kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

A jak coś z płytką jest nie tak, to zawsze istnieje mityczne miejsce zwane reklamacją, ale tylko nieliczni tam trafiają. I nieliczni wychodzą z poukrywanymi tam artefaktami, typu nowa płytka +4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 21:20, Revanchist napisał:

A ja wam powiem, że założyłem sobie bloga na CD-A i co najgorsze, chaos jest tam większy,
niż myślałem (a spodziewałem się SPOREGO) :P.


Mam tam chyba jeden albo dwa wpisy... ale zaniechałem tego, patrząc na onetową jakość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 21:42, Revanchist napisał:

Co rozumiesz pod pojęciem "onetowa jakość" mówiąc o blogach CD-A?


Porównałem blogi cda z tymi z onetu, typu sweeet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zwracam honor. Klucz do Titan Quest przyszedł na maila. Jednak mówię szczerze, że 2 listopada, jak wpisywałem swój adres na stronie cdprojektu to wyskakiwała odpowiedź, że więcej kluczy nie ma.
Na marginesie ciekawe, że choć nie napisałem dlaczego myślę, że Cd Action niedługo pójdzie na zieloną trawkę, to większość od razu chwyciła o co mi chodzi. Szacunek dla was !
Otóż uważam, że naturalną ewolucją dla graczy jest fakt przenoszenia się na konsole. Sam od kilku miesięcy mam ps3 i nie żałuję ani jednej złotówki na nią wydanej. Nie będę się rozpisywał tutaj o zaletach gry na konsoli - wszyscy je znają. Za kilka lat/może miesięcy będzie dominował model: "komputer mam do przeglądania internetu a do grania mam konsolę". A, że gry droższe? nie oszukujmy sie - średnia wieku graczy stale rośnie - pracujemy, zarabiamy - stać nas na płyty - a zresztą można kupować/sprzedawać na allegro gry używane - sam nie zawiodłem się ani razu - gry zawsze były jak igiełka - w cenie 50 zł. Chłopaki z Cd Action zdają się tego nie zauważać. Walec rewolucji niedługo ich rozjedzie. Cześc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kolejny flame war wywołać? Bo jesteś na doskonałej drodze do tego. Ja tylko powiem, że ten "walec rewolucji" to już dobre 15 lat jedzie i jakoś dojechać nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 11:32, Bambusek napisał:

Chcesz kolejny flame war wywołać? Bo jesteś na doskonałej drodze do tego. Ja tylko powiem,
że ten "walec rewolucji" to już dobre 15 lat jedzie i jakoś dojechać nie może.

... przez piractwo na pecetach, ale może niedługo będzie ono ograniczone ... we Francji już weszło prawo, które pozwala piratów odcinać od sieci.
Inna sprawa, że koszt muzyki i filmów w sieci jest za wysoki, powstają jednak projekty darmowego oglądania filmów za reklamy na początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 13:17, BluesBoy napisał:

... przez piractwo na pecetach, ale może niedługo będzie ono ograniczone ... we Francji
już weszło prawo, które pozwala piratów odcinać od sieci.


Jeżeli piractwo na PC zostanie ograniczone to sprzedaż gier na tą platformę wzrośnie, ergo pozycja platformy się umocni, tymczasem Ty sugerujesz, że już za moment PC zniknie i zostaną tylko konsole. Bzdura, którą słychać już od czasów PSX. No i czy muszę dodawać, że przejście z PC na konsole to żadna ewolucja, bo nikt się przez to lepszy nie staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mam w domu ps3 i "xklocka" jednak nie uważam, że gra mi się na nich lepiej niż na PC, z jednym się zgodzę PC umiera, ale raczej na rzecz komputerów przenośnych niż konsol. Co do średniej wieku, nie wiem czy do końca masz racje. Grając w przeróżne MMO i "multi" mam wrażenie, że "koledzy" z gry maja co najwyżej 10-12 lat.
PS. Ni chciałem tym postem nikogo obrazić, nawet 10-12 latków pomimo mojej wielkiej irytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wzrostu sprzedaży oryginalnych gier na PC wobec ograniczenia piractwa - nie wierzę. Mentalność ludzi jest inna.
Co do grania. Nie macie wrażenia, że już teraz gry na PC są wydawane tak przy okazji z premierami gier na konsolach (patrz np. GTA IV).
Fakt jest taki, że gracze przenoszą się na konsole, a na PC-tach zostaną tylko MMO. Ale wcale nie uważam tego za coś złego lub szkodliwego. Niemniej CD Action w dotychczasowej postaci nie przetrwa długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 15:38, BluesBoy napisał:

Co do wzrostu sprzedaży oryginalnych gier na PC wobec ograniczenia piractwa - nie wierzę.
Mentalność ludzi jest inna.
Co do grania. Nie macie wrażenia, że już teraz gry na PC są wydawane tak przy okazji
z premierami gier na konsolach (patrz np. GTA IV).
Fakt jest taki, że gracze przenoszą się na konsole, a na PC-tach zostaną tylko MMO. Ale
wcale nie uważam tego za coś złego lub szkodliwego. Niemniej CD Action w dotychczasowej
postaci nie przetrwa długo.


Padem naprawdę fajnie się gra w RTS-y lub RPG-i typu baldur''s gate... I spróbujcie zrobić jakąś muzykę/grafikę/grę na konsoli :D nawet strony nie zrobicie. A więc nie mówcie, że za te 10-15 lat już PC-ta nie będzie, bo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:00, Master_Miller napisał:

Padem naprawdę fajnie się gra w RTS-y lub RPG-i typu baldur''s gate...

A kiedy widziałeś na PC ostatniego PORZĄDNEGO RPG typu Baldur''s Gate?

Dnia 05.11.2009 o 16:00, Master_Miller napisał:

I spróbujcie zrobić
jakąś muzykę/grafikę/grę na konsoli :D nawet strony nie zrobicie. A więc nie mówcie,
że za te 10-15 lat już PC-ta nie będzie, bo będzie.

Będzie, będzie, ale nie do grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - popieram Dared00 ! Nigdzie nie napisałem, że nie będzie PC-tów ! Napisałem, że gry nie będą wydawane na PC. Siłą rzeczy CD Action będzie musiało się zmienić albo zniknąć - nie można mówić, że deszcz pada jak plują nam w twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:08, Dared00 napisał:

> Padem naprawdę fajnie się gra w RTS-y lub RPG-i typu baldur''s gate...
A kiedy widziałeś na PC ostatniego PORZĄDNEGO RPG typu Baldur''s Gate?


Hm, parę lat temu, ale to nie zmienia faktu, że takie gry jak BG, Planescape: Torment czy Fallout nadal są, a na konsolach ich nie ma :P.

I na PC nadal ludzie będą grać, nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu teoria, że PC umiera... a gówno ludzie, ma się dobrze. Diablo III, Starcraft II, masa MMO. Wesje gier konsolowych nie ustępujące im jakością, a często nawet lepsze i z dodatkową zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sam też musisz przyznać ze bardzo często gry, które ukazują się i na PC i na konsolach, to te PeCetowe są gorsze/okrojone. Nie stwierdzam jednak, że PC umiera, ale myślę też, że teraz bardziej się opłaca już inwestować większość kasy w konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:16, noobie napisał:

Ale sam też musisz przyznać ze bardzo często gry, które ukazują się i na PC i
na konsolach, to te PeCetowe są gorsze/okrojone. Nie stwierdzam jednak, że PC umiera,
ale myślę też, że teraz bardziej się opłaca już inwestować większość kasy w konsole.

Mhm... Gears of War... Mhm... Brumak... Mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się