kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 15:59, igor8472 napisał:

A no widzisz więc potwierdzasz tylko to co wcześniej pisałem że na gry EA w polskich
pismach szans nie ma.


Command & Conquer w pelnej wersji bylo w jakims specjalnym wydaniu KŚG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 19:25, igor8472 napisał:

No chyba że tak ale szkoda że jednostkowy przypadek, co ja bym dał za pełniaka jakiegoś
NFS od Porsche wstecz czy Blade Runnera :-)...


Taa Porshe, chyba najlepszy NFS jaki ujrzał światło dzienne. Co nie zmienia faktu, że ja bym wolał Undercovra, z wielką chęcią zagrałbym sobie w to (głównie dla filmików, bo to one najbardziej mnie przyciągają do enefesów), a marnować na to kasy nie chcę. Ach szkoda, ze to tylko marzenia. Swoją drogą ciekawe dlaczego w zagranicznych pismach taki TDU pojawia się rok po premierze, a u nas zawsze dają jakieś stare, albo beznadziejne, albo stare i beznadziejne gry. Czyżby dlatego, ze Polska to kraj 3ciego świata...? Nie to, że nie jestem patriotą, ale nienawidzę tego kraju... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś kojarzy, w którym nr cda mogę przeczytać recenzję ostatniego footbal managera [lub od biedy jakiegokolwiek piłkarskiego managera, tylko nie ten od EA z ostatniego nr]? byłbym wdzięczny, zastanawiam się, jakim managerem się zainteresować i przydała by się jakaś recenzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 00:33, Pawlo09 napisał:

Tak po za tematem to najlepszy jest Footbal Manager 09.


tak poza temat, błagam nie odpowiadaj więcej na moje posty!!
przepraszam ze ot.
eot z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 19:14, Wojman napisał:

Command & Conquer w pelnej wersji bylo w jakims specjalnym wydaniu KŚG.

Był to specjalny numer z okazji bliskiej premiery Red Alerta 3.
A pełniaka dali chyba tylko dlatego, że jest już za darmo do ściągnięcia z sieci z okazji 10 lecia istnienia marki C&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 01:55, Darkstar181 napisał:

A pełniaka dali chyba tylko dlatego, że jest już za darmo do ściągnięcia z sieci z okazji
10 lecia istnienia marki C&C.


Udostepnienie pelniaka za darmo do pobrania z sieci przez producenta, a umieszczenie tego pelniaka na coverze to dwie zupelnie rozne sprawy. Gdyby redakcja zamiescila jakas gre bez pozwolenia producenta to prawnicy tego producenta mieliby niezla pozywke, a po za tym rozniosla by sie wiesc gminna, ze taka a taka redakcja to zlodzieje, wiec nie warto prowadzic z nimi interesow. Sam przedstawiciel EA mowil swego czasu, ze C%C sprzedali do czasopisma w ramach wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 07:42, SegaPL napisał:

Worek jest z plastiku czy naprawdę taka mała torba do CD-Action?


Nie no pewnie tak jak zwykle, czyli cienka plastikowa torba. Jakby miało to być coś lepszego cena wzrosła by pewnie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się