kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 12:40, discopete napisał:

Hej dziadek, dziadek.


Tu akurat z KrzysztofemMarkiem sie zgadzam w 100%. Twoj ojciec powinien wziac pasek i ci kilka rzeczy za jego pomoca przetlumaczyc. Pierwsza jest okazywanie szacunku do osob starszych. Degrad -1 za szydzenie z innych uzytkownikow tego forum.

Dnia 25.10.2009 o 12:40, discopete napisał:

Po co zabierasz
głos w sprawie która cię nie dotyczy.


Tu jest druga sprawa, ktora ojciec powinien ci przetlumaczyc za pomoca paska. Na forum dyskusyjnym kazdy ma prawo zabrac glos na temat jaki mu sie podoba, byleby nie lamac regulaminu.

Dnia 25.10.2009 o 12:40, discopete napisał:

A tak na marginesie to wstyd... Duży stary facet a bawi się w gry komputerowe. Wiesz,
to śmieszne jest...


Trzecia sprawa do przetlumaczenia za pomoca paska czyli kazdy ma prawo spedzac wolny czas w taki sposob w jaki mu odpowiada. Jesli KrzysztofMarek lubi sobie posiedziec przy komputerze i najzwyczajniej w swiecie sobie pograc to ma do tego prawo i nie widze powodu dla ktorego mozna by bylo z niego szydzic. Ty zas zamiast grac powinienes troche sie pouczyc. Po pierwsze nowe zdanie zaczyna sie od wielkiej litery, czego juz w pierwszej klasie szkoly podstawowej ucza. Skoro nadal tego nie wiesz to jest kolejny powod, by twoj ojciec za pomoca paska ci to przetlumaczyl.

A prywatna rada jest taka: korzystaj z wiedzy i doswiadczenia innych ludzi. Od czasu do czasu spotykam sie prywatnie jednym z uzytkownikow tego forum, podobnie jak KrzysztofMarek juz w slusznym wieku. Dowiedzialem sie od niego wielu strasznie ciekawych rzeczy na temat gier, komputerow i ogolnie na temat informatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko paskiem i wyjdzie na to, że propagujesz (my?) bicie dzieci, rofl. A Ty Wojman coś nadopiekuńczy "Ty zas zamiast grac powinienes troche sie pouczyc"..

Co do sprawy z KrzysztofemMarkiem to teraz młodzieży odbija i niestety szydzenie ze starszych/brak szacunku jest coraz częstym zjawiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA zapowiada się świetnie, fajne pełniaki, super recenzje, tylko okładka jakaś taka do bani...

KrzysztofMarek: Masz szczęście, że nie reprezentuje takiej organizacji jak ,,JP" i Ci nie odpowiedział ,,twój stary", ponoć teraz modne ;x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 15:06, discopete napisał:

Nie wszystko nowe jest dobre. To co jest
teraz to nie jest to napewno pudełko do płyty DVD. Już lepsze są kartoniki.

A co jest złego w tych pudełkach? Są cienkie, małe, grzbiety ponumerowane, przycisk do wyciągania płyty jest, sama płyta również. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:19, Madoc napisał:

> Nie wszystko nowe jest dobre. To co jest
> teraz to nie jest to napewno pudełko do płyty DVD. Już lepsze są kartoniki.
A co jest złego w tych pudełkach? Są cienkie, małe, grzbiety ponumerowane, przycisk do
wyciągania płyty jest, sama płyta również. Czego chcieć więcej?



6 lat temu były fajniejsze. szkoda, że ich nie widziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:31, discopete napisał:

6 lat temu były fajniejsze. szkoda, że ich nie widziałeś.

