kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Nie ma Gier Wiecznie Żywych? :< szkoda, mój ulubiony dział.
Czy to "I Have No Mouth, and I Must Scream" nie jest przypadkiem pewna gra która jest równie klimatyczna co "Sanitarium"?
Swoja drogą ciekawe co tyle zjadło miejsca na tych niecałych 9GB.

@Wojman: do Legend HoG i Lokiego trzeba mieć pewne nastawienie, są wybitnie średnie na przemian z nudą.
Titan Quest to naprawdę solidny h''n''s, bez zastanowienia można postawić go obok takich tuz jak Diablo czy Dungeon Siege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sam początek warto zaznaczyć że fajna okładka chyba jedna z lepszych w tym roku. Na coverku miodnie ze względu na Titan Questa więc będzie w co siekać. No ale w samym czasopiśmie to oprócz relacji z PGA, to interesuje mnie tylko temat numeru i 3 recenzje gierek. A tak to troszkę się na razie zawiodłem, bo myślałem że będzie więcej głośnych produkcji. Ale za miesiąc mam nadzieje postaraja sie i bedzie recka Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki mi dyndają. CDA czytam od kilku ładnych lat i zdarzyło mi się zainstalować jednego(nota bene całkiem niedawno- JADE EMPIRE).

Cieszy mnie natomiast że pojawiają się od jakiegoś czasu recenzje gier na konsole. Tylko szkoda że jest ich tak mało.
IMO kwestia czasu jest kiedy to CDA stanie się magazynem o grach a nie o grach na PC.
I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie zawód z powodu braku recenzji PESa 2010. Dzisiaj premiera, a recenzja za miesiąc? Co do reszty jest co poczytać, szczególnie o Risenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale słabo w tym miesiącu na DVD. Fajniejsze gry są w Gamestar a cena ta sama. Patchy do gier nadal nie ma nawet tych bardzo dużych. Nie chcecie nic ułatwić życia graczy. Ten kto ściągał z internetu patche do takich gier jak Medal of Honor Airborne lub Call of Duty World at War ten wie jak to miło jest. Demo znowu tylko jedno??? Opis gry Operation Flashpoint Dragon Rising to opis gry wersji PL? Mam nadzieję, że jak będzie demo to znajdzie się w CDA na DVD. Czy będzie tak jak z Arma 2 opis gry był a dema nie. Zmiencie te pudełka do płytek DVD na takie jak były jeszcze 6 czy 7 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2009 o 12:55, Piter_Fersin napisał:


Smug a jak z tym multi w TQ będzie czy nie ??



Bedzie, bedzie...

SpecShadow - ta gra trafila do nas jako gry wiecznie zywe ale z uwagi na tematyke powstal dzial Gry Kontrowersyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 13:47, discopete napisał:

Ale słabo w tym miesiącu na DVD. Fajniejsze gry są w Gamestar a cena ta sama.


>>>To kup GSa, nie widze poroblemu. Co prawda 3 z 4 byly juz w CDA, a ta czwarta jest za friko, no ale skoro cie to kreci...


Patchy

Dnia 23.10.2009 o 13:47, discopete napisał:

do gier nadal nie ma nawet tych bardzo dużych. Nie chcecie nic ułatwić życia graczy.
Ten kto ściągał z internetu patche do takich gier jak Medal of Honor Airborne lub Call
of Duty World at War ten wie jak to miło jest. Demo znowu tylko jedno???



>>>No, i zostawilismy 6 GB miejsca na coverku, bo nam sie nie chcialo niczym go zapelnic...


Opis gry Operation

Dnia 23.10.2009 o 13:47, discopete napisał:

Flashpoint Dragon Rising to opis gry wersji PL? Mam nadzieję, że jak będzie demo to znajdzie
się w CDA na DVD. Czy będzie tak jak z Arma 2 opis gry był a dema nie. Zmiencie te pudełka
do płytek DVD na takie jak były jeszcze 6 czy 7 lat temu.


