inne dzialy przegladam tylko wybiorczo .. myslalem, ze nigdy sie tego nie doczekam, ale gry z wiekiem coraz bardziej mnie nudza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2009 o 15:17, Zauri napisał:

ze nigdy sie tego nie doczekam, ale gry z wiekiem coraz bardziej mnie nudza ..


Tak, też tak ostatnio mam, coraz mniej mi się podoba granie.

BTW zmieniłeś płeć? :)

A co do nowego CDA, to pełniaki mnie w sumie interesują... tak szczerze mówiąc to chyba lepszych nie było. Pierwszą grę chciałem kupować za 100zł, a drugą... w sumie też. Co do recenzji, to fajnie, ze jest coś o nowym batmanie i Risenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 15:49, Markush napisał:

BTW zmieniłeś płeć? :)


tak! ;D majac rozowy znaczek pod nickiem wzbudam wieksze zainteresowanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 16:05, Zauri napisał:

> BTW zmieniłeś płeć? :)

tak! ;D majac rozowy znaczek pod nickiem wzbudam wieksze zainteresowanie xD


Jeszcze ludzie pomyślą, ze Dominik ci konto ukradł. Ale dobra EOT. Cśii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 15:30, NecroVisioneR napisał:

Ej mam pytanie: ten najnowszy numer CDA nie jest objęty prenumeratą??



nie mówi się ej.

Niby czemu mialby nie byc objęty prenumeratą? Nigdzie o tym nie piszą więc to standardowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 15:32, Citkowsky napisał:

> Ej mam pytanie: ten najnowszy numer CDA nie jest objęty prenumeratą??


nie mówi się ej.

O jejku,straszne!

Dnia 29.08.2009 o 15:32, Citkowsky napisał:

Niby czemu mialby nie byc objęty prenumeratą? Nigdzie o tym nie piszą więc to standardowy
numer.

A no moze temu że niektóre numery[te specjalne,z tipsomaniakami] nie są objęte prenumeratą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>O jejku, straszne!
Bo to niekulturalne, niepoprawne, wulgarne i ogólnie be! :(

Dnia 29.08.2009 o 15:34, NecroVisioneR napisał:

A no moze temu że niektóre numery[te specjalne,z tipsomaniakami] nie są objęte prenumeratą

Tylko numer specjalny (okolice wiosny) nie jest objęty prenumeratą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główny pełniak bardzo dobry, już raz grę przeszedłem to może korzystając z okazji grę przejdę jeszcze raz. Szkoda tylko, że CDA leci sobie po biedronkowej promocji, no ale już trudno... Co do drugiego pełniaka, to bardzo lubię strategię, ale nie wydaje mi się żeby Sins of a Solar Empire miał mi się spodobać, ale spróbować zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo ciekawy, bo daliście test Risena oraz Divinity II, poza tym recki Batmana i Wolfa. Z chęcią przeczytam też wieści z Gamescon i Tipsomaniaka. Co do pełniaków to pierwszy nie dla mnie, a drugi mam na półce i uważam, że to najgorsza gra jaką BioWare stworzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 18:04, fearlord napisał:

pierwszy nie dla mnie, a drugi mam na półce i uważam, że to najgorsza gra jaką BioWare
stworzyło.


Ale pomyśl, że ta gra jest na prawdę rzadko spotykana nawet na aukcjach :D Z chęcią spróbuje pełniaków, oprócz JE bo już na półce mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie to z jakiej okazji numer jest droższy o 1zł? Zawsze tipsomaniaki itp dorzucano do numerów specjalnych lub rocznicowych, a tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 18:16, rob006 napisał:

A tak właściwie to z jakiej okazji numer jest droższy o 1zł? Zawsze tipsomaniaki itp
dorzucano do numerów specjalnych lub rocznicowych, a tym razem?


Nie wiem czy wiesz ale to już tradycja, że co roku na wrzesień dają tipsomaniaka przez co jest drożej o 1zł ale według mnie to żadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 18:34, Jedimax napisał:

Nie wiem czy wiesz ale to już tradycja, że co roku na wrzesień dają tipsomaniaka


A no fakt, jakoś nigdy na to nie zwróciłem uwagi :D. A tak właściwie to czemu wrzesień? Żeby osłodzić dzieciakom powrót do szkoły? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie numer kiepski. Jade Empire mam i mi się nie podoba. To drugie, to już w ogóle. Recenzji ciekawych niewiele. Tylko Tipsomaniak MOŻE jakoś da radę. Dobrze, że mam prenumeratę z Kompanii Graczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się