kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2009 o 13:14, smuggler napisał:

>>>.............



To ciekawe skąd wiesz, że ludzie kupują CDA ze ze względu na covera. Ja bym się cieszył jakby płytki nie było i jak widzę nie tylko ja. Ewentualnie płytka może być ale z samymi gameplayami demami i takimi bajerami. A jakby pełniaków nie było to i cena by mogła zjechać o pare złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy jeszcze nie włożyłem płyty CD-A do napędu. Ale cover też się może przydać, bo są w nim różne,ciekawe tytuły które byś kupił na rynku o wiele,wiele drożej. Mam na myśli np. Dark Sector i jakąś grę która była w 09/09 nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 20:51, Sebuuu98 napisał:

Ja nigdy jeszcze nie włożyłem płyty CD-A do napędu. Ale cover też się może przydać, bo
są w nim różne,ciekawe tytuły które byś kupił na rynku o wiele,wiele drożej. Mam na myśli
np. Dark Sector i jakąś grę która była w 09/09 nr.



artykuły, dema, gameplaye tak ale co do pełniaków to jestem na nie. Nie gram po prostu w takie ,,gazeciaki". Takie gry w które gram to do gazety dołączą może za 10 lat. I dużo ludzi myśli podobnie bo tak naprawdę te gry z gazet nie dorównają najnowszym i najbardziej znanym grom ,,pudełkowym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CD-A od lat dziesięciu niezależnie od tego co jest na coverze. Jak sa gry które mi podchodza to fajno jak nie trudno i tak kupię bo kupuję do czytania a z coverami prawda jest taka że naprawde muszę nie mieć w co grać żeby w końcu pytka na tacce napędy wylądowała :-). No chyba że jest jakiś szczególnie dla mnie ważny pełniaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 20:55, Citkowsky napisał:

artykuły, dema, gameplaye tak ale co do pełniaków to jestem na nie. Nie gram po prostu
w takie ,,gazeciaki". Takie gry w które gram to do gazety dołączą może za 10 lat. I dużo
ludzi myśli podobnie bo tak naprawdę te gry z gazet nie dorównają najnowszym i najbardziej
znanym grom ,,pudełkowym".


No tak... Właściwie to sam nie wiem po co do CD-A dają pełniaki. Bo przecież i bez tego mają wiele czytelników. A chodzi raczej żeby kupować pismo a nie gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że gry na cover mają po prostu podbić cenę pisma, gdyby była opcja bez płyty to pewnie wiele osób by się na to skusiło. Pełniaki mają pewnie po małych cenach, i łatwo podnieść wartość pisma. Gdyby było CDA za 10 zł i bez płyty i 15 zł + płyta wybrałbym tą 1 opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie gry w które gram to do gazety dołączą może za 10 lat. I dużo

Dnia 09.10.2009 o 20:55, Citkowsky napisał:

ludzi myśli podobnie bo tak naprawdę te gry z gazet nie dorównają najnowszym i najbardziej
znanym grom ,,pudełkowym".


Ej, bez jaj :D Uważasz, że nowe gry są lepsze od starych i liczą się tylko nowości? Proszę Cię... Rozumiem, że na coverze rzadko znajdzie się coś wartego(dla Ciebie) uwagi, ale to nie znaczy, że inni również nie grają w gry dołączane do czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się Dark Sector bardzo spodobał. Byłem bardzo zdziwiony kiedy dowiedziałem się, że DS jest jako jeden z pełniaków na coverze ;) A w tym numerze nawet do czytania trochę ciekawostek jest^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale tam jeszcze dyskusja kręciła się wokół grania w najnowsze tytuły i te stare. Zaś tutaj chodzi o dołączanie covera do CDA i już w tej kwestii nie zgadzam się zupełnie z opinią citka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu się zaczyna... powszechne deklaracje, przepychanka, niemalże walka na ząbki i pazurki, który BARDZIEJ kupuje CD-Action dla czytania i jak to wszystkich WCALE a wcale nie interesuje zawartość dołączanych płyt...

Hell, gdyby sugerować się tylko tym wątkiem, można by pomyśleć iż w ogóle nie jesteśmy w kraju który szoruje brzuchem o dno wszelkich statystyk n/t ilości czytanych książek. Cuda panoćku, cuda!


smuggler --->

> Znajdz jeszcze 120.000 ludzi o podobnych pogladach, ktorzy beda kupowac pismo i nie ma sprawy :)

To bardzo miło, iż osobiście przyznajesz że zmieniliście pismo w lekką i przyjemną sieczkę. No, cóż... przynajmniej możecie się pochwalić że zanotowaliście najmniejszy spadek sprzedaży w całej branży. A że ambicje kiedyś były inne...? Heh, faktycznie z wiekiem najczęściej ambicje maleją, więc chyba nie na miejscu byłoby w tej chwili narzekać...

P.S. Tyle nudzisz o tym szacunku dla partnera w dyskusji. Abstrahując już od jej jakości, nie mógłbyś w końcu zacząć sensownie edytować te swoje posty? Bo tego stylistycznego bełkotu naprawdę już nie da się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie prenumeratę od numeru tego co niedawno wyszedł. Było to kilka dni po jego premierze. Od zamówienia minął ponad tydzień a gazety nie ma. Ile mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2009 o 21:39, Dexter_McAaron napisał:



smuggler --->

> Znajdz jeszcze 120.000 ludzi o podobnych pogladach, ktorzy beda kupowac pismo
i nie ma sprawy :)


To bardzo miło, iż osobiście przyznajesz że zmieniliście pismo w lekką i przyjemną sieczkę.



Zawsze takie bylo. Tworzenie pisma ciezkiego i ambitnego, zeby czytajacy mogl sie dowartosciowach jak madry jest, skoro to czyta i rozumie nigdy nie bylo naszym celem.

Dnia 09.10.2009 o 21:39, Dexter_McAaron napisał:

No, cóż... przynajmniej możecie się pochwalić że zanotowaliście najmniejszy spadek sprzedaży
w całej branży. A że ambicje kiedyś były inne...?


>>>Ambicje kiedys byly wieksze: miec najwieksza sprzedaz w Europie. :)

Heh, faktycznie z wiekiem najczęściej

Dnia 09.10.2009 o 21:39, Dexter_McAaron napisał:

ambicje maleją, więc chyba nie na miejscu byłoby w tej chwili narzekać...



>>>Kazdy mowi wedle siebie. :)

Dnia 09.10.2009 o 21:39, Dexter_McAaron napisał:


P.S. Tyle nudzisz o tym szacunku dla partnera w dyskusji. Abstrahując już od jej jakości,
nie mógłbyś w końcu zacząć sensownie edytować te swoje posty? Bo tego stylistycznego
bełkotu naprawdę już nie da się czytać.



>>>Nikogo nie zmuszam do czytania moich wypowiedzi. Wiem, ze to sie ciezko czyta ale majac nieduzo czasu mam do wyboru - albo udzielac sie na jednym forum i pisac LADNIE ZEDYTOWANE POSTY albo obskoczyc ich jak najwiecej, kosztem "ladnosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 20:54, hans_olo napisał:

O ironio! AM z roku na rok podupada, jest coraz mniej podkącików, a wszyscy oczywiście
twierdzą, że kupują CDA dla czytania.


Wiesz, w CDA jest cos wiecej do czytania niz tylko AM. A ten jak kazdy ma swoj czas zloty i czas zmierzchu. Pojawia sie ponad 10 lat, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się