>>>A ty oswietlaj dom luczywem i pochodniami, jak to kiedys sie robilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 13:41, Hartus napisał:

A dla mnie zawód z powodu braku recenzji PESa 2010. Dzisiaj premiera, a recenzja za miesiąc?
Co do reszty jest co poczytać, szczególnie o Risenie.


Sila wyzsza, gierka przyszla gdy wysylalismy pismo do druku. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 14:01, smuggler napisał:

> Ale słabo w tym miesiącu na DVD. Fajniejsze gry są w Gamestar a cena ta sama.

>>>To kup GSa, nie widze poroblemu. Co prawda 3 z 4 byly juz w CDA, a ta czwarta
jest za friko, no ale skoro cie to kreci...

Tak zrobię kupię czasopismo Gamestar.

Dnia 23.10.2009 o 14:01, smuggler napisał:


Patchy
> do gier nadal nie ma nawet tych bardzo dużych. Nie chcecie nic ułatwić życia graczy.

> Ten kto ściągał z internetu patche do takich gier jak Medal of Honor Airborne lub
Call
> of Duty World at War ten wie jak to miło jest. Demo znowu tylko jedno???


>>>No, i zostawilismy 6 GB miejsca na coverku, bo nam sie nie chcialo niczym
go zapelnic...

To, że wam się nic nie chce to już widzę od ponad roku ale tak to jest jak w robienie czasopisma o grach bawią się tatuśki przed 40-tką.

Dnia 23.10.2009 o 14:01, smuggler napisał:


Opis gry Operation
> Flashpoint Dragon Rising to opis gry wersji PL? Mam nadzieję, że jak będzie demo
to znajdzie
> się w CDA na DVD. Czy będzie tak jak z Arma 2 opis gry był a dema nie. Zmiencie
te pudełka
> do płytek DVD na takie jak były jeszcze 6 czy 7 lat temu.

>>>A ty oswietlaj dom luczywem i pochodniami, jak to kiedys sie robilo...

To co było dawniej nie znaczy, że było złe. Nie wszystko nowe jest dobre. To co jest teraz to nie jest to napewno pudełko do płyty DVD. Już lepsze są kartoniki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie (wcześniejszych postów nie czytałem, więc może już było): dlaczego ta okładka? Na PGA tłum krzyczał zdecydowanie co innego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 15:47, Gryczka napisał:

Szybkie pytanie (wcześniejszych postów nie czytałem, więc może już było): dlaczego ta
okładka? Na PGA tłum krzyczał zdecydowanie co innego... :P

"Mutant na okładce (plus byczy napis :P) zdradza, że Jako Pierwsi w Polsce (tadamm!) dorwaliśmy do recenzji coś, co można nazwać skrzyżowaniem Diablo z FPS-em, czyli Borderlands"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loki mnie odrzuciło, w L:HoG nie grałem, ale Titan Questa miejscami stawiałem na wyższym miejscu, niż Diablo. Nie ma możliwości, żebyś się zawiódł.

@smuggler - gratz awansu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 18:35, Hartus napisał:

"Mutant na okładce (plus byczy napis :P) zdradza, że Jako Pierwsi w Polsce (tadamm!)
dorwaliśmy do recenzji coś, co można nazwać skrzyżowaniem Diablo z FPS-em, czyli Borderlands"

Ni, a byłeś w ogóle na scenie głównej podczas PGA, kiedy to za pośrednictwem Huta wybierano okładkę? Wtedy większość..hm, wszyscy byli za pięknymi wdziękami pewnej damy. I ten art/obrazek też był z Borderlands. Przynajmniej tak mi się wydaje.

edyta: albo źle kojarzę. To chyba był art z Wojowniczej Księżniczki, więc oczywiste, że wybrali na okładkę Borderlands, kiedy recenzują go jako pierwsi w Polsce. Ok, nieważne, ale King's Bounty nie ma nawet w spisie recenzji, a poza tym to po co w ogóle było te głosowanie na PGA..jeśli i tak wszystko było odgórnie ustalone ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A Smuggler, plakaty:( Ja lubię mieć poobwieszane ściany rysunkami z gier:) A na razie mam tylko dwa, więc nakłoń redaktorów na jakiś miły plakacik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się