kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2009 o 22:08, Citkowsky napisał:

O lol, czyli na prenumerate nie mam co liczyć przed następnym wtorkiem. tak trzymać CDA.


Kurcze ty masz bezplatna i ciagle narzekasz. To co ja mam powiedziec majac calkowicie platna? Pytalem sie na forum CDA kiedy prenumeratorzy dostana swoje egzemplarze. Otrzymalem odpowiedz, ze prenumeratorzy tez prawdopodobnie otrzymaja pismo pozniej i prawdopodobnie jutro bedzie jakies info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:27, Wojman napisał:

> O lol, czyli na prenumerate nie mam co liczyć przed następnym wtorkiem. tak trzymać
CDA.

Kurcze ty masz bezplatna i ciagle narzekasz. To co ja mam powiedziec majac calkowicie
platna? Pytalem sie na forum CDA kiedy prenumeratorzy dostana swoje egzemplarze. Otrzymalem
odpowiedz, ze prenumeratorzy tez prawdopodobnie otrzymaja pismo pozniej i prawdopodobnie
jutro bedzie jakies info na ten temat.



Możesz mi pokazać gdzie ja w tym momencie narzekam? Czy zwykłe pytanie jest według ciebie narzekaniem? Przeczytaj 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:28, Citkowsky napisał:

Możesz mi pokazać gdzie ja w tym momencie narzekam? Czy zwykłe pytanie jest według ciebie
narzekaniem? Przeczytaj 2 razy.


Jak mi wskazesz gdzie w cytowanym poscie jest pytanie ([26756]), to ja wskaze ci gdzie jest narzekanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 22:32, Wojman napisał:

> Możesz mi pokazać gdzie ja w tym momencie narzekam? Czy zwykłe pytanie jest według
ciebie
> narzekaniem? Przeczytaj 2 razy.

Jak mi wskazesz gdzie w cytowanym poscie jest pytanie ([26756]), to ja wskaze ci gdzie
jest narzekanie. :)



Hmm, byłem przekonany, że twoj post dotyczy mojego posta nr. 26758.
Nieporozumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, najwyższy czas nauczyć się czytać. CD-A wychodzi dopiero jutro.

BTW Do niektórych Empików podobno rzucili już kilka egzemplarzy, ale nie posiadają one folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 16:27, LESZ3u napisał:

Kurcze, najwyższy czas nauczyć się czytać. CD-A wychodzi dopiero jutro.

BTW Do niektórych Empików podobno rzucili już kilka egzemplarzy, ale nie posiadają one
folii.

Hę?
Pisze ze drugiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 16:34, igor8472 napisał:

We Wro w Empie już widziałem dziś.



byłem dzis w Lbn w empiku i jeszcze nie bylo;) prenumerata też jeszcze nei doszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 16:50, Citkowsky napisał:

byłem dzis w Lbn w empiku i jeszcze nie bylo;) prenumerata też jeszcze nei doszla;)


O to ciekawe bo w komentarzach na stronie CDA ludzie sie ciesza, ze wlasnie w Empiku juz dzis nowy numer CDA mozna dostac. Sprawdzilem w szczecinskim Empiku w Galaxy i tam nowy numer jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 16:52, Wojman napisał:

> byłem dzis w Lbn w empiku i jeszcze nie bylo;) prenumerata też jeszcze nei doszla;)


O to ciekawe bo w komentarzach na stronie CDA ludzie sie ciesza, ze wlasnie w Empiku
juz dzis nowy numer CDA mozna dostac. Sprawdzilem w szczecinskim Empiku w Galaxy i tam
nowy numer jest.



wszystko od miasta zależy. Zresztą bylem tam przed południem, teraz może już dowieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 17:16, MaccCry napisał:

Mi także udało się dziś dorwac nowe CDA w Empiku :)



Nom, a więc mógł byś napisac jaka xywka widnieje pod textem o Arcanum? xD Sorry, ale ciekawi mnie to z pewnych względów, a znając życie numer zobaczę najwcześniej za tydzień na oczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monk :)

Btw, wkurzyła mnie zmiana miejsca pisania autorów tekstów. Ten kto ma nowe CDA, to wie o czym piszę. Niby trochę niżej, ale i tak patrzę w stare miejsce. Po jaką choinkę to zrobili, to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu się zastanawiać, skoro winna nie jest redakcja (a naprawdę są cholernie malutkie szanse żeby kiedykolwiek ona była winna) to jest jasne że nawaliła drukarnia albo tłocznia płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się