Masz na myśli te większe, wielkości kartki z zeszytu ?? Raczej nie, zajmują więcej miejsca niż te mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o pudełeczka "przezroczysty plastik + papierek", czy te duuże z kartonu? IMHO najlepsze te duże z czarnego plastiku - format A5 i do tego cieniota, koks wygląda na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:38, Wojman napisał:

Tu akurat z KrzysztofemMarkiem sie zgadzam w 100%. Twoj ojciec powinien wziac pasek i
ci kilka rzeczy za jego pomoca przetlumaczyc. Pierwsza jest okazywanie szacunku do osob
starszych. Degrad -1 za szydzenie z innych uzytkownikow tego forum.



Wszędzie tylko znajomi znajomych nawet i tu i co się dziwić, że w kraju jest niedobrze. To mi tylko mi tak ten ktoś miło życzył. Przeczytaj posty wyżej. Młodszych to można obrażać co!?

Dnia 25.10.2009 o 19:38, Wojman napisał:

Tu jest druga sprawa, ktora ojciec powinien ci przetlumaczyc za pomoca paska. Na forum
dyskusyjnym kazdy ma prawo zabrac glos na temat jaki mu sie podoba, byleby nie lamac
regulaminu.



???


Dnia 25.10.2009 o 19:38, Wojman napisał:

Trzecia sprawa do przetlumaczenia za pomoca paska czyli kazdy ma prawo spedzac wolny
czas w taki sposob w jaki mu odpowiada. Jesli KrzysztofMarek lubi sobie posiedziec przy
komputerze i najzwyczajniej w swiecie sobie pograc to ma do tego prawo i nie widze powodu
dla ktorego mozna by bylo z niego szydzic. Ty zas zamiast grac powinienes troche sie
pouczyc. Po pierwsze nowe zdanie zaczyna sie od wielkiej litery, czego juz w pierwszej
klasie szkoly podstawowej ucza. Skoro nadal tego nie wiesz to jest kolejny powod, by
twoj ojciec za pomoca paska ci to przetlumaczyl.



To internet nie wiem czy wiesz ale to jest normalne pisanie z małej litery. To nie praca dyplomowa, że wszystko muśi być OK. Niech będzie z dużej. Widzisz to też umiem. Czy w grze w czasie rozgrywki multiplayer w ogniu walki też będziesz komunikował się z innymi graczami i zaczynał zdania od tej dużej litery? Nie? Oczywiście, że nie! Na marginesie a ty naucz się używać polskich liter rozumiesz ą ę ż ć ś ó ł ń itp.

Dnia 25.10.2009 o 19:38, Wojman napisał:

A prywatna rada jest taka: korzystaj z wiedzy i doswiadczenia innych ludzi. Od czasu
do czasu spotykam sie prywatnie jednym z uzytkownikow tego forum, podobnie jak KrzysztofMarek
juz w slusznym wieku. Dowiedzialem sie od niego wielu strasznie ciekawych rzeczy na temat
gier, komputerow i ogolnie na temat informatyki.



Prywatnie to skrzywdziłeś mie dziś. Przewodniczący zmienił sie na robotnika. I co to ma być??? Za słowo dziadek czy stary? A jak mnie nazwano to juz się nie liczy? Poczytaj dokładniej forum to przekonasz się, że ludzie straszniejsze rzeczy wypisują. Ty chcesz mnie pasem? Zgłoszę to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:38, Madoc napisał:


> 6 lat temu były fajniejsze. szkoda, że ich nie widziałeś.
Pod jakim względem?



Były kiedyś takie plastikowe (przezroczyste) na dwie płyty CD + karteczka. Pudełko było zafoliowane i przyklejone na okładce CD-Action. Potem te rzeczywiście na płyty DVD formatu kartki zeszytu. Też niezłe. Wyglądało to tak jak teraz standardowe pudełko od gry tylko znacznie cieńsze. Fajna duża etykieta. Mam takie gdzie jest demo do gry Medal of Honor Pacific Assault wygląda super obrazek z gry na odwrocie. Ten żołnierz zachęca do grania. Coś wtedy było magicznego a teraz no nie wiem coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:32, discopete napisał:

To internet nie wiem czy wiesz ale to jest normalne pisanie z małej litery. To nie praca
dyplomowa, że wszystko muśi być OK. Niech będzie z dużej. Widzisz to też umiem. Czy w
grze w czasie rozgrywki multiplayer w ogniu walki też będziesz komunikował się z innymi
graczami i zaczynał zdania od tej dużej litery?

