kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2009 o 16:11, Pawlo09 napisał:

Dam sobie głowę uciąć że tym pełniakiem będzie - neverwinter nights 2

No i bez głowy będziesz chodził teraz...
Smuggler napisał :
"Kolejna podpowiedz - ta sama gra w wersji na konsole kosztuje (wg ceneo) 80-100 zl"
http://markolf.pl/forum/viewtopic.php?p=239138#239138
a NWN2 nie wyszło na konsoli - więc żegnaj główko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zaznaczyć, że powiedziane zostało o grze NAJWIĘKSZEJ, nie NAJWSPANIALSZEJ czy coś w ten deseń. Na markolfie chyba słusznie poszli w kierunku szukania gier zajmujących najwięcej wirtualnej przestrzeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ciągle mam wrażenie że dadzą Ninja Blade. Niedawno wyszło na pc więc było by nową grą i całkiem niezłą, było najpierw na konsole i łapie się w tym przedziale cenowym, zajmuje na DVD też sporo miejsca no i nie ma polskiego wydawcy. A CDA już z kilkoma grami tak zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy w historii pełniak, oznaczać może, albo największy powierzchniowo (taki duży, iż zmieści się tylko on jeden na DVD9) albo największy światem gry, ale tu poza GTA 4 czy Spore, które są niemożliwe lub jakiegoś głośnego RPG, trudno mi coś wymyślić. Tak więc wychodzi na opcję nr 1.
Już nie będę dalej dociekał co to jest, ale skoro rzeczywiście jest tak dobrze, to czekam na tę chwilę zaskoczenia. Zastanawiam się natomiast, czy jest sens przedłużać prenumeratę (kończy się na tym numerze)... Gdyby był jakiś miły prezent, to nawet zdzierżyłbym te zwyczajowe kilka dni obsuwy, jak nie - trudno, wracam na klasyczne wizyty w kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ujawnił kilka nowych hmm.... faktów (po podsumowaniu to mniej więcej coś takiego):
- gra wyszła PC (40 - 50 zł), X360 (cena przekracza 200 zł), PS3 (80 - 100 zł)
- pewna miejscowość z północnej Polski, która nie zawiera polskich znaków w nazwie kojarzy się z tą grą
- jest to największy pełniak przebijający wszystkie inne :)

Wynika z tego, że na 100% nie jest to Wiedźmin, myślę że gry EA również odpadają (czyli Crysis).

EDIT: Fakt, w grudniu w CDA będzie tylko jeden pełniak, Więc największa gra oznacza liczbę gigabajtów na płycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału w takim razie nie ma. Może moja niechęć wynika z faktu, że DMC 3 jest dla mnie za trudne?? :) To znaczy za trudne może nie, ale jak gram, to pół godziny przechodzenia jednego poziomu, po czym jestem tak wycieńczony, że dalej robić nie mam sił. Ale to będzie śmieszne, jak wszyscy uber gracze kupujący CDA wezmą się za DMC4 z okrzykiem "dawać mi tu tą tą grę, zaraz wam pokażę, jak gra mistrz" a potem będą błagać o pomoc w stosownym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 16:50, Erton napisał:

Szału w takim razie nie ma. Może moja niechęć wynika z faktu, że DMC 3 jest dla mnie
za trudne?? :) To znaczy za trudne może nie, ale jak gram, to pół godziny przechodzenia
jednego poziomu, po czym jestem tak wycieńczony, że dalej robić nie mam sił.

Z czystej ciekawości, grasz na klawie czy padzie ?? Ja sobie grania na klawiaturze nie wyobrażam, w bodaj 7 lvlu gdzie walczy się z sercem Leviathana to kciuki mnie strasznie bolały XD Gra nie jest Super Trudna (może trochę) ale palce i system nerwowy faktycznie bolą po graniu w nią. Niestety kompa mam za cienkiego na czwórkę T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiere gra miala nieco ponad rok temu, zebrala dobre oceny na dodatek od firmy, ktora nie sprzedaje swoich gier na cover. Trzeba przyznac, ze to spore osiagniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się