kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2009 o 16:59, bartog123 napisał:

> > Tak jak się spodziewałem, ale, że Bioware tak słabego RPG stworzył ?
> > A okładka niszczy pyte, nie znacie się.
>
> Słabego?! Ja pierdziele 8+ to słabo? Poza tym okiem któregoś tam z recenzentó jest
9
> i znaczek jakości. Gra jest po prostu dość oldskulowa.
Dobra, to twórcy:
BG, BG2, Kotor''a, Mass Effecta.
O to mi chodzi, że tamte na górze wymiatają, wymiatająąąąąą! PRZEZ DUŻE W. Myślałem,
że będzie przynajmniej 9.

Czy Mass Effect na pewno? Myślę, że Dragon Age go przebija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 22:18, tykus napisał:

Tylko że z patchami jest taki problem, że nie ma siły, zawsze ktoś będzie narzekał, że
patch jest do gry, której dana persona nie posiada.

Jak były patche do Wiedźmina to nikt nie narzekał. Nie chodzi mi o jakieś cienkie gry. Mam na myśli hity, które duża część graczy posiada (np. ostatnio Batman AA).
>Poza tym często też potrafią zająć

Dnia 28.09.2009 o 22:18, tykus napisał:

zdecydowanie zbyt dużo miejsca (Gothic 3 1.72 - 888 MB).

Odosobnione przypadki....
>Jednak zgadzam się, warto zagospodarować

Dnia 28.09.2009 o 22:18, tykus napisał:

to miejsce w jakiś inny sposób, z bonusów co najwyżej czasem muzyki posłucham i fanziny
przejrzę.

Dokładnie reszta to niepotrzebny syf. A co do Fanzinów - Szkoda, że Playbacka nie dają - wg. mnie lepsze to od CDA.

Jagged
jeszcze powiedz ze sie z nim kapiesz :D
Pewnie podciera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 18:11, Pawlo09 napisał:

Napisał by ktoś co dostał:
Championship Manager 2010
Dragon Age Początek
FIFA 10
?


FIFA

Spoiler

7


Championship Manager 2010
Spoiler

7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 13:02, Jagged napisał:

>
> a Ty się kąpiesz z CDA ?? no właśnie :P

zebys wiedzial, ze walam sie wanny pelnej goracej wody i potrafie lezec nawet godzine
dolewajac ciepla wode z kranu co jakis czas i CZYTAC CDA :)



W sumie racja sam tak kilka książek przeczytałem, ale odkąd się przeprowadziłem i nie mam wanny tylko kabinę prysznicową zapomniałem co to czytać kapiąc się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2009 o 18:52, tomoliop napisał:

>
Czy Mass Effect na pewno? Myślę, że Dragon Age go przebija.

Mass dostał wyżej, bo raczej rozpatrujemy w wymiarze CDA.
Według mnie, nie ma nic lepszego i chyba nie będzie ponad BG2, więc rozumiesz ;)
Co do DA, myślę, że świat mi bardziej odpowiada niż jakieś kosmoludki, chodź SW mi nie przeszkadza, a nawet bardzo mi się podoba <3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dla mnie fakt że ta gra dostała 8 jest lepszą reklamą niż wszystkie nahype''owane trailery i screeny :> Jeśli krytykuje się ją za nadmierną trudność i nieprzyjazność (tak czytam przynajmniej w temacie o Dragonie, samego CDA już od dłuższego czasu nie czytuję - jeśli chciałbym poczytać pochwalne peany na własną cześć, poczytałbym sobie dziełka Turkmenbaszy; a gdybym potrzebował lektury wybitnie nieobiektywnych artykułów, sięgnąłbym prędzej po Krytykę Polityczną), przy czym Ci sami redaktorzy padają czołem w piach przed takimi grami jak Failout3 bądź Assasins, to... to ja pierwszy raz zaczynam rozważać zakup tej gry.

I tak oto ostatni raz recenzja CD-Action wpływa na moje decyzje... ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 17:24, LESZ3u napisał:

G**** prawda. W programie graficznym nie można odtworzyć koloru błyszczącego srebra,
stąd na obrazku nie wygląda to za ciekawie. Zresztą w zapowiedzi numeru jest o tym wspomniane.