Tylko że to jest forum, nie gra multiplayerowa. Tu się nie musisz śpieszyć i rzucać krótkich hasełek. Tutaj powinieneś pisać posty tak by były wyraźne i wygodne w odczycie. To taka drobnostka zwana Netykietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 21:32, discopete napisał:

ciach ciach

To internet nie wiem czy wiesz ale to jest normalne pisanie z małej litery. To nie praca
dyplomowa, że wszystko muśi być OK. Niech będzie z dużej. Widzisz to też umiem. Czy w
grze w czasie rozgrywki multiplayer w ogniu walki też będziesz komunikował się z innymi
graczami i zaczynał zdania od tej dużej litery? Nie? Oczywiście, że nie! Na marginesie
a ty naucz się używać polskich liter rozumiesz ą ę ż ć ś ó ł ń itp.

Mamy 2009 rok, powiedz mi kto w dzisiejszych czasach komunikuję się w grach za pomocą klawiatury? A mówienie z wielkiej litery to ciężka sprawa jest.
Po za tym, porównywanie szybkiej wymiany zdań w grze online, do dyskusji na forum... Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie, taki idealny to ty - jak ci sie pewno wydaje - nie jestes... zgadzam sie z poprzednikami, a dla ciebie powinna to być hańba. hańba za pokazywanie gówniarstwa, ja też jestem już nie pierwszej młodości (przed trzydziestką ale co tam ^^) i mnie również oburzyła twoja wypowiedź... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:46, Carlossio napisał:

ja też jestem już
nie pierwszej młodości (przed trzydziestką ale co tam ^^) i mnie również oburzyła twoja
wypowiedź... :/


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=52271&pid=5

Ale Ty przez te dwa tygodnie się zestarzałeś, chłopie... Chyba, że dla Ciebie "przed trzydziestką" to nie 2-3 lata przed nią, ale nawet cała dekada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 06:07, Strange101 napisał:

Ale Ty przez te dwa tygodnie się zestarzałeś, chłopie... Chyba, że dla Ciebie "przed
trzydziestką" to nie 2-3 lata przed nią, ale nawet cała dekada.

W sumie nie kłamał, jest przed trzydziestką. Nie wspominał ile lat mu do niej zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 18:45, Gryczka napisał:

edyta: albo źle kojarzę. To chyba był art z Wojowniczej Księżniczki, więc oczywiste,
że wybrali na okładkę Borderlands, kiedy recenzują go jako pierwsi w Polsce. Ok, nieważne,
ale King''s Bounty nie ma nawet w spisie recenzji, a poza tym to po co w ogóle było te
głosowanie na PGA..jeśli i tak wszystko było odgórnie ustalone ;) ?


Tamten art tez byl z Borderlands (projekt tej okladki bedzie we wstepniaku). Na PGA robilismy TEST ale z pewnych wzgledow (takze tych, ze cycki zawsze wygraja z wszystkim, co nie jest wiekszymi cyckami), uznalismy ze jednak MIMO WSZYSTKO ten art co widzicie lepiej siedzi z i lepiej sie komponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 22:20, krak2610 napisał:

Mamy 2009 rok, powiedz mi kto w dzisiejszych czasach komunikuję się w grach za pomocą
klawiatury? A mówienie z wielkiej litery to ciężka sprawa jest.
Po za tym, porównywanie szybkiej wymiany zdań w grze online, do dyskusji na forum...
Bez komentarza.



Zagraj w Joint Ops. a zobaczysz. Zanim nadrukujesz te duże litery namierzy cię snajper i dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się