kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2009 o 15:08, deusER4 napisał:

regulując sprawy.. nie polecę do empiku tylko po to by rozwiać jego obawy co do nabycia
tytułu (chyba jasnym stał się teraz fakt że Risen jest grą dobrą) ]:>

Po pierwsze, nikt Ci nie każe lecieć do Empiku, pytałem kogoś chętnego, który posiada już czasopismo i nie dołoży do mojej wypowiedzi żadnych idiotycznych teorii, a po drugie: Risen posiadam już od tygodnia. Obserwuję tylko oceny branży (tytuł jest mi bliski), a za samą recenzję, wybacz, ale szkoda mi wykładać 15 zł.

Twoim językiem: kumasz?

Marqsek - wielkie dzięki, o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 16:59, Damianuss1 napisał:

Zdecydowanie wolałbym okładkę z prezentacji na targach :P.

Aj, nie narzekaj. Okładka stoi w moich ulubionych kolorkach :> No i co by nie było, sama okładka Burdellands wymiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 17:53, Robhaal napisał:

Ja ponawiam swoją prośbę, która zatonęła wcześniej w odmętach tego tematu :P
Proszę, żeby ktoś podał mi ocenę Borderlands, jego plusy oraz minusy. Z góry dziękuję.

Ocena

Spoiler

8+

, plusy
Spoiler

klimat ,udane połączenie dwóch konwencji ,świetna oprawa audiowizualna .

Minusy
Spoiler

kiepski model jazdy , miejscami interfejs mógłby być bardziej przemyślany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 22:07, Jan3d napisał:

działą wam płytka ??

Oczywiście, że działa. Twoja nie? Może coś z nagrywarką, a jak płyta to reklamacja.

Przeleciałem szczegółowo nowy numer i odczuwam pewien niedosyt. Zdawało mi się, że będzie "coś więcej o czymś". Zadowolony jestem z TQ. Nie miałem pojęcia, że ta gra jest tak dobra :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 17:58, Gryczka napisał:

Po pierwsze, nikt Ci nie każe lecieć do Empiku, pytałem kogoś chętnego,

cóż, pomagam ludziom w potrzebie :] ..a że spełnienie Twojej prośby wymagałoby ode mnie takiego właśnie zachowania to o nim napisałem ;]

Dnia 27.10.2009 o 17:58, Gryczka napisał:

który posiada już czasopismo i nie dołoży do mojej wypowiedzi żadnych idiotycznych teorii,

1. idiotycznych? Oo
2. dokładam jeśli chcę, tutaj było to niezbędne

Dnia 27.10.2009 o 17:58, Gryczka napisał:

a po drugie:
Risen posiadam już od tygodnia. Obserwuję tylko oceny branży (tytuł jest mi bliski),

jeśli więc jednak jest Ci bliski to go kup i daj zarobić tym co się dla Ciebie starają, częstokroć pracując po nocach

Dnia 27.10.2009 o 17:58, Gryczka napisał:

a za samą recenzję, wybacz, ale szkoda mi wykładać 15 zł.

no jest w CDA też i wiele innych ..i to nie tylko recenzji ;>

co do tych 15 zł - wiem że piechotą nie chodzi ale szacunek ludziom pracy się należy.
..i o to w tym wszystkim chodzi

Dnia 27.10.2009 o 17:58, Gryczka napisał:

Twoim językiem: kumasz?

ja tak, a Ty? ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 15:03, Master_Miller napisał:

Zależy. Kiedyś kupowałem głównie dla tekstu, potem dla tego i tego, potem z przyzyczajenia
a teraz to tylko kupuję jak fajne są pełniaki (czyt. podobają mi się) bo 15 zł za coś,
co chcę (czyli odpowiednie pełniaki) to niedrogo.

Nom. W sumie... Jednak to jakiś interes jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec z CDA. Przejrzalem dzial, w ktorym sa opisane reedycje gier. Przy opisie Antologi Commandos jest informacja, ze w srodku znajduje sie kupon na darmowa pizze. Dla informacji: ta "darmowa" pizza kosztuje 19.90 PLN. Zreszta dobrze by bylo gdyby redakcja sie dokladnie przyjrzala tym ulotkom, ktore sa dolaczone do pudelek z grami Cenegi, bo wymienione na nich nagrody nie maja nic wspolnego z tymi rzeczywistymi. Biletow do kina w ofercie nie ma, myszek, glosnikow i innych rzeczy tez nie. Ze Cenega lubi oszukiwac graczy to juz sie przyzwyczailem, ale nie znaczy to, ze bede takie dzialania tolerowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 09:33, Wojman napisał:

Ze Cenega lubi oszukiwac graczy to juz sie przyzwyczailem, ale nie znaczy to, ze bede takie dzialania
tolerowal.


A CD Projekt to jest niby lepszy? Ich słynna wPLNomania skończyła już swój żywot co akurat w tym przypadku należy zapisać jako plus bowiem to co tam zwykle graczom oferowano to była kpina. Z tego co pamiętam to z początkiem października miał wystartować nowy program lojalnościowy tego dystrybutora, mamy koniec miesiąca i jak nic nie było tak nic nie ma, jednym słowem cisza jak makiem zasiał. Czego by o Cenedze nie mówić to te ich punkty na coś zawsze się przydadzą i można naprawdę coś dobrego za nie nabyć (i to bez żadnych dopłat jak to było u konkurencji z CDP) w przeciwieństwie do wPLN-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się