kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2009 o 16:40, Budep napisał:

Co do gry, nie bredź, że jest słaba. Bo jak tobie się nie podoba, to nie znaczy, że jest
słaba. Bo o gustach się nie dyskutuje...


Furr dobrze raz zasugerował: po cholerę zaznaczać, że to wszystko jest IMHO? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:02, Revanchist napisał:

Furr dobrze raz zasugerował: po cholerę zaznaczać, że to wszystko jest IMHO? :P


"tyle kasy więcej za tak słaba grę. " Tu nawet imho nie było xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:08, Budep napisał:

"tyle kasy więcej za tak słaba grę. " Tu nawet imho nie było xP


No właśnie - bo po co to zaznaczać? Mi też się zresztą DMC4 nie podoba :P. I to gra dla hardkorów, nie casuali :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli powiem - uwazam ,ze X to kawal buca -> to jest IMHO.
A jak powiem "X to buc" to moze t obyc IMHO ale moze tez byc opinia dzielni :)

Dlatego lepiej doprecyzowywac.

A poza tym koles tak marudzi, jakby w kiosku mial kupic DMC4 za 17 zl, a nie pismo + fajny gadzet + cover na ktorym jest tez ta gra. Niby reszta za darmo? Albo to jest opakowanie tej gry? A jak kupuje CDA tylko dla gier, to niech nie kupuje skoro gra mu nie pasi, a jak pasi ale uwaza ze za drogo to niech na allegro znajdzie tansza. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam właśnie kupię dla reszty, płytkę schowam gdzieś do pokrowca, do "drugiej kategorii" i tyle. Mam nadzieję, że na coverku trafi się parę fajnych gier freeware, ostatnio coraz lepsze produkcje tam dajecie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wy się tym Pawlo przejmujecie[tyczy sie to tez smg] ludzie ten koleś prowokuje na forum od lat-zostawcie go niech żyje nadla w swoim świecie-a jeżli uważa że DMC 4 to słaba gra to skomentujmy to uśmiechem zażenowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:12, Revanchist napisał:

> "tyle kasy więcej za tak słaba grę. " Tu nawet imho nie było xP

I to gra dla
hardkorów, nie casuali :<.

Z porównaniu z DMC 3, to 4 stanowi wyzwanie tylko na Legendary Dark Knight. ;)
Ostatnio CDA jakoś nie kupuję, więc ten numer i też ominę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:12, Revanchist napisał:

> "tyle kasy więcej za tak słaba grę. " Tu nawet imho nie było xP

No właśnie - bo po co to zaznaczać? Mi też się zresztą DMC4 nie podoba :P. I to gra dla
hardkorów, nie casuali :<.

Hardkorzy się ucieszą a ja kupię cda właśnie dla DMC. Dla mnie to najlepszy pełniak od lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja sie tam bede produkowac. Znow jak co miesiac jest co poczytac. Podkladka - kalendarz na pewno sie przyda, a sama pelna wersja jest co najmniej bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tak właśnie myślałem, że ta gra jest łatwiejsza, bo akurat recenzję pamiętam trochę. Ale w sumie to i tak nie zagram (raczej), skończyły się czasy, gdy przechodziłem praktycznie każdego pełniaka zamieszczonego w CDA (i to dawno temu skończyły :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka ładna, fajny gadżet z tą podkładką aczkolwiek mi się nie przyda bo nie używam podkładek:)

Pełniak bardzo dobry acz nie w moim guście lecz patrząc w przyszłosć może kiedyś dadzą też jednego pełniaka i będzie nim jakiś wojenny fps czy samochodówka:)
Ciekawe jak w tym miesiacu z prenumerata sie wyrobi poczta. Nie chce znowu czekac tydzien dłużęj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hue hue, dobrze że nie ma postów w stylu ,,Co tak mało pełniaków" :D.

Co do samego nowego CDA - recenzja Asasyna, DMC, podkładka, po prostu koks. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo przyzwoity. Teksty ciekawe, srebrny wór, gadżet sympatyczny, pełniak na poziomie... Do tego okładka :)

Ogółem okejka, ale czekam na wyjątkowo mocny pozytywny szok w 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ten numer kupię, głównie dlatego, że jest kilka naprawdę ciekawych tekstów (w końcu coś nowego o Alpha Protocol). DMC4, spoko gra, ale ja nie zagram, bo pada nie mam (chyba, że brat jeszcze ma), a na klawiaturze nie zamierzam się męczyc. Wolałbym, aby kalendarz był zwykły na ścianę, bo mam duży niesmak po ostatnim kalendarzo-okładce. I jedna uwaga: Uncharted 2 to nie FPS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kiedyś kupić DMC4, ale czy ta gra ma coś wspólnego z poprzedniczkami? Jak nie, to super, bo lubie takie piekielne klimaty (nie jestem jakiś nawiedzony, broń Boże! :)) A co do podkładki to jestem załamany, bo mam myszkę bez baterii tylko zasilaną podkładką więc nie mogę zmienić :/. Numer ogółem super więc czekam na premierę i lece do Tesco :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem zadowolny z takiego prezentu od CDA-szkoda tylko zę numer grudniowy pojawia sie ostatecznie w listopadzie[smuggler gdzies pisał ze starali sie wprowadzic numery specjalne aby do tego nie dochodziło...ale mówi się trudno bo i tak jest bardzo dobrze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się