Co nie znaczy, że za obie strony okładki odpowiada jakiś nowy papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze muszę przyznać, że recenzja Dragon Age całkowicie mnie do niego zniechęciła, a tak byłem napalony na ten tytuł. Może coś się jeszcze zmieni (chodzi o mój stosunek do DA) i jakoś się do niego przekonam. Ogólnie rzecz ujmując nowe CDA prześledziłem bardzo szybko. Kilka zapowiedzi i interesujących mnie tekstów, 3-4 recenzje, które chciałem przeczytać, a reszta to porażka. Przy tekście o FIFIE 10 wystarczyło, że przeczytałem wytłuszczonym drukiem wstęp aby odpuścić sobie całą resztę tekstu. Poczekam cierpliwie na kolejny numer, w którym mam nadzieję znajdzie się więcej recenzowanych tytułów, które widnieją na mojej liście "trzeba mieć bez względu na wszystko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 22:12, Damianuss1 napisał:

Szczerze muszę przyznać, że recenzja Dragon Age całkowicie mnie do niego zniechęciła,
a tak byłem napalony na ten tytuł.


Ale co jest w tej recenzji takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2009 o 22:16, Bambusek napisał:

Ale co jest w tej recenzji takiego?

Chodzi o niezbyt dobrze wyważony poziom trudności, i dosyć przestarzałą grafikę.
Mnie też to nieco zniechęciło, a na grę byłem bardzo napalony. Teraz nieco się ostudziłem.

Generalnie w recenzji narzeka się że pod względem graficznym gra odstaje od innych produkcji, a niektóre walki mogą sprawiać kłopoty nawet na niskim poziomie trudności. Po prostu jeżeli skopiemy rozwój swojej postaci, to nie ma zmiłuj, trzeba to bardzo ostrożnie planować, nie tak jak w NWN, czy ME, gdzie niezależnie od umiejętności postaci powinno się ukończyć grę tak czy inaczej.
Wychwalano jednak niezłą fabułę, zadania, i długość gry. Te elementy wciąż mnie ciągną do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 22:16, Bambusek napisał:

Ale co jest w tej recenzji takiego?

Pytasz bo jeszcze jej nie czytałeś? Chodzi o to, że teraz wiem dla kogo ta gra jest skierowana. Nie jestem jakimś hardkorowym fanem erpegów. Nigdy nie lubiłem takiego Baldur''s Gate. Grzebanie w statystykach, tabelkach itd są dla mnie frustrujące, ale nie kładę krzyżyka na DA bo wiem, że gry Bioware są bardzo dobre i przynajmniej wypróbuję DA zanim dam sobie z nim spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 22:24, Damianuss1 napisał:

> Ale co jest w tej recenzji takiego?
Pytasz bo jeszcze jej nie czytałeś? Chodzi o to, że teraz wiem dla kogo ta gra jest skierowana.
Nie jestem jakimś hardkorowym fanem erpegów. Nigdy nie lubiłem takiego Baldur''s Gate.
Grzebanie w statystykach, tabelkach itd są dla mnie frustrujące, ale nie kładę krzyżyka
na DA bo wiem, że gry Bioware są bardzo dobre i przynajmniej wypróbuję DA zanim dam sobie
z nim spokój.

Cóż, w Neverwinterze, też było pełno takich pierdół, mnóstwo umiejętności, statystyk, klas do wyboru...ale gra nie była specjalnie trudna, i każdy przeciętny zjadacz chleba, który wcześniej nie widział gier RPG na oczy poradziłby sobie z nią (niewliczając paru łamigłówek w zadaniach, nad jedną czy dwoma trzeba było się pomęczyć).
Ale jak przeczytałem reckę Dragona, to też się nieco zniechęciłem. Kurna, to ma być rozrywka, a nie że siedzę pół godziny z aktywną pauzą, i zastanawiam się jak pokonać trzech durni, którzy mogą mi w parę sekund całą drużynę wyciąć w pień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem. Ale pytałem bo nie wiem, czy należysz do grupy, co to oczekiwali właśnie czegoś w stylu BG 3 czy raczej jesteś osobą, która chciała nieco-więcej-jak-slasher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 09:18, smuggler napisał:

Od razu uspakajam, że to co widzicie na screenie wygląda dużo gorzej niż oryginał


A ja uważam że to jedna z ładniejszych okładek jakie były :) Ale skoro tak Ci się nie podoba to dlaczego taką wydrukowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 08:23, 143872 napisał:

> Od razu uspakajam, że to co widzicie na screenie wygląda dużo gorzej niż oryginał

A ja uważam że to jedna z ładniejszych okładek jakie były :) Ale skoro tak Ci się nie
podoba to dlaczego taką wydrukowaliście?


Przecież smug napisał że na screenie wygląda gorzej niż w rzeczywistości czyli jest fajna ale zdjęcie tego nie oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się