kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2009 o 22:02, Nagaroth napisał:

Nie wiem co tu się zastanawiać, skoro winna nie jest redakcja (a naprawdę są cholernie
malutkie szanse żeby kiedykolwiek ona była winna) to jest jasne że nawaliła drukarnia
albo tłocznia płyt.


Jest jeszcze cala masa przyczyny opoznienia. W koncu gdzies ktos musi powkladac te ksiazeczki, plyty i czasopismo do workow. Ktos inny gotowe egemplarze musi dostarczyc do magazynu itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 07:28, Baluk25 napisał:

Lol, premiera przesunięta, a ja codziennie chodziłem do kiosków z pytaniem ,,Dzień dobry,
jest sidiekszyn ?". OMG.


W kioskach w Szczecinie by ci powiedzieli, ze jest i dali CDA 08/2009. :P A CDA 09/09 juz faktycznie jest w kioskach. Dobrze, ze w tym miesiacu wyjdzie kolejny numer CDA 10/2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratulować CDA ''''profesjonalnych'''' pracowników zarówno w drukarni, jak i w dziale dostawczym... xD
Mam nadzieję, że już dzisiaj będzie można normalnie numer kupić, bo jeszcze okaże się, że to dopiero początek łańcuszka opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer zacząłem od tekstu "15 rzeczy, które trzeba usunąć z gier".

Jak rozumiem najnowsza strategia CDA to publikacja artukułów nastawionych wyłącznie na polemike, oczywiście najlepiej na firmowym forum?
Tekst mnie zmęczył i to niestety nie z powodu jego wysokiego poziomu abstrakcji, czy nadmiarowej treści.
Jest po prostu zbyt agresywny, autor umyślnie prowokuje (lub jest po prostu okropnym ignorantem, o co jednak go nie posądzam) i zdziwie się jeżeli pozostanie bez odpowiedzi.
Praktycznie 4 strony narzekania :/
Jak widać CDA ewoluuje, nie jestem tylko pewien czy w dobrym kierunku.
Ten artykuł traktuję jako dodatkowe strony Action Redaction, ponieważ tam jest jego miejsce.

Abstrahując od powyższego, numer delikatnie mi się rozlatuje i mam dziwne wrażenie, że to efekt tej udziwnionej okładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 09:34, Dark_Sebat napisał:

Tylko pogratulować CDA ''''profesjonalnych'''' pracowników zarówno w drukarni, jak i
w dziale dostawczym... xD


Pracownicy drukarni, tloczni czy ktoregos z dystrybutorow prasy nie sa pracownikami CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, tak też robili :D. Ale dzisiaj poszedłem do kiosku przed szkołą i jedna z pań którą nachodziłem przez dwa dni z dumą i niedowierzaniem powiedziała ,,Jest !". Lektura zapowiada się ciekawie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 14:55, Mange napisał:

Czy JE jest spaczowane najnowszym patchem ?


Jesli dobrze pamietam to Jade Empire jest w wersji 1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ramzesowi trzeba byłoby zabrać gry, żeby mu nic nie przeszkadzało -_- Jedyne dobre punkty, to punkt jedenasty, który mówi o DRM-ach i zabezpieczeniach oraz siódmy ("Płatne dodatki tworzone przez trzeciorzędne firmy"). Szósty też ujdzie w tłoku. Ale reszta - żenada...

EDIT: No, jeszcze dziewiąty jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:07, NecroVisioneR napisał:

Czy to prawda że ten numer[jednak] nie jest objęty prenumeratą??"Bo jest o 1 zł droższy"
cytat z forum CDA?


I co z tego, ze jest o 1zł droższy?to nie pierwszy taki numer i pewnie nie ostatni... Widziałeś gdzieś na okładce napis "numer specjalny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe CDA bardzo fajne - dużo ciekawych tekstów do czytania i ogólnie bardzo dobry i udany numer. Jedyne na czym się zawiodłem to Tipsomaniak. Fakt, jest trochę do czytania, do tego bardzo ciekawy temat (konsole). Niestety jest wyjątkowo cienki w porównaniu z poprzednimi. A cena podniosła się jak zawsze. Trochę ratują sytuację pełniaki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer, w sam raz na początek roku szkolnego. (żeby przerwać depresję co poniektórym :P)
Po pierwsze okładka, jest RE-WE-LA-CYJ-NA. Robi wrażenie, i tak ma być!
Nareszcie Tipsomaniak! Pomysł z tymi rysunkami bardzo dobry.
W numerze jak zwykle bardzo dużo czytania, szkoda tylko, że tak mało w dziale reedycji.
A na płycie tylko dwa pełniaki, ale co z tego, skoro wymiatają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:07, NecroVisioneR napisał:

Czy to prawda że ten numer[jednak] nie jest objęty prenumeratą?


Prenumerata ma to do siebie, ze jak jest jakakolwiek podwyzka ceny to i tak nie wplywa ona na dostawe czasopisma. Bylo o tym mowione juz jakies dwa miliony razy. CDA 09/09 jak kazdy normalny numer jest objety prenumerata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 16:45, Mange napisał:

Czy macie podobny błąd? Jak go rozwiązać? Nie chce kolejny raz tracić czas na instalacje.


Z plyty przekopiuj folder "Jade Empire" (jest w folderze "pelne" na dysk twardy komputera. A gdy to sie stanie wyjmij plytke, i zainstaluj gre z dysku twardego. Jesli to nie pomoze to cos wymyslimy.

A przy okazji szukania tego folderu na plycie odkrylem, ze oprocz poradnika, ktory jest w formacie .rtf jest na plytce tez poradnik w formie pliku .pdf. I to inny poradnik. :) Wchodzily do folderu "pelne", nastepnie "Jade Empire" dalej "Dokumentacja". Tam znajdziecie ten